9 tipů na karnevalové kostýmy a doplňky

Michaela Šrajerová
Zveřejněno 20.2.2020

Karnevalová sezóna je v plném proudu. Pokud se s dětmi také na podobnou akci chystáte, ale ještě nemáte potřebnou výbavu, přinášíme pár tipů, kde výhodně nakoupit.

Tipy na skvělé akční slevy

Velký výběr kostýmů najdete v e-shopu Bambule. Pokud se rozhodnete něco, z nabízeného zboží, zakoupit a máte doma malou parádnici, určitě doporučuji přidat do nákupního košíku tylovou sukýnku, kterou zakoupíte s výhodnou 75% slevou Bambule. Vyjde na pouhých 19 Kč.

Sukýnka je neutrální, takže můžete, za pomoci různých doplňků, vytvořit kostým dle svých představ nebo ji darovat jen tak pro radost, na hraní. Všechny maminky ví, že podobných sukýnek není nikdy dost. Výhodou je také to, že lze vyzvednout přímo na prodejně. Pokud tu možnost máte, zvolte tento způsob přepravy, poštovné tak vyjde na příznivých 49 Kč. V případě většího nákupu, nad 1 500 Kč, je doprava zdarma s doručením na Vámi vybranou adresu.

Také pro chlapce přináším jeden výhodný tip. V e-shopu 4kids lze totiž pořídit kostým Pavoučího muže za skvělých 189 Kč. Kostým je určen pro chlapce výšky 130-140 cm, což by mělo odpovídat věku 8-10 let. V případě, že máte o produkt zájem, doporučujeme objednat co nejdříve. Jedná se o skutečně nízkou cenu, proto se dá očekávat, že skladové zásoby rychle dojdou.

V e-shopu ovšem zakoupíte i další kostýmy s výhodnými akčními slevami 4kids, proto si projděte nabídku e-shopu důkladně. I zde lze nakoupit s dopravou zdarma – a to při nákupu nad 1 500 Kč.

Kde sehnat kostýmy pro nejmenší či páry?

Sehnat převlek pro děti školkové či na 1. stupni není až takový problém. Pokud se chcete ovšem vydat na karneval s dítětem mladším, může být shánění kostýmu poměrně náročné. Jedna možnost je pustit se do tvoření a ušít své ratolesti něco sami. Pokud nepatříte mezi nejzručnější rodiče, můžete využít nabídky e-shopu HeliumKing.cz.

V e-shopu najdete velké množství krásných kostýmů pro děti již od 6 měsíců, přibližně do věku dvou let. Zboží najdete v kategorii ,,Kostýmy pro ty nejmenší“. Ve většině případů se vejdete do 500 Kč. I zde můžete nakupovat levněji. Využít lze dopravu zdarma či slevu 100 Kč, jako odměnu za registraci k odběru newsletteru.

Stejně tak zde můžete pořídit zajímavé převleky pro dospělé. A nejen to! Vyberete si zde jako jednotlivec, ale také jako pár. V nabídce je několik kostýmů vhodných pro páry, v kterých jistě oslníte na každé party.

Doplňky někdy postačí

Někdy není potřeba pořizovat celý kostým, ale stačí jen určitá specifická rekvizita. Pro tyto případy nahlédněte do nabídky e-shopu MojeParty.cz. Právě v tomto obchodu můžete nakoupit velké množství doplňků, jako jsou masky a škrabošky, party brýle, vousy, nosy a mnoho dalšího. Pokud chcete být skutečně originální, zkuste si pořídit kontaktní čočky Spiral. Tyto čočky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy a jsou vyrobeny v EU – nemusíte mít tedy obavu, že by byly jakkoliv zdravotně závadné.

Párty sety za příznivé ceny

V případě, že se rozhodnete v e-shopu nakupovat, doporučuji navštívit také kategorii ,.Party sety – rychlá oslava“. Pokud totiž v blízké době plánujete dětskou narozeninovou oslavu, mohli byste rovnou zakoupit i některou z krásných sad, díky které dodáte oslavě skutečně sváteční nádech a své dítě tím jistě překvapíte a potěšíte.

Sady jsou k dostání za poměrně příznivé ceny. Rozhodně vyjdou levněji než kdybyste museli kupovat jednotlivě v několika různých e-shopech. Navíc! Při nákupu nad 2 000 Kč získáte dopravu zdarma, takže se vyplatí zakoupit vše potřebné v jedné objednávce.

 

Snad Vás některé tipy zaujaly a pomohou vybrat ten správný vysněný převlek pro Vaše dítě.

Krásné únorové (nebývale teplé) dny přeje

Vaše Spořivá Máma

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.