CCC

4× slevový kód CCC pro listopad 2021

100%
Společnost CCC v Česku provozuje množství prodejen prodávajících boty, tašky, opasky a další módní doplňky. V nabídce obchodu naleznete produkty od značek New Balance, Lasocki, Sprandi, Puma a další. Kromě pravidelně aktualizované nabídky slev CCC se můžete také registrovat do klubu a získat další výhody. Obchod také vydává slevové kódy CCC. Máme pro Vás má nejnovější slevový kupón CCC.

Nejlepší slevové kódy CCC 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě CCC

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu CCC.
Chci 300 Kč
výprodej
obuvi

Výprodej obuvi = slevy v CCC

Nakupujte svoji oblíbenou obuv v prodejnách CCC ve výprodeji nebo proklikem vybrané druhy v e-shopu eobuv.cz a díky těmto výprodejovým slevám můžete ušetřit. Vybrat si můžete z dámské, pánské či dětské obuvi. U vybraného modelu snadno zjistíte dostupnost na vámi vybrané prodejně. Nenechte si tyto slevy CCC ujít.
4
13
Chci slevu
CCC
klub

CCC – slevy pro členy Klubu

Chcete dostávat speciální nabídky a nakupovat obuv v prodejnách CCC s nejnovějšími slevami? Pak vyplňte registrační formulář na kterékoliv prodejně CCC, poté si na prodejně vyzvedněte svoji CCC Klubovou kartu a můžete začít využívat slevy pro členy CCC Klubu.
8
20
Chci slevu
doprava
zdarma

DOPRAVA ZDARMA do odvolání u =CCC=

Eshop CCC nabízí až do odvolání dopravu zdarma na jejich produkty. Na eshopu CCC si můžete nakoupit s dopravou zdarma dámské, pánské i dětské boty, kabelky a příslušenství. Doprava zdarma platí na všechny objednávky od CCC, ať už jsou za jakoukoliv cenu nebo v jakémkoliv množství. Doprava zdarma od CCC platí pro všechny, kteří si něco objednají […]
17
3
Chci slevu
sleva
50 %

Slevy až 50 % u >>CCC<<

Vybírejte si u CCC a získejte zboží, které bude se skvělou slevou. CCC nyní nabízí produkty se slevou až 50 %. Zboží naleznete na eshopu CCC. Navíc můžete získat k vybraným produktům se slevou, dopravu zdarma. Veškeré zboží se slevou až 50 % od CCC naleznete na jejich webových stránkách.
12
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web CCC ​

Jak ušetřit CCC listopad 2021

Internetový obchod a kamenné prodejny CCC nabízejí boty, kabelky a jiné doplňky značek jako Sprandi, Jenny Fairy nebo třeba Lasocki. Na svou obuv si přijdou ženy, muži i děti. Přes tento internetový obchod se nedá nakupovat, pouze zboží rezervovat. Ovšem i samo CCC doporučuje stránku eobuv.cz, která umožňuje nákup online jako pře prodejce.

Momentálně tedy není možné zboží nakupovat online skrze stránky CCC, ovšem zboží můžete rezervovat online a vyzvednout na vámi vybranou prodejnu. V případě rezervace zboží online, budete platit hotově nebo kartou. Zboží si rezervujete na dobu od potvrzení rezervace do konce následujícího pracujícího dne. Pozor na maximální počet kusů, jimiž je rezervace omezena na 3 kusy.

E-shop CCC doporučuje nákup skrze portál eObuv, kde se většina zboží, jako například kabelky, boty, pásky, peněženky dají zakoupit.

Jak získat slevový kupón CCC

Klasické slevové kódy CCC nenabízí, vzhledem k tomu, že přes portál CCC se nenakupuje. Ovšem například pokud využijete portál eobuv.cz, který je uveden jako zdroj pro nákup i na stránkách ccc.eu, můžete získat spoustu výhod z nákupu. Slevový kupón CCC i mnoho dalších nabízí při nákupu na jejich stránkách na další nákup.

Například při přihlášení do newsletteru na eobuv.cz dostanete už slevu 250 Kč. Podmínkou využití kupónu je nákup nad 2 500 Kč z nezlevněné kolekce.  Zatímco v klasickém CCC můžete získat jen při oficiálních slevách, akcích, výprodejích nebo také v případě, že vlastníte kartu Klub CCC.

