12 tipů na bazény pro děti

Dnešní článek je určen všem rodičům, kteří vybírají dětský bazén. Podle čeho vybrat a kde nakoupit za příznivé ceny? To vše se pokusím zodpovědět  v dnešním článku.

Jak vybrat bazén pro nejmenší?

Prvním kritériem, dle kterého byste měli vybírat, je věk dítěte či dětí, pro které je bazén určen. My jsme první bazén pořizovali, když bylo dceři půl roku. V té době ještě neseděla. Pro takto malé děti je ideální nízký bazének se stříškou, která dítě chrání před sluníčkem.

Pozornost byste měli věnovat také tomu, jak je řešená podlaha bazénu. Měla by jít částečně nafouknout, aby byla měkká a pro malé dítko příjemná. My jsme měli přesně tento Bazének Muchomůrka od firmy Intex. Za nás splnil vše, co jsme požadovali. Nyní lze navíc pořídit za velmi příznivou cenu 269 Kč. V nabídce e-shopu jsou i další podobné typy – můžete tak vybrat motiv, který je Vám nejblíže. Většina z nich bude ale již o něco dražší.

Bazény, které vydrží

Dětem, které sedí a jsou si jistější v pohybu můžete koupit bazének klidně vyšší. Obecně se doporučuje výška stran 15 – 17 cm. Důvodem je, aby se dítě mohlo samo pohybovat z bazénku a zpět. Pokud ale máte strach, aby se samo nešlo koupat v nějaký nestřežený okamžik, vyberte bazének vyšší. Vody můžete dát vždycky méně a aspoň ho využijete po delší dobu.

Vyšší boční strany má např. Dětský bazén Bestway. Jako výhodu vidím, že je opatřen stříškou, která je odnímatelná. Pokud by v budoucnu již nebyla tolik žádoucí, lze lehce odstranit. Pozitivem je také výpustní ventil, který Vám pomůže s vypouštěním bazénu a následnou výměnou vody. U bazénu bez filtrace, zvlášť u těch, které jsou určeny dětem, je nutné měnit vodu každý den.

Jedná se již o dražší produkt. Dá se ovšem předpokládat, že vydrží několik sezón, takže by se měla investice vyplatit. Pokud je ale pro Vás cena příliš vysoká, je možné zakoupit podobnou, menší, variantu bez stříšky za skvělých 299 Kč. Vybírat lze z růžové nebo zelené varianty. Rozměry bazénu jsou 85 x 85 cm a výška 23 cm.

Od 3 let je potřeba více prostoru

Pro děti od 3 – 7 let je potom dobré vybírat bazény s výškou bočních stran kolem 50 – 70 cm. Tak aby měly děti dostatek vody na různé hry. I z toho důvodu je žádoucí, pokud místo dovolí, zvolit větší rozměry bazénu.

Poměrně velký výběr nabízí e-shop TV Products. Navíc jsou momentálně všechny bazény v akci, takže můžete na svém nákupu ušetřit. Zajímavou variantou jsou dětské Bazény volejbal a basketball, které nabídnou Vašim dětem ještě více zábavy. Na oba aktuálně uplatníte 40% slevu TV Products.

Pro starší děti i dospělé

Mnoho lidí si oblíbilo Samostavěcí bazény Bestway. Bazén se jednoduše postaví a nabízí prostor pro mnoho zábavy za přijatelné ceny. Vybírat lze z více variant – liší se průměrem a také výškou bočních stěn. Vybrat tak můžete dle věku Vašich dětí. Pro menší je v nabídce bazén s výškou 51 cm či 66 cm. Pro větší můžete zvolit výšku 76 či 91 cm. Nejvyšší variantou je 1,22 m vysoký bazén.

V e-shopu můžete pořídit také další produkty za výhodné ceny, proto si projděte celou nabídku e-shopu. Můžete tak zakoupit další potřebné věci při jedné objednávce. Ušetřit lze také díky cashbacku Tipli. Ihned po registraci budete získávat zpět procenta z každého nákupu.

Hrací centra – současný HIT

Velkým hitem jsou Vodní zábavní centra. Zde je na každém, co od centra očekává a kolik je ochotný za produkt zaplatit.

Několik Zábavních center najdete např. v e-shopu Wiky hračky. Zde bych určitě doporučila prozkoumat podmínky Věrnostního klubu. Všechna centra totiž zakoupíte, jako člen WKlubu, za mnohem nižší cenu.

Hrací centra se skluzavkou a také sprchou najdete na stránkách TV Products. Opravdu krásná a kvalitní Hrací centra lze zakoupit v e-shopu Datart. Většina z nich se již pohybuje ve vyšších cenových kategoriích. Věřím ale, že se mohou vynaložené peníze vyplatit a udělat spoustu radosti.

Tip na závěr: vždy dávejte přednost osvědčeným kvalitním výrobcům, kteří jsou na našem trhu již stálicí a jejich produkty jsou zákazníky pozitivně hodnocené.

 

Hodně krásných slunečných dní všem!

Přeje Vaše Spořivá máma

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *