11 tipů na valentýnské dárky

Michaela Šrajerová
Zveřejněno 29.1.2020

Blíží se svátek všech zamilovaných – sv. Valentýn. Ačkoliv se jedná o svátek slavený především v anglosaských zemích, také u nás již zapustil své kořeny a mnoho párů si 14. února vyjadřuje svou náklonnost – ať už společnou aktivitou, návštěvou restaurace nebo nějakým dárkem pro radost.

Kytice vždy potěší

Pokud v tento den rádi obdarováváte svou ženu kyticí, můžete partnerku překvapit a nechat jí doručit květiny např. na pracoviště. Velký výběr kytic nabízí internetový rozvozový obchod Květiny Express.

V e-shopu můžete vybírat z široké nabídky krásných kytic, takže jistě najdete tu, která by potěšila právě Vaši ženu. Navíc! Pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru, získáte 10% slevu na Váš nákup. Využít můžete také dopravu zdarma, a to při nákupu nad 1 299 Kč.

 

Speciální valentýnské čokolády

Pro ženy a muže, kteří milují čokoládu, můžete vybrat dárek v e-shopu Le Chocolat. U příležitosti  svátku sv. Valentýna nabízí obchod speciální produkty, které jistě udělají radost. Vybírat můžete z několika kvalitních čokolád, které potěší nejen chutí, ale i vzhledem. Zakoupit lze také tematický čaj či dárkové koše.

V případě, že Vaše partnerka či partner rádi mlsají, ale zároveň propagují zdravý životní styl nebo se jen momentálně snaží shodit nějaké to povánoční kilo, je správnou volbou čokoláda Dark mocha, která je slazena sladidly maltitol a laktitol, která mají méně kalorií. Mlsat tak lze bez výčitek. Pokud objednáte v brzké době, můžete využít momentální akční slevu 50 %.

 

Spodní prádlo jako častý dárek

Mnoho párů se na sv. Valentýna obdarovává spodním prádlem. Pokud k těmto párům také patříte, můžeme Vám doporučit e-shop Astratex. Zde najdete velké množství dámského prádla, které je velmi vkusné a zároveň kvalitní. Vybírat lze ze skutečně široké nabídky zboží, takže nehrozí, že byste si nevybrali. Zaregistrujte se také k odběru novinek a získáte, na první nákup, dopravu zdarma.

Značkové spodní prádlo za příznivé ceny můžete pořídit v e-shopu Trenýrkárna. Obchod se snaží umožnit, svým zákazníkům, co nejvýhodnější nákup – proto najdete na internetových stránkách často speciální akce se slevovými kupony Trenýrkárna či dopravu zdarma, díky čemuž můžete ušetřit nemalé peníze.

Proto doporučujeme, před samotným nákupem, prozkoumat podmínky aktuální akce e-shopu. Pokud je ke zvýhodněnému nákupu potřeba slevový kód, nezapomeňte zkontrolovat, že jste vyplnili správný tvar hesla. V opačném případě nebude sleva odečtena.

 

Darujte zážitek

Po milovníky zážitků najdete tipy na stránkách Adrop. E-shop nabízí zážitky adrenalinové, ale také různé pobyty či netradiční zážitky. Velmi pozitivně hodnotím možnost zvolení nabídky dle povahy partnera. Můžete se tak nechat inspirovat tipy na dárek pro drsňáka, gentlemana, pohodáře, sportovce, piráta silnic atd.

A pokud si ani tak nejste jisti, že dokážete vybrat ten pravý zážitek, můžete zakoupit dárkový voucher, díky kterému si bude moci Váš partner vybrat sám, co by ho nejvíce zaujalo.

Dát můžete nejen nový zážitek, ale také vzpomínku na již prožité společné chvíle. EmpikFoto nabízí speciální valentýnské slevy, díky čemuž můžete darovat fotoknihu (různých formátů), nechat vyvolat fotografie do alba či vytvořit originální fotodárek za mnohem nižší ceny.

 

Originální dárky pro všechny

Já osobně jsem si velmi oblíbila obchůdek Familium. Zde najdete netradiční a velmi krásné dárky, které jistě potěší každého. Vybírat můžete z široké nabídky Dárků pro muže či ženy. Určitě ale doporučuji prozkoumat všechny kategorie, neboť můžete objevit něco zajímavého i k jiným příležitostem.

U vybraného zboží je dokonce možné nechat přiložit originální etiketu s věnováním, která učiní Váš dárek ještě osobnějším.

 

Budu ráda, pokud některý z tipů zaujme a pomůže Vám ve výběru dárku pro Vaši drahou polovičku. Vězte ale, že projevování lásky by nemělo být řízeno jakýmkoliv svátkem. Dávejte svou přízeň najevo v průběhu celého roku – a nejen materiálně. Společně strávený čas může být mnohem cennější než jakýkoliv hmotný dar.

Vaše Spořivá máma

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *