Wolt → nejlepší slevy pro leden 2019 ​ | SlevovéKódy.cz

Wolt

Nejlepší slevové kódy Wolt leden 2019

100%
Wolt je finská společnost, která se zaměřuje na rozvoz jídla z restaurací. Své služby nabízí ve více než 25 městech světa včetně Prahy, kde zajišťuje rozvoz pro několik desítek podniků. Polohu kurýra Wolt lze sledovat v aplikaci na mapě, výhodou je také možnost vyzvednutí objednávky v restauraci. Naším cílem je přinášet vám aktuální slevové kódy Wolt.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Wolt ​

Jak ušetřit Wolt 2019

Jste hladoví? Wolt! Tímto mottem se prezentuje evropská společnost Wolt, která se specializuje na rozvoz jídla. Jedná se o finský start-up, který vznikl v roce 2004. Česká republika se stala desátou zemí, kde začala tato služba působit. Wolt slibuje zákazníkům skvělý servis a kurýrům férové podmínky spolupráce.

Vzhledem k tomu, že vstup společnosti na český trh je poměrně nedávný, je tato služba poskytována pouze v centru Prahy, a to pouze ve vybraných lokalitách. Výhodou služby Wolt je možnost vyzvednutí objednávky přímo v restauraci. Pokud tedy při procházce po památkách začínáte šilhat hlady, roznášková platforma Wolt je jasná volna. Prostřednictvím mobilní aplikace si objednáte jídlo dle vašeho gusta. Navíc se slevovýmiKódy.cz ušetříte, neboť jsme pro vás připravili slevový kupón Wolt na Vaši první objednávku.

Jak uplatnit slevový kód Wolt

Služba Wolt běží jak na internetových stránkách, tak na mobilní aplikaci, která nabízí mnoho výhod. Jedná se např. o možnost vlastního vyzvednutí objednávky v restauraci, zjištění polohy kurýra na mapě nebo získání slevy Wolt v hodnotě 150 Kč. Mobilní aplikace je běžně dostupná ke stažení na App Store nebo Google Play.

Aktuální slevu Wolt uplatníte skrze www.wolt.com nebo na již výše zmíněné mobilní aplikaci a my vám poradíme, jak na to.

Na stránkách SlevovéKódy.cz najdete aktuální slevový kupón Wolt, po jehož odhalení se vám zobrazí slevový kód Wolt.

V případě objednání jídla na internetových stránkách doporučujeme daný slevový kód Wolt zkopírovat, místo toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali a následně přejděte na stránky rozvozce. Upozorňujeme, že slevu Wolt nelze kombinovat, tj. pokud použijete slevu v mobilní aplikaci, již ji nebudete moci použít na internetových stránkách.

Po zvolení jídla, na které máte zrovna chuť, přejdete do objednávky a u platby zvolíte Wolt PROMO kód. Pokud je slevový kód Wolt aktuální a platný, odečte se vám cena slevového kupónu Wolt z celkové ceny, kterou uplatňujete. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód Wolt, jinak by se sleva neaplikovala.

Aktuální slevy na Wolt

Vzhledem k tomu, že služba Wolt je v Česku nová, tak jiné aktuální slevy Wolt nenabízí. Doporučujeme však danou službu bedlivě sledovat, případně pravidelně využívat, poněvadž nabídka slev ve formě různých PROMO akcí bývá nejčastějším marketingovou aktivitou všech společností, tudíž slevy Wolt na sebe jistě nenechají dlouho čekat.

Doprava zdarma na Wolt

Objednávku vám doveze kurýr na Wolt buďto zdarma, anebo s poplatkem. Výše ceny dopravy se odvíjí od nabídek jednotlivých restaurací. V případě, že se rozhodnete pro jídlo si zajít přímo do restaurace, doprava Wolt je zdarma.

Metody platby na Wolt

Jak na internetových stránkách, tak na mobilní aplikaci lze za objednané jídlo zaplatit platební kartou na Wolt zdarma. Zaplatit také můžete hotově nebo prostřednictvím stravenek.

Hodnocení služby Wolt

S jistotou lze uvést, že finský Wolt bude velkou konkurencí pro jiné donáškové služby. Služba Wolt má obrovské zkušenosti ze zahraničí, tudíž vše nasvědčuje tomu, že zákazníci v ČR (momentálně tedy v Praze) se mají na co těšit. Služba Wolt funguje na platformě doporučení, tudíž restaurace, které se rozhodnou své zákazníky šidit, nedostanou na této platformě žádný prostor pro své produkty.

Mobilní aplikace Wolt je celkem jednoduchá a přehledná. Výhodou této aplikace je označení místa doručení na mapce, takže ani nemusíte znát přesnou adresu, kde se zrovna nacházíte. Naopak jako velkou nevýhodu, avšak pouze dočasnou, je ta skutečnost, že služba je dostupná pouze v jednom městě ve vybraných lokalitách, tudíž jen nepatrný zlomek zákazníků může tuto službu plně využívat.

Buďte tak v obraze a sledujte naše stránky SlevovéKódy.cz, kdy se slevovými kupóny, které nabízíme, ušetříte nejen čas, ale i peníze. Slevové kódy Wolt jsou toho jasným důkazem.