7 tipů na hračky a doplňky do vany

Michaela Šrajerová
Zveřejněno 25.9.2019

Doba venkovních vodních radovánek již definitivně skončila. V mnohých domácnostech přestane procházet rychlé osprchování, děti začínají toužit více po koupeli, neboť si aspoň tak mohou užít trochu té vodní zábavy. A někdy jsme i my, rodiče, vděční za koupání jako večerní program, kterým si zkrátíme dobu před večeří a uložením dětí ke spánku.

Interaktivní hračky Yookidoo

Proto jsem se rozhodla věnovat se, tento týden, tipům na hračky a jiné doplňky pro vodní radovánky. Již delší dobu s dětmi pokukujeme po hračkách Yookidoo. Jedná se o designově velmi povedené hračky, které mají plnit funkci nejen zábavnou, ale také vzdělávací. Je pravda, že se nejedná úplně o nejlevnější zboží, ale kvalitní produkty prostě bývají o něco dražší. 

Nabídka hraček a jiných produktů Yookidoo je poměrně široká, proto doporučuji navštívit stránky společnosti a udělat si představu o celém sortimentu. Zde bohužel není prostor pro obsáhlejší představení, proto jsem, jako zástupce, vybrala aspoň dva produkty. Všechna dítka jistě zaujme Zábavná vodní fontána. Základna hračky se připevní ke dnu vany a zbylé komponenty (lodě či postavičky) si dítě staví dle svého uvážení. Středem posléze dítě čerpá vodu a vzniká tak magická fontána. 

Pokud vaše děti milují hru s tekoucí vodou, určitě je potěšíte Kouzelným kohoutkem s ozubenými koly. Voda je čerpána přímo z vany, takže budete mít jistotu, že se děti neopaří. Ke kohoutku patří také bohaté příslušenství jako různé kelímky či ozubená kola, je tedy možné vymyslet nepřeberné množství her.

Oba produkty zakoupíte, právě teď, s výhodnou akční slevou v e-shopu Pilulka.

Hračky do vany pro nejmenší

Pokud byste rádi ozvláštnili koupání i mladším dětem, doporučuji tuto knížku. Jedná se o omyvatelnou Kouzelnou knížku, která dětem zobrazí skryté obrázky až po ponoření do teplé vody. S dětmi si tak můžete užít zábavu, ale také je, nenásilnou formou, něco naučit. Zkoušela jsem u syna, kterého běžné knížky až tak nezajímají. Tato ovšem měla úspěch. Knihu koupíte za příznivých 260 Kč. Navíc! E-shop nabízí slevu 100 Kč na první nákup – jako odměnu za přihlášení k odběru newsletteru. Můžete tak na svém nákupu ušetřit.

Při hledání odkazů ke článku jsem narazila na svítící hračky do vany. Sice s nimi nemáme, zatím, zkušenost, ale umím si představit, že by hra ve zhasnuté koupelně se svítícími zvířátky zaujala. A cena je také velmi příznivá.

S dětmi se dá i relaxovat

Ve vaně si mohou děti hrát, ale také relaxovat. Minulý rok jsem dostala Šumivé tablety do koupele. Všichni rodiče asi ví, že čas na relaxaci ve vaně moc není. Proto jsem zkusila spojit koupání dcery s mojí relaxací a dopadlo to skvěle. Zapálily jsme si svíčky, do vany jsme si daly šumivou bombu, která vodu krásně provoněla a povídaly jsme si. Přesto, že dceři nebyly ani tři roky, zanechalo to v ní velmi pozitivní zážitek a stále mluví o tom, že by ráda zase nějakou Šumivou bombu koupila. V nabídce e-shopu najdete velké množství barev a vůní, takže si jistě každý vybere dle svých preferencí. Navíc! Přijatelná je nejen cena, ale také složení, nemusíte se tak bát použít na koupel s dětmi.

Bezpečné koupání

Protože s koupáním souvisí také řešení bezpečnosti dětí, kterým hrozí smeknutí ve vaně, vybrala jsem, jako poslední tip, protiskluzové podložky do vany. Tyto podložky jsou jednobarevné, vybírat lze z více variant, díky čemuž můžete přizpůsobit barevnému ladění koupelny.

Druhý tip už je designově určen spíše dětem. Jedná se o 5 ks protiskluzových zvířátek, která můžete nalepit na dno vany dle svého uvážení. Umím si ovšem představit, že by děti lákalo zvířátka odlepovat a hrát si s nimi, proto raději volím jednodušší design, který především splní svůj bezpečnostní účel. Pokud máte starší děti, které jsou schopné pochopit účel zvířátek, určitě budete spokojení.

Snad Vás naše tipy zaujaly a příští týden se přihlásím opět s tématem, které by mohlo být pro nás, rodiče, zajímavé.

Užívejte první podzimní dny

Vaše Spořivá máma

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *