Notino

5× slevový kód Notino pro červenec 2024​

100%
Notino je internetový obchod specializující se na prodej kosmetiky. V nabídce obchodu naleznete široký sortiment parfémů pro muže i ženy, přípravky pro péči o tělo a pleť, přípravky pro hladké oholení, šampóny, opalovací krémy a řadu dalších drogistických produktů od značek jako Hugo Boss, Rimmel, Vichy, Oral B a dalších. Slevy Notino čas od času obměňuje. Příležitostně můžete najít slevové kódy Notino. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Notino.

Nejlepší slevové kódy Notino 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Notino

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Notino.
Chci 300 Kč
až 5 %
cashback

Cashback až 5 % z nákupu na Notino prostřednictvím Tipli

Při nákupu z e-shopu Notino, prostřednictvím portálu Tipli, můžete získat až 5 % z ceny nákupu zpět díky službě cashback. Při bezplatné registraci na portál navíc získáte finanční bonus pro nové zákazníky. Po uspoření minimální částky můžete peníze převést na svůj účet. Zaregistrovat se může naprosto každý, žádný slevový kód Notino není nutný.
8
5
Chci slevu
až 3,5 %
cashback

Cashback Plná peněženka: až 3,5 % na Notino

Využijte pro nákup na Notino portál Plná peněženka a získejte cashback až 3,5 % z hodnoty nákupu. Při bezplatné registraci obdržíte finanční vstupní bonus. Po naspoření minimální částky můžete peníze převádět na svůj běžný účet. Slevový kód Notino není, k vytvoření konta, potřeba.
1
0
Chci slevu
až 5 %
cashback

VratnéPeníze.cz nabízí cashback až 5 % z nákupu na Notino

Při použití portálu VratnéPeníze.cz, během nákupu na Notino, můžete získat cashback v hodnotě až 5 %. Pro získání peněz zpět se stačí zdarma registrovat. Noví členové navíc obdrží zajímavý vstupní bonus. Po uspoření minimální částky můžete peníze převádět na svůj účet. Žádný slevový kupon Notino vlastnit nemusíte, registrace je dostupná všem.
10
1
Chci slevu
až 5 %
cashback

Refundo: až 5 % cashback z nákupu na Notino

Portál Refundo nabízí cashback až 5 % z hodnoty nákupu na Notino. Pro získání cashbacku stačí bezplatná registrace. K registraci navíc obdržíte finanční vstupní bonus. Naspořené peníze můžete převádět na svůj běžný účet. Registrovat se může každý, a to bez slevového kuponu Notino či Tipli.
1
1
Chci slevu
akční
slevy

Notino → vybrané parfémy se slevou

Kupte si svůj oblíbený parfém se slevou Notino. Akční nabídka je každý týden obměňována. V nabídce si mohou muži i ženy vybrat z parfémů značek Gucci, Calvin Klein, Hugo Boss, Versace a mnoha dalších. Pro získání slevy není potřeba slevový kód Notino.
0
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Notino ​

Jak ušetřit Notino červenec 2024

Internetový prodejce kosmetiky a parfémů Notino svým zákazníkům nabízí zboží od drogeriových značek až po ty světoznámé. Vybírat můžete od produktů na vlasy a tělo až  po dekorativní kosmetiku a parfémy, a nezapomíná ani na ty nejmenší.

V průběhu roku můžete ušetřit s množstvím nejrůznějších slev na jednotlivé produkty či na celé značky. Nebo využít akcí jako je Notino Black Friday.  Během vybraných výprodejů platí na Notino doprava zdarma. Doprava zdarma se vztahuje i na vybrané produkty.  Při koupi vybraných produktů nebo dané značky získáte od Notino dárek zdarma.

Objednané balíčky si můžete vyzvednou i v Notino výdejnách v Brně, Praze a Ostravě.

Jak získat slevový kupón Notino

Slevové kódy Notino zveřejňuje na svých internetových stránkách v informačních bannerech, které Vás po rozkliknutí přesměrují na stránku s kódem a podmínkami pro jeho uplatnění. Nebo se přihlašte k odběru newsletteru a slevové kupóny Notino Vám budou zasílány na e-mailovou adresu.

Sledujte i tuto stránku, na které pro Vás aktuální slevové kódy publikujeme.

Pro většinu slev či akcí však není nutné zadávat slevový kupón Notino.

Jak uplatnit slevový kód Notino

Notino
Slevový kód Notino uplatníte v prvním kroku nákupu pod výčtem produktů. Poté jej vložíte do prázdného pole a stisknete ” OK “, sleva bude ihned odečtena.

Pro bezproblémové odečtení si předem prostudujte podmínky pro uplatnění kupónu. Tedy platnost kupónu, na jaké produkty či značku je sleva určena a s jakými dalšími akcemi lze nebo nelze kombinovat. Popřípadě jestli musí být pro uplatnění slevového kupónu dosažena minimální výše nákupu.

Cashback Notino

Cashback Refundoaž 5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Plná peněženkaaž 5 % získat bonus 60 Kč Cashback Vratné penízeaž 5 % získat bonus 50 Kč

Při nákupu přes cashbackový portál Tipli, získáte část peněz z nákupu zpět. Cashback Notino tvoří až 5 % z částky nákupu. Nákupem produktů MEDIBLANC získáte právě 5 % zpět. Za nákup ostatních produktů 0,5 %.

Bezplatně se zaregistrujete na Tipli. V nabídce obchodů najdete ten, v němž chcete nakoupit a prokliknete se do něj. Poté nakoupíte zcela běžně, jak jste zvyklý. Po zaplacení Vám bude připsána vypočítaná částka. Cashback funguje pouze pro online objednávky.

Notino slevy – výprodeje, Black Friday, Happy days…

Po celý rok se na Notino můžete setkat s výprodeji a akcemi, díky kterým ušetříte. Notino pořádá novoroční či letní výprodeje či dodatečné slevy, slevy na vybrané parfémy, produkty či na celou vybranou značku kosmetiky.

Na podzim probíhá tradiční akce Notino Black Friday. Pokud nestihnete podzimní akci Notino Black Friday, můžete využít letní Black Friday.  Obdobná je potom akce Notino Happy days, během které nakoupíte nejen produkty ve slevě, ještě navíc je od Notino doprava zdarma.

Doprava zdarma je na Notino kombinována v rámci dalších slev či akcí nebo se vztahuje na vybranou kosmetiku či parfémy.

Pořádány jsou i týdenní akce, jejichž nabídka je pravidelně obměňována. Při nákupu daného produkty či značky získáte od Notino dárek zdarma.

Všechny probíhající akce či výprodeje  najdete na webových stránkách obchodu. Můžete se přihlásit i k odběru newsletteru a o každé připravované akci a slevách budete včas informováni.

Notino doprava zdarma a cena poštovného

Během akcí jako je Notino Black Friday nebo Notino Happy days či na vybrané produkty platí na Notino doprava zdarma.

Při nákupu nad 500 Vám bude objednávka zdarma doručena na vybranou  prodejnu Notino.

Dopravu zdarma získáte v rámci akcí jako je Notino Black Friday nebo Notino Happy days nebo na se vztahuje na vybrané produkty.

  • Osobní odběr – 25 Kč
  • Kurýr PPL – 89 Kč
  • Kurýr PPL večerní doručení – 89 Kč, zásilka bude doručena mezi 17:00 21 hodinou, služba není dostupná pro všechny PSČ
  • Kurýr PPL sobotní doručení –  89 Kč, zásilka bude doručena v sobotu mezi 8:00-18:00 hod.
  • Česká pošta balík do ruky – 89 Kč
  • Česká pošta balík na poštu – 89 Kč, zásilka bude doručena na vybranou pobočku České pošty
  • Česká pošta balík do balíkovny – 59 Kč, zásilka je doručena běžně do druhého pracovního dne na vybranou pobočku České pošty s přednostní obsluhou
  • Zásilkovna – 49 Kč, zásilka bude doručena na vybrané výdejní místo
  • Večerní doručení Brno, Ostrava, Praha – 89 Kč, v rámci největších měst bude zásilka doručena na adresu ve večerních hodinách od 18:00 do 22:00, objednávky provedené do 14:00 hod. budou doručeny tentýž den

V případě, že zjistíte poškození zásilky až po jejím otevření,  obraťte se ihned na zákaznickou linku na čísle 530 514 014 pondělí až pátek od 8:00 do 20:00 hod. a sobota až neděle od 10:00 do 20:00 hod.

Notino vrácení zboží

Bez udání důvodu lze vrácení zboží Notino provést v zákonné lhůtě 14 dnů či prodloužené 90 dnů, ode dne převzetí zboží. Peníze Vám budou vráceny bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne oznámení o odstoupení od kupní smlouvy.

Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu nelze, pokud bylo zboží již částečně spotřebováno nebo z hygienických důvodů např. u  rtěnek, krémů, štětců na líčení, zubních kartáčků či holících strojků apod. Zákazník nese přímé náklady spojené s vrácením zboží.

Formulář pro odstoupení od smlouvy zašlete e-mailem nebo formou dopisu provozovatelem poštovních služeb na adresu:

Notino, s.r.o. se sídlem v Brně,
Londýnské náměstí 881/6,
PSČ 639 00

Zboží přineste osobně nebo zašlete bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od kupní smlouvy na adresu:

Notino Campus Square,
Netroufalky 770,
625 00 Brno

Notino reklamace 2024

Lhůta pro uplatnění reklamce činí 24 měsíců. Notino reklamace nebude uznána v případě nevhodného výběru zboží, poškození nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením, vyplývající z nedodržení pokynů k užití výrobku.

Reklamaci je možné uplatnit osobně nebo poštou. Pro bezproblémové vyřízení reklamace je nutní předložit doklad o koupi. Při uplatnění reklamace Vám bude vždy vystaveno potvrzení o jejím přijetí.

V reklamačním formuláři uveďte i popis, jak se vada projevuje, případně i požadavek na způsob vyřízení.

Notino reklamace vyřídíte na jedné z poboček, kde s Vámi formulář vyplní pověřený pracovník. Pokud nebude možné Váš požadavek vyřídit přímo na místě, bude reklamované zboží odesláno na posouzení reklamačnímu oddělení.

Reklamované zboží můžete zaslat i přes provozovatele poštovních služeb. Do balíčku přiložíte i vyplněný formulář a pošlete na adresu:

Notino
Campus Square
Netroufalky 770
625 00 Brno

Vyřízení reklamace Notino musí proběhnout do 30 dnů. O  jejím průběhu budete informováni automatickými e-maily. Pokud v této stanovené lhůtě nebude reklamace vyřízena, máte právo na dodání nové věci, přiměřenou slevou z kupní ceny nebo odstoupení od smlouvy.

Notino kontakt – zákaznická linka, e-mail

Dotazy směřujte na zákaznickou linku na číslo 530 514 014, která je Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 hod. a od soboty do neděle od 10:00 do 20:00 hod.

Svoje otázky můžete sdělit i psanou formou a zaslat na e-mailovou adresu info@notino.cz.