Slevové kupóny pro eobuv.cz můžete získat pří každém nákupu na nákup další.

Jak uplatnit slevový kód CCC

Na prodejně CCC můžete využít slevy, které aktuálně nabízí vaše Klub CCC karta nabízí. Na e-mail nebo telefon vám přijde interní informace, že na zboží toho a toho druhu je sleva například 25 %. Následně na prodejně vytáhnete svoji kartičku a můžete začít skrblit. Jen pozor, pokud zboží rezervujete v době akce a nakoupíte až po skončení tak se nebude sleva na zboží vztahovat.

Jak uplatnit slevový kód CCC ptáte-li se, jednoduše. Skrze portál eobuv.cz slevové kódy CCC nabízí vepsat do políčka po rozkliknutí košíku, poté je třeba kliknout na zelený nápis vpravo „Použít kupón“. Ovšem za kupón se na tomto portálu považuje i vaše Klub CCC karta.

Cashback CCC

Internetový server Tipli.cz nabízí CCC Cashback ve výši 3 %.

Jen stručně – cashback funguje na způsobu provize, který cílový prodejce nabízí cashbackové peněžence, která se s vámi o část tohoto zisku podělí. Také můžete získat, když se zaregistruje, většina cashbackovým peněženek dává za registraci, za sdílení, přivedení nového uživatele, takže i tím můžete naspořit pár příjemných stovek.

CCC slevy – výprodeje, Black Friday…

CCC slevy nabízí víceméně neustále, ať už všemožné CCC výprodeje, CCC black Friday. A podobně, pokud chcete ovšem ještě více ušetřit, doporučuji stát se součástí klubu CCC, ve který vám dává vědět o všech aktuálních slevách, aniž byste museli nějak sáhodlouze hledat na internetu.

CCC doprava zdarma a cena poštovného

CCC doprava zdarma ani CCC poštovné zdarma nenabízí vzhledem k absenci tohoto stylu prodeje, přes oficiální web CCC.

Ovšem internetový portál eobuv.cz nabízí v případě nakoupení nad 699 Kč dopravu zdarma (pouze při platbě předem a použití dopravce České pošty).

CCC vrácení zboží

Zboží lze pouze vyměnit do 7 pracovních dnů, nelze vrátit. Vzhledem k tomu, že přes e-shop se neprodává jen rezervuje a nákup probíhá až na pokladně v kamenné prodejně, tak se nevztahuje  zákon o vrácení zboží do 14 dnů.

V případě výměny zboží za jiné lze jen do 7 kalendářních dnů a to ještě k tomu pouze boty a kabelky. Nepoškozeny a v originálním obalu, spolu s daňovým dokladem.

V případě, že zboží zakoupíte přes portál eobuv.cz máte nárok na vrácení zboží do 30 dnů od zakoupení.

CCC reklamace 2021

CCC reklamaci lze provést na jakékoli prodejně CCC v České republice. Až do 24 měsíců od dne zakoupení. Vše, co k reklamaci potřebujete je doklad o zakoupení.

Všechny potřebná doklady naleznete na prodejně, důležité je, aby obuv byla dostatečně umytá a v obalu.

V případě, že jste zboží objednávali na e-shopu ebuv.cz tak zboží musíte zaslat na adresu:

eobuv.cz
P.O.BOX 1
DEPO Liberec 70
463 07

Reklamace zboží musí obsahovat popis závady, číslo objednávky, jméno objednávajícího, zpáteční adresu a telefonní číslo pro případný kontakt. Reklamace bude vyřízena do 30 dnů od obdržení zásilky, ebuv.cz vás bude informovat emailem. V případě uznání reklamace dojde k opravě, nebo výměně zboží. Pokud není možná oprava nebo výměna zboží,  budou vráceny finanční prostředky.

CCC kontakt – e-mail, telefon

CCC e-mail: info.cz@ccc.eu

Rezervace a vyzvedávání zboží: +420 222 761 244

Pro další záležitosti: +420 220 960 741

Kontaktní adresa CCC:

CCC Czech s.r.o.
Českomoravská 2420/15
190 93 Praha 9

Kontakt na eObuv:

  • Telefon: 228 881 562 (od 8 – 16 hod každý pracovní den)
  • Email: info@eobuv.cz