6 tipů na výhodný nákup společenských šatů

Michaela Šrajerová
Zveřejněno 21.1.2020

Plesová sezóna je v plném proudu. Pokud se i vy chystáte na nějaký ples, ale stále nemáte vhodné šaty, je dnešní článek určený právě vám. Na internetu najdete nekonečně mnoho šatů vhodných na společenské události. Já nabídnu pár tipů, kde sehnat vhodné šaty za příznivé ceny plus nastíním další možnosti, jak na Vašem nákupu ušetřit.

AliExpress nabízí velký výběr

Pokud se chystáte vyrazit do společnosti až za delší dobu, určitě doporučuji prozkoumat stránky AliExpress. Zde najdete asi největší množství šatů všech možných barev, stylů, velikostí. Výhodou je nejen široká nabídka, ale také poměrně nízké ceny. Mnoho produktů lze navíc zakoupit s dopravou zdarma, takže ušetříte také na přepravě. Nevýhodou je delší čas doručení, proto je nutné vybírat zboží s předstihem, abyste měli jistotu, že dorazí včas na plánovanou událost.

 

Zprostředkovatelé zboží z Asie

Pokud jsou pro Vás stránky nepřehledné a hodně zboží vnímáte spíše jako nevýhodu, je možné využít některý z e-shopů, které fungují jako prostředník mezi zákazníkem a prodejcem. V takovém e-shopu najdete celou nabídku v českém jazyce, stránky jsou také přehlednější – především díky menší nabídce zboží.

Na tomto principu funguje například e-shop Lunzo, kde lze zakoupit, mimo jiné, společenské šaty. U tohoto typu e-shopů je dobré důkladně prozkoumat Obchodní podmínky, dobu doručení a od věci není ani zjištění recenzí od jiných zákazníků.

Využijte cashback

Elegantní dámské šaty naleznete i v e-shopu Modovo. Zde již není nabídka zboží až tak široká – pokud Vám ovšem sedí nabízený styl, jistě si některé z šatů vyberete. Navíc! I zde lze využít slevu na první nákup za odběr newsletteru či dopravu zdarma Modovo, díky čemuž nakoupíte ještě výhodněji.

Doteď jsem se nezmínila ještě o jednom způsobu, jak lze ušetřit. Pokud nemáte účet na stránkách Tipli, doporučuji tak učinit co nejdříve. Po registraci budete sbírat určitá procenta z Vašich nákupů zpět, díky čemuž můžete ušetřit poměrně hodně peněz. Za nákup v e-shopu Modovo například získáte cashback 3,2 %, což není zanedbatelné.

 

Nabídka oblíbených e-shopů

Zatímco v e-shopu Modovo uspěje při výběru jen někdo, v e-shopu Spartoo si musí vybrat snad každý. V kategorii ,,Šaty“ naleznete přes 1 000 položek, což dává velkou naději na úspěch. Velmi kladně hodnotím velký počet filtrů, díky čemuž si můžete nechat vyhledat jen ty výrobky, které by vyhovovaly Vašim představám.

Kromě toho lze velké množství zakoupit s akční slevou Spartoo. Konkrétní výši slevy najdete u jednotlivých položek, stejně jako konečnou cenu. Nemusíte tedy vlastnit speciální slevový kupon Spartoo, díky kterému by došlo ke snížení ceny. Pokud by právě probíhala speciální akce a unikátní kód byl potřeba, najdete ho uvedený v našem přehledu.

Akční slevy naleznete také v e-shopu ZOOT. Zde je již nabízeno přibližně poloviční množství šatů než v e-shopu Spartoo. Velkou výhodou je ovšem to, že e-shop umožňuje, na výdejních místech, vyzkoušet objednané zboží. V případě, že Vám vybraný model nebude sedět či nevypadá tak, jak jste si ho představovali, jednoduše zboží vrátíte obsluze prodejny.

 

Výprodeje jsou stále v plném proudu. Využijte šanci a zakupte si krásné šaty za mnohem nižší ceny. Protože se ale skladové zásoby rychle tenčí, doporučujeme nevybírat příliš dlouho a objednat raději ihned.

Krásné zážitky z plesů či jiných společenských událostí!

Přeje

Vaše Spořivá Máma

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *