Allianz

3× slevový kód Allianz pro červen 2024​

100%
Společnost Allianz je jednou z největších firem zabývajícím se pojišťovacími službami v České republice. U Allianz si můžete pojistit například automobil, domácnost nebo odpovědnost. Allianz nabízí také stavební spoření, hypotéky nebo penzijní připojištění. Narazit můžete na slevy Allianz na vybrané produkty. SlevovéKódy.cz pro Vás hledají nejlepší slevový kupón Allianz.

Nejlepší slevové kódy Allianz 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Allianz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Allianz.
Chci 300 Kč
až 35%
slevy

Až 35% slevy na pojištění Allianz

Čím nižší roční nájezd u Vašeho automobilu, tím větší slevu získáte na povinné ručení Allianz. Spočítejte si online kolik můžete ušetřit na pojištění Vašeho vozidla u Allianz. Sleva až 35 % na povinné ručení a havarijní pojištění Allianz.
14
24
Chci slevu
sleva
21%

Allianz = sleva 21 % na 4. produkt

Sjednejte si více produktů od stejné pojišťovny a získáte slevu. Čím více produktů si sjednáte, tím větší slevu získáte. Pokud si u Allianz sjednáte 4. produkt získáte slevu až 21 % slevu. Pokud například máte u Allianz sjednané havarijní pojištění, pojištění nemovitosti, životní pojištění a navíc si sjednáte například úrazové pojištění získáváte automaticky slevu 21 %. Pro získání […]
13
5
Chci slevu
sleva
14 %

14 % sleva na 3. produkt u Allianz

Pokud potřebujete víc produktů pojištění, pak je velmi výhodné sjednat si pojištění u Allianz. Pokud si u Allianz sjednáte 3 pojišťovací produkty dostanete slevu 14 %. Slevu získáte automaticky při sjednání třetího produktu, aniž byste museli zadávat slevový kód Allianz.
23
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Allianz ​

Jak ušetřit Allianz červen 2024

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. Na český trh vstoupila Allianz v roce 1993 a postupně si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Pobočky Allianz najdete ve většině měst v České republice.

Allianz pojišťovna nabízí komplexní sortiment pojištění pro každou situaci, do které se v životě dostanete. Klienti Allianz mohou využít autopojištění, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti a majetku, finanční produkty, penzijní spoření a životní pojištění.

Pojišťovací a investiční produkty si vybere soukromá i firemní klientela.

U Allianz si můžete sjednat pojištění on-line, tudíž nemusíte nikam chodit. Pokud však upřednostňujete osobní kontakt, můžete si pojištění sjednat na nejbližší pobočce. O kvalitě služeb od Allianz tak není potřeba pochybovat.

Jak získat promo kód Allianz

Promo kód Allianz lze získat při zřízení pojištění on-line.

U klientů Allianz se vyplácí věrnost. Tu Allianz dovede náležitě ocenit zajímavými slevami a dalšími výhodami. Promo kupón Allianz získáte s uzavřením dalšího pojištění k již stávající smlouvě.

MojeAllianz vám umožní spravovat své pojistné smlouvy on‑line, získáte aktuální informace a mnoho dalších praktických věcí. Své smlouvy uvidíte kdykoli budete potřebovat, při škodě vyřídíte všechny papíry přes internet. Zároveň snadno a rychle zjistíte, kdy vám pojišťovna vyplatí peníze.

Tak neváhejte a využijte výhody rychlého uzavření smlouvy a možnosti vše vyřídit v pohodlí domova.

Jak uplatnit slevový kód Allianz

Slevový kód Allianz uplatníte v průběhu sjednávání pojištění on-line. Pole pro vložení promo kódu Allianz naleznete během vyplňování požadovaných údajů.

Po kliknutí na nápis „Vlastním slevový kód“ vepíšete do prázdného políčka slevový kód Allianz a potvrdíte jej tlačítkem „Použít“.

Allianz

Cashback Allianz

Cashback Refundo6 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze6 % získat bonus 50 Kč

Cashback Allianz je nabízen na portálech Refundo.cz a VratnéPeníze.cz. Za sjednané pojištění tak můžete mít 6 % na Allianz zpět.

Registrace na cashback portále je zdarma a některé portály vám na účet připíšou i vstupní bonus. Následně se prokliknete na stránky Allianz, kde on-line vyplníte údaje k vašemu pojištění. Peníze zpět se vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a zpravidla po nastřádání určitého obnosu vyplatí.

Allianz slevy – jak ušetřit

Ptáte se, jak ušetřit v Allianz další peníze?  Jedním z možných řešení je program Allianz PLUS. Za každé další pojištění, které si sjednáte, získáte slevu 7 %.

  • sleva 7 % za penzijní připojištění
  • sleva 7 % za životní pojištění
  • sleva 7 % za pojištění majetku

Pokud Allianz zůstane vaším výhradním partnerem ve světě pojištění, tak lze ušetřit celých 21 %.

Klientské centrum společnosti Allianz vyřeší vaše problémy s pojištěním. Výhodou je tak možnost vyřízení všech důležitých záležitostí v pohodlí domova a poměrně dobré ceny některých produktů. Výhodnost si můžete ověřit ve srovnávači Srovnátor.cz.

Při uzavření povinného ručení na internetových stránkách Allianz pojišťovny můžete mít navíc několik stokorun. Povinné ručení Allianz je poskytováno ve 4 variantách s odlišnou výší limitu plnění. Lze získat slevy:

  • 15 % za bezpečnou jízdu
  • 5 % za roční četnost platby
  • bonus až 50 % za jízdu bez nehody

Allians jako jedna z mála pojišťoven se účastní i listopadového Black Friday Allianz. Uvolňuje slevové kupóny Allianz se slevou na pojištění až 30 %.

Allianz – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická linka Allianz: +420 241 170 000

E-mail Allianz: info@allianz.cz

Datová schránka Allianz: knpcqv2

Pobočky a poradci Allianz

Napište nám Allianz