Nejlevnější knihy

6× slevový kód Nejlevnější knihy pro prosinec 2021

100%
Nejlevnější knihy je internetový obchod zabývající se prodejem knih, kalendářů nebo omalovánek pro děti. Nakoupit můžete miliony titulů v češtině, slovenštině, angličtině, němčině a dalších jazycích. Výhodou obchodu je možnost knihy vrátit do 30 dní od nákupu. Ušetřit můžete i na dopravě. Slevy Nejlevnější knihy čas od času obměňuje. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Nejlevnější knihy.

Nejlepší slevové kódy Nejlevnější knihy 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Nejlevnější knihy

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Nejlevnější knihy.
Chci 300 Kč
5% sleva pro
držitele karet

Nejlevnější knihy – sleva 5 % pro držitele karet ISIC/ITIC/IYIC/ALIVE

Sice 5% sleva pro držitele těchto karet není poskytována na již výrazně zlevněné tituly a část sortimentu jazykových knih, ale přesto ji lze využít na ostatní sortiment internetového obchodu Nejlevnější knihy. Slevový kupón Nejlevnější knihy není potřeba! I bez něho totiž získají držitelé karet ISIC/ITIC/IYIC/ALIVE slevu 5 %. Využijte tuto slevu na svůj on-line nákup v e-shopu […]
30
8
Chci slevu
odměny za
body

Získejte body za věrnost na Nejlevnější knihy a vyměňte je za odměnu

Věrní zákaznící jsou v e-shopu Nejlevnější knihy za nákupy odměňováni body, které mohou vyměnit za odměny! Každý jednotlivý produkt v nabídce internetového obchodu je ohodnocen určitým počtem bodů, které svým nákupem můžete získat na bodové konto (za předpokladu, že nakupujete jako registrovaný zákazník). Body lze sbírat i psaním recenzí, doporučením internetového obchodu Nejlevnější knihy svým přátelům či […]
30
5
Chci slevu
dárek
zdarma

Dárek zdarma ke každé objednávce na Nejlevnější knihy

Za nákup v internetovém obchodě Nejlevnější knihy obdržíte se svojí objednávkou dárek zdarma! Každý zákazník totiž získá aktuální číslo časopisu dTest. Není nutností zadávat slevový kód Nejlevnější knihy, abyste dárek zdarma získali. Je poskytován automaticky.
30
8
Chci slevu
výprodej
knih

Výprodej knih na Nejlevnější knihy = Váš on-line nákup se slevou

Vyberte si z nabídky knih ve výprodeji v češtině, angličtině, slovenštině nebo němčině v internetovém obchodě Nejlevnější knihy za výprodejové ceny. Tato nabídka je poměrně široká a slevy jsou aktuální bez nutnosti využití slevového kupónu Nejlevnější knihy. Navíc můžete využít i při platbě předem dopravu s PPL při objednávce nad 300 Kč zdarma. Nechte se zlákat exkluzivními slevami v e-shopu Nejlevnější […]
12
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava zdarma na Váš nákup → Nejlevnější knihy

Jestliže v internetovém obchodě Nejlevnější knihy nakoupíte za více než 300 Kč a on-line objednávku si necháte zaslat pomocí kurýrní společnosti PPL, získáte na ni dopravu zdarma za předpokladu, že platbu za ni provedete předem. Protože si e-shop Nejlevnější knihy zakládá na kvalitním zabalení každé zásilky, je každé objednávce účtován poplatek ve výši 9 Kč za balné. Jestliže […]
2
31
Chci slevu
doprava
zdarma

Doručení ZDARMA >>Nejlevnější knihy<<

Získejte dopravu zdarma od eshopu Nejlevnější knihy. Dopravu zdarma získá každý zákazník, který si na eshopu Nejlevnější knihy nakoupí nad 1 199 Kč. Dopravu zdarma od Nejlevnější knihy získá automaticky každý zákazník, který bude mít objednávku za více než 1 199 Kč. Dopravu zdarma od Nejlevnější knihy zajišťuje kurýr PPL, Česká pošta a Zásilkovna.
17
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Nejlevnější knihy ​

Jak ušetřit Nejlevnější knihy prosinec 2021

Nejlevnější knihy jsou e-shop s 19 miliony publikacemi v českém, slovenském, anglickém, německém a španělském jazyce. Na výběr máte ze všech dostupných žánrů, dále také učebnic, kuchařek a vzdělávacích knih pro děti.

Kamennou pobočku obchod neprovozuje, můžete si však vybrat z mnoha výdejních míst pro osobní odběr. S nákupem v obchodě Nejlevnější knihy je spokojeno 95 % uživatelů za posledních 90 dní, kteří využili portál Heureka.

Slevovékódy.cz Vám v následujících řádcích poradí, jak ušetřit v Nejlevnější knihy.  Využít můžete tradičních výprodejů, studentských nebo věrnostních slev a slevových kupónů. Výjimkou není ani nabídka bezplatné dopravy a odměny zdarma ke každému nákupu.

Jak získat slevový kupón Nejlevnější knihy

Slevovékódy.cz Vám každý měsíc publikují nové slevové kupóny a probíhající akce Nejlevnější knihy.

Nejlevnější knihy slevové kupóny poskytují věrným zákazníkům a studentům. Založte si zákaznický účet na Nejlevnější knihy a získáte slevový kupón Nejlevnější knihy v hodnotě 5 % na další nákupy. Sleva je platná vždy na 12 měsíců.

Slevové kupóny Nejlevnější knihy se vztahují i na studenty a držitele karet ISIC, ITIC, IYIC a ALIVE. Kupóny se nevztahují na vybranou část jazykových učebnic.

Jak uplatnit slevový kód Nejlevnější knihy

Nejlevnější knihy

Slevový kód Nejlevnější knihy uplatníte v 2. kroku nákupu v poli “Využijte slevu“. Pro odečtení slevy zvolte jednu z nabízených variant. Po vybrání příslušné slevy Nejlevnější knihy můžete vložit text kódu.

Po kliknutí “Uplatnit poukaz” se sleva automaticky odečte, pokud byla platná a zadána správně. Před vložením nebo vepsáním textu překontrolujte zvolený typ slevy, aby bylo její odečtení bezproblémové.

Cashback Nejlevnější knihy
Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč

Nakupujte s některým z cashbackových portálů a a nechte se odměnit. Od portálu dostanete skutečné peníze, které Vám zašle na bankovní účet za každý online nákup. Pro nákup s cashbackem si založte zákaznický účet. Před každým nakupováním se nezapomeňte přihlásit.

Pro obchod je poskytována určitá výše cashbacku, kterou získáte zpět z celkové částky objednávky. V současné době můžete vybírat z mnoha portálů. Mezi nejznámější patří Tipli, Plná peněženka, Refundo a Vratné peníze. Zvolte si jednoho z poskytovatelů cashback Nejlevnější knihy Plná peněženka nebo Refundo a získáte 3 % zpět.

Nejlevnější knihy slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Nejlevnější knihy jsou dostupné pro stálé zákazníky, studenty, školy a další instituce.  Každý zákazník obdrží za nákup od Nejlevnější knihy dárek zdarma v podobě aktuálního čísla časopisu dTest. Registrovaní zákazníci kromě slevových kupónů získávají také odměny za nasbírané body. Každá položka v nabídce e-shopu je oceněna určitým počtem bodů, které budou po zaplacení připsány na Vaše bodové konto.

Výhodný nákup je dostupný také školám, knihovnám, státním institucím nebo firmám, pro které je možné sjednat individuální výši slevy a dopravné i balné zdarma.

V kategorii “Nabídka dne” najdete aktuální výhodnou nabídku knih nebo učebnic pro daný den. Výprodeje Nejlevnější knihy platí i na vybrané cizojazyčné tituly a učebnice. Black Friday Nejlevnější knihy nepořádá.

Nejlevnější knihy doprava zdarma a cena poštovného

Pokud objednáte zboží v hodnotě od 1 199 Kč platí na Nejlevnější knihy doprava zdarma.  Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč pro všechny dopravce kromě Zásilkovny. V případě osobního odběru přes Zásilkovnu činí dobírka 20 Kč.

Způsob dopravy:

  • PPL (denní nebo večerní doručení) – 79 Kč + 30 Kč dobírka
  • Česká pošta balík do ruky – 79 Kč 0+ 30 Kč dobírka
  • Česká pošta balík na poštu – 74 Kč + 30 Kč dobírka
  • Zásilkovna – 45 Kč + 20 Kč dobírka

Ke každé zásilce je přičteno 9 Kč balné, aby bylo zaručeno vhodné zabalení a nedošlo k poškození zboží během přepravy. Po expedici objednávky Vám obchod Nejlevnější knihy zašle číslo balíčku, pod kterým zásilku dohledáte.

Nejlevnější knihy vrácení zboží

Na vrácení zboží Nejlevnější knihy bez udání důvodu je lhůta 30 dní. Nejlevnější knihy vrácení zboží umožňuje i při osobním odběru objednávky. Vyplňte formulář pro vrácení a vložte do zásilky. Produkty nesmí být poškozené nebo znehodnocené. V případě nosičů (DVD, CD, apod.) nesmí být porušen igelitový přebal.

Vhodně zabalenou zásilku v pevném obalu odešlete na adresu:

Nejlevnější-knihy.cz,
Sychrov 55,
755 01 Vsetín

Peníze obchod pošle na uvedený bankovní účet nejpozději do 30 dnů od doručení zboží.

Nejlevnější knihy reklamace 2021

Pokud zjistíte, že je Vaše zásilka nekompletní nebo chybná, kontaktujte zákaznickou infolinku: +420 571 999 099, na které Vám sdělí průběh reklamace Nejlevnější knihy.

Vyplňte reklamační protokol, který přiložíte do balíčku. Zboží by mělo být uložené do pevného obalu a zasláno na adresu:

Nejlevnější-knihy.cz,
Sychrov 55,
755 01 Vsetín

V případě zjištění výrobní vady bude zboží opraveno, vyměněno nebo vrácena peněžní částka. Peníze jsou zasílány pouze na bankovní účet, nikoli poštovní poukázkou. S vyřízením oprávněné reklamace Nejlevnější knihy nejsou spojeny žádné poplatky.

Nejlevnější knihy kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Neváhejte využít zákaznické podpory na kontaktním čísle: +420 571 999 099. Infolinka Nejlevnější knihy  je k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 15:30 hodin.

Zákaznická podpora bez odkladu v uvedeném čase zodpoví Vaše dotazy a nejasnosti. Napsat můžete také vzkaz, na základě kterého vám obchod odpoví na e-mail nebo telefon. Kontaktní formulář je zde.