Allianz

Nejlepší slevové kódy Allianz duben 2020

100%
Společnost Allianz je jednou z největších firem zabývajícím se finančními službami v České republice. U Allianz si můžete pojistit například automobil, domácnost nebo odpovědnost. Allianz nabízí také stavební spoření, hypotéky nebo penzijní připojištění. Narazit můžete na slevy Allianz na vybrané produkty. SlevovéKódy.cz pro Vás hledají nejlepší slevový kupón Allianz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Allianz ​

Jak ušetřit Allianz 2020

Allianz pojišťovna je součástí spolehlivého pojišťovacího koncernu Allianz Group. Nabízí pojišťovací služby různých typů, zejména sjednání cestovního pojištění, pojištění majetku, domácnosti, odpovědnosti, havarijní pojištění a penzijní připojištění.

Jak uplatnit slevové kupóny Allianz pojišťovny

V následujícím textu Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kupón Allianz pojišťovny. Slevový kód Vám pomůže ušetřit za sjednání pojištění Allianz pojišťovny. Zadat slevový kupón Allianz pojišťovny zvládne každý. Kromě toho Vám sdělíme bližší informace o tom, jak ušetřit na internetové stránce Allianz pojišťovny i bez slevových kódů. A na závěr Vám poradíme s možnostmi platby při sjednání pojištění on-line nebo na pobočce.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón Allianz pojišťovny

Náš hlavní úkol spočívá v tom, že stále přidáváme platné slevové kupóny Allianz pojišťovny a řady jiných internetových obchodů. Uživatelé tím pádem mohou ušetřit nejen peníze, ale i čas, a to proto, že veškeré slevy jsou k dispozici na jednom místě.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kód Allianz pojišťovny. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kupón Allianz pojišťovny.

Jak použit a uplatnit slevový kupón Allianz pojišťovny

Na internetové stránce Allianz pojišťovny si vyberte typ pojištění a klikněte na tlačítko „Spočítat cenu“. Pak se Vám otevře stránka „Kalkulace pojištění“, jež bude začínat textem „Vlastním slevový kód“. Po kliknutí na tento text se Vám zobrazí pole, do něhož je nutné zkopírovat nebo přepsat slevový kupón Allianz pojišťovny z naší stránky a slevu tak uplatníte (vizte obrázek). V případě, že je slevový kód v pořádku, sleva se Vám okamžitě odečte. Pak můžete v objednávce pokračovat jako obvykle.

Nezapomeňte si přečíst podmínky používání, jelikož ne každý slevový kupón lze použit do Allianz pojišťovny. Velice důležitými jsou zejména konec platnosti slevy a možná minimální požadovaná hodnota pojištění.

Aktuální slevy do Allianz pojišťovny. Jak ušetřit při on-line sjednání pojištění?

Allianz pojišťovna ve své nabídce rozlišuje několik typů slev i bez slevového kódu při sjednání pojištění on-line.

Allianz pojišťovna nyní poskytuje dvacetiprocentní slevu při sjednání cestovního pojištění on-line.

Allianz pojišťovna poskytuje padesátiprocentní slevu pro řidiče, kteří nebourají. Znamená to, že pokud průběh pojištění je bezeškodný, vrátí řidiči polovinu hodnoty pojištění.

Kromě toho Allianz pojišťovna poskytuje možnost zkopírovat slevu na další vozidla. Bezeškodný průběh povinného ručení je možné použit pro libovolný počet dalších vozů.

Bezeškodný průběh povinného ručení lze zkopírovat i na havarijní pojištění jakéhokoli typu.

Možnosti platby

Pokud se Vám podařilo úspěšně uplatnit slevový kupón Allianz pojišťovny během sjednání pojištění, můžete pokračovat k platbě. Allianz pojišťovna umožňuje celou řadu možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou na stránce Allianz pojišťovny po sjednání pojištění. Kartou lze zaplatit i na pobočce (jsou přijímány karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron). Na pobočce můžete také zaplatit v hotovosti. Je ovšem možná i platba převodem na účet.

Kromě toho se můžete zaregistrovat do internetového portálu MojeAllianz, jenž Vám pomůže ušetřit čas, jelikož jsou tam k dispozici veškeré služby Allianz pojišťovny a zároveň i bližší informace o možnostech platby a použití slevových kódů. Internetový portál MojeAllianz může také sloužit jako elektronická schránka pro Vaše dokumenty.