Mutumutu

Ověřené slevové kódy Mutumutu pro květen 2024​

100%
Mutumutu je mladá česká společnost, která se zabývá životním pojištěním. Pojišťuje pracovní neschopnost, invaliditu a smrt. Společnost podporuje zdravý životní styl, svým zákazníkům tedy nabízí speciální program, díky kterému máte možnost uplatnit zajímavé až 30% Mutumutu slevy. K vašemu pojištění můžete získat dárek zdarma. Je vám k dispozici i služba Mutumutu cashback. Samozřejmostí jsou také Mutumutu promo kódy, které můžete při různých příležitostech získat.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Mutumutu ​

Jak ušetřit Mutumutu květen 2024

Recenze Mutumutu

Mutumutu je česká online pojišťovna a na trhu je poměrně mladá. Nabízí pojištění vážných životních událostí. Můžete si sjednat pojištění pracovní neschopnosti, invalidity nebo smrti. Toto pojištění si zvládnete sjednat sami, všechny podmínky a smlouvy jsou stručné a jasné. Než si pojištění objednáte, nechte si udělat nezávaznou nabídku podle vašich představ a možností. Společnost nabízí svým zákazníkům férové jednání, transparentní nabídky a smlouvy a moderní přístup. Rozhodně nemusíte spěchat na pobočku, abyste se mohli pojistit.

Společnost Mutumutu má pod křídly ověřená Komerční pojišťovna.

Předtím, než si sjednáte pojištění, doporučujeme si pročíst Mutumutu recenze spokojených, ale i nespokojených zákazníků, abyste měli jistotu, že je tato služba věrohodná a pro vás nejvýhodnější.

Výhody služby:

  • stručná, jasná smlouva
  • jednoduché sjednání pojištění online
  • žádné přebytečné poplatky
  • možnost ukončit smlouvu bez výpovědní lhůty
  • zajímavé bonusy

Nevýhody:

  • omezené limity pojistných částek
  • přísnější výluky

Jak získat promo kód Mutumutu

Nejjednodušší cestou, jak získat Mutumutu promo kód, je sledování stránek portálu Kodino, kde pro vás všechny aktuální Mutumutu promo kódy a další slevy vyhledáváme a zveřejňujeme. Dokonce se můžete přihlásit k odběru Kodino newsletteru, díky kterému budete informováni o všech kódech, novinkách a akcích přednostně do vaší e-mailové schránky.

Dále se určitě vyplatí sledovat internetové stránky Mutumutu.cz a další sociální sítě, kde má Mutumutu svůj účet, například tedy Facebook, Instagram, YouTube nebo Twitter.

Jak uplatnit slevový kód Mutumutu

Mutumutu

Mutumutu slevový kód uplatníte již při nezávazném výpočtu ceny pojištění. Pod krátkým dotazníkem, který se skládá z pár otázek, které pomohou připravit pojištění přesně pro vás, se nachází odkaz “Máte promo kód?”. Na ten stačí kliknout a objeví se kolonka, sloužící pro zadávání slevových kódů. Sem váš slevový kód přepíšete a potvrdíte ho stisknutím “Použít kód”. Pak už stačí jen kliknout na “Spočítat pojištění” a objeví se vám nezávazná nabídka pojištění, jehož cena je již zlevněna o danou částku.

Pokud byste náhodou v dalším kroku zjistili, že se sleva z ceny pojištění neodečetla, překontrolujte si, zda jste přepsali kód správně a zda jste splnili všechny podmínky použití daného kódu. Mutumutu slevové kódy jsou omezené časově, často musíte uzavřít smlouvu do určitého data, jinak nelze kód využít.

Cashback Mutumutu

Cashback Tipli800 Kč získat bonus až 300 Kč Cashback Plná peněženkaaž 800 Kč získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 800 Kč získat bonus 50 Kč

Mutumutu cashback ve výši až 800 Kč zpátky z ceny sjednaného pojištění nabízí internetové portály Tipli, Refundo a PlnáPeněženka.

Jak takový cashback funguje? Nejprve si musíte vytvořit účet na jednom z uvedených portálů. Dále na jeho stránkách najdete a použijete odkaz, vedoucí na stránky Mutumutu. Zde už si jen sjednáte pojištění. Až dokončíte vaši objednávku, obdrží portál informaci o tom, že jste objednávku pojištění provedli a za odměnu vám připíše až 800 Kč na váš účet.

Mutumutu – jak ušetřit

Jak ušetřit na Mutumutu? Například díky speciálnímu prevenčnímu programu, do kterého když se zapojíte, tak vám pomůže ušetřit až 30 % z celkové ceny vašeho pojištění. Tato Mutumutu sleva platí pro zákazníky, kteří se snaží žít zdravým životním stylem a myslí na své zdraví. Slevu 5 % získají všichni nekuřáci, dalších 5 % ušetří zákazníci, kteří navštěvují pravidelně prevenční prohlídky u svého lékaře a dalších 5 – 20 % ušetří ti, kteří se snaží být aktivní a stále v pohybu. Výše této slevy pak závisí na tom, jak dlouho a jak často danou aktivitu děláte. Počítají se všechny aktivity, které zaznamenáte do Mutumutu aplikace.

Dále také můžete získat Mutumutu dárek zdarma k vaší smlouvě. Většinou se jedná o dárek, který podporuje zdravý a aktivní životní styl – například chytré hodinky či fitness náramky.

Mutumutu kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů či nesrovnalostí je vám k dispozici Mutumutu e-mail: ahoj@mutumutu.cz a Mutumutu telefon: +420 800 810 210 každý všední den od 9 do 17 hodin.