Baumax

4× slevový kód Baumax pro červen 2024​

100%
Baumax je rakouská firma prodávající stavební materiál a vybavení pro domácí kutily. V České republice momentálně provozuje 19 poboček. Kromě stavebního materiálu si můžete vybrat také ze zahradního nábytku nebo dalšího vybavení na zahradu. Baumax také nabízí odborné poradenství a odvoz nadměrného nákladu. Slevy Baumax jsou pravidelně aktualizovány. Společnost také čas od času vydává slevové kódy Baumax. Na portálu Slevovékódy.cz můžete najít tipy na nákupy v Baumax.

Nejlepší slevové kódy Baumax 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Baumax

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Baumax.
Chci 300 Kč
výhodný
nákup

Výprodej Baumax = nákup se slevou

Nakupte výhodně produkty Baumax. V záložce “Výprodej” se nachází zboží s Baumax slevou – naleznete zde vše pro vaši zahradu, stavebniny, nábytek, vybavení a dekorace do domu. Zboží si můžete nechat přivézt nebo osobně vyzvednout na vybrané pobočce Baumax. K nákupu nebudete potřebovat slevový kupon Baumax, slevy již byly odečteny.
19
17
Chci slevu
1,75%
cashback

Tipli → cashback Baumax ve výši 1,75 % z nákupu

Při nákupu v Baumax můžete ušetřit 1,75 %. Cashback Baumax nabízí portál Tipli. Registrujte se zdarma a získávejte peníze zpět ze svých nákupu. K dispozici je navíc registrační bonus, který si můžete nechat poslat na svůj bankovní účet.
27
4
Chci slevu
2,2 %
peníze zpět

Cashback Baumax: získejte zpět 2,2 % z ceny od Refundo

Z ceny objednávky můžete, díky funkci cashback od Refundo, získat zpět 2,2 %. Registrace na Refundo je zdarma a cashback Baumax získáte po prokliknutí do obchodu přes unikátní odkaz. Peníze na svůj účet si můžete poslat z účtu u Refundo.
18
3
Chci slevu
2,2 %
cashback

Cashback Plná peněženka – získejte 2,2 % z objednávky v Baumax

Pokud se rozhodnete nakupovat v Baumax, využijte službu cashback od portálu Plná peněženka. Peníze zpět od Baumax získáte, pokud se na portále zdarma zaregistrujete a přes odkaz navštívíte eshop. Po provedení platby a objednávky bude odměna převedena na vaše konto u Plná peněženka.
20
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Baumax ​

Jak ušetřit Baumax červen 2024

Baumax nabízí zboží pro domácí kutily, veškeré vybavení pro stavbu, rekonstrukci a zařízení vašeho domova i zahrady.

V nabídce najdete množství podlahových krytin, podlah a obkladů, sanitární keramiku a sprchové kouty. Do kuchyně můžete zakoupit kuchyňské linky, jídelní stůl, a také další nábytek. Na výběr je vždy z několika barevných variant sedacích souprav či nábytkových stěn a mnoho dalšího nábytku. Nechte si inspirovat přímo v ochodě nebo využijte možnost 3D vizualizace.

Obchod Baumax disponuje 19 kamennými pobočkami v Českých Budějovicích, v Olomouci, v Táboře, v Mostě, v Pardubicích v Praze nebo ve Znojmě.

Máte několik možností, jak ušetřit v Baumax. Kromě tradičních výprodejů platí slevy na vybrané akční zboží. Využít můžete i dopravu zdarma nebo zákaznické věrnostní slevy.

Jak získat slevový kupón Baumax

Slevové kupóny Baumax najdete na našem webu Slevovékódy.cz nebo na stránkách obchodu Baumax. Přihlaste se k odběru novinek a budete získávat informace o připravovaných akcích, novinkách  a slevových kupónech.

Slevový kupón Baumax v hodnotě až 10 % mohou získat stálí zákazníci, kteří vlastní Slevovou kartu Baumax. Slevy se pohybují od 2 % až do 10 % dle výše vašeho nákupu. Sleva se neposkytuje v případě nákupu akčního zboží, produktů ve výprodeji nebo z letákové nabídky. Kartu můžete uplatnit při nákupu v kamenných prodejnách.

Jak uplatnit slevový kód Baumax

Baumax

Vložte slevový kód Baumax do pole pod seznamem zboží. Po stisknutí “Přepočítat” bude automaticky odečtena sleva poskytovaná kódem a ihned uvidíte přepočítanou cenu objednávky.

Aby mohla být sleva uplatněna, je nutné dodržet dané podmínky pro uplatnění. Slevové kódy Baumax mají danou dobu platnosti nebo se mohou vztahovat pouze na vybranou skupinu zboží. Před zadáním si vždy pročtěte podmínky uplatnění.

Cashback Baumax

Cashback Plná peněženka1,75 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo1,75 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli1,75 % získat bonus až 300 Kč

Cashback vám pomůže ušetřit část peněz z objednávky ve vybraném obchodě. Cashbackové služby poskytují cashbackové portály. Mezi nejznámější patří Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze.

Na vybraném portálu vytvořte zákaznický účet zcela zdarma a nákupy realizujte také přes portál proklikem do obchodu. Po zaplacení získáte vypočítanou odměnu zpátky do dvou dnů.

Cashback Baumax poskytují portály Plná peněženka, Refundo a Tipli ve stejné hodnotě 1,75 % zpátky z celkové ceny za objednávku.

Baumax slevy – výprodeje, Black Friday…

Obchod Baumax nabízí výhodný nákup produktů ve složce “Akční nabídka“, ve které najdete aktuální zboží nabízené za zvýhodněné ceny. Slevy se pohybují až do výše 30 %.

V záložce “Výprodej” se nachází slevy Baumax na vybrané zboží. Nabídka je pravidelně obměňována.

Každý týden je připravený nový Baumax leták s novinkami a nejvýhodnějšími produkty. Další slevy Baumax nabízí stálým zákazníkům za vyřízení věrnostní karty. Inspiraci pro úpravu vaší zahrady nebo vybavení domova můžete načerpat v záložce “Inspirace“.

Podzimní akci Baumax Black Friday také pořádá, během ní nabízí obchod například dopravu zdarma.

Baumax doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Baumax platí pro nákup od 35 000 Kč na e-shopu. Při nákupu na prodejně je možná domluva doručení na požadovanou adresu.

Cena za dopravu je vypočítané dle hmotnosti za zboží:

  • 0 – 24 kg – 98 Kč
  • 24,1 – 58 kg – 199 Kč
  • 58,1 – 100 kg – 399 Kč
  • 100,1 – 238,9 kg – 799 Kč
  • 239 – 500 – kg – 999 Kč
  • 500,1 – 970 kg – 1539 Kč

Objednávku si můžete ZDARMA vyzvednout v kterékoli z kamenných poboček. Baumax pořádá různé akce během, kterých lze využít dopravu zdarma při dodržení stanovených podmínek.

Baumax vrácení zboží

Vrácení zboží Baumax zakoupené v kamenných prodejnách lze provést do 7 dnů od nákupu. Vrácení je však podmíněno nákupem ve stejné nebo vyšší hodnotě. V případě vrácení zboží z e-shopu, využijte formulář pro vrácení a zašlete na e-mail: shop@baumax.cz. Obchod vás informuje o dalším postupu.

Vrácené produkty musí být nepoužité, nepoškozené a v původním obalu s veškerým příslušenstvím, aby byl možný jejich další prodej. Z tohoto důvodu lze u některého zboží vracet pouze celá nerozbalená balení.

Pro uplatnění vrácení předložte originální doklad o zaplacení zboží. Vrátit nelze zboží upravené na objednávku.

Baumax reklamace 2024

Obchod Baumax reklamace zakoupeného zboží zboží v původních prodejnách vyřizuje výhradně v centrále společnosti, která je umístěna v Praze na adrese:

BM ČESKO s.r.o.,
Türkova ul. 1272/7,
149 00, Praha 4 – Chodov

Pro uplatnění Baumax reklamace je nutné vyplnit přiložený reklamační formulář s popisem závady. K němu přiložíte fotodokumentaci produktu, kopii faktury nebo účtenky a vše zašlete formou e-mailu na adresu: reklamace@baumax.cz. Reklamované zboží nezasílejte ani nedoručujte na prodejny Baumax. O způsobu doručení daného zboží vás obchod kontaktuje.
 Jakmile bude vše vyřízeno, budete ihned informováni o výsledku.

Baumax kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro informace ohledně nákupu na e-shopu Baumax volejte na jedno z uvedených telefonních čísel: +420 222 250 166, +420 220 910 300, +420 222 251 995. Baumax infolinka je dostupná Pondělí – Pátek: od 8:00 do 17:00 hod.

Informace týkající se kamenných prodejen směřujte na Baumax telefon: +420 267 289 111 nebo e-mail Baumax: kancelar@baumax.cz.