8 tipů na dětské doplňky do deště

19. září 2019

Při hledání deštníku, pro svou dceru, jsem narazila na krásné produkty Rex London a téma dalšího článku bylo jasné. Pojďme se podívat na praktické a zároveň designově povedené kousky, které Vaše děti, v deštivých dnech, jistě ocení.

Pokud máte doma, stejně jako já, milovnici klasických pohádek, určitě ji potěšíte deštníkem s motivem Červené Karkulky. V současné době zakoupíte se speciální slevou Bonami. Díky tomu pořídíte tento originální deštník za 179 Kč. V nabídce e-shopu je i řada dalších motivů, proto prozkoumejte celou kategorii.

Krásné deštníky Djeco Vás okouzlí

Zatímco dceru nadchl deštník s Karkulkou, já jsem okouzlena deštníkem ,,Tropická džungle“ od Djeca, který zakoupíte za velmi přijatelných 240 Kč.

Stejná značka nabízí také motiv ,,V letu“, který jistě potěší každé něžné srdce. E-shop Skibi nabízí, při splnění stanoveného limitu, dopravu zdarma. Pokud se tedy chystáte k většímu nákupu, určitě se podívejte na podmínky dopravy – můžete tak ušetřit na poštovném.

Pro milovníky licenčních motivů

V případě, že máte doma děti, které dávají přednost licenčním motivům, jako je Ledové království nebo třeba Spiderman, a nějaký deštník by se jim také hodil, doporučuji prozkoumat nabídku Mall.cz. Právě nyní zakoupíte vybrané licenční motivy s výhodnou akční slevou, na svém nákupu tak výhodně ušetříte. Navíc! Poboček Mall.cz neustále přibývá, takže je výhodné doručení na pobočku přístupno stále více lidem.

Praktické kabátky do deště pro kluky i holky

Pokud upřednostňujete, před deštníkem, pláštěnku, podívejte se na stránky e-shopu Sportisimo. V e-shopu najdete dětská ponča či krásné pláštěnky, od značky Pidilidi, které zakoupíte s mimořádnou akční slevou Sportisimo. Nabídka je platná do odvolání akce či vyprodání zásob, proto doporučuji objednat co nejdříve.

V současné době se stalo velkým hitem objednávání přes AliExpress. Znám spoustu lidí, kteří této možnosti využívají, ale znám i spoustu odpůrců. Je na každém, jak se k této otázce postaví. Fakt je ten, že i v českých e-shopech najdete velké množství zboží, které je zakoupeno na AliExpressu a prodáváno výrazně dráž. Takto jsem narazila na krásný kabátek do deště, který jsem objevila také na AliExpressu (samozřejmě za mnohem nižší cenu). Je na Vás, zda objednáte přímo na stránkách AliExpressu nebo podpoříte některého českého prodejce. Vybírat můžete z velké nabídky barev, velikosti jsou nabízeny od 12 m cca do 6 let. Zde určitě doporučujeme přeměření – jako u veškerého oblečení, které je přes Ali kupováno.

Aby si přišly na své také maminky chlapečků, našla jsem nepromokavé bundy i s klučicími motivy. Opět můžete vybírat z více variant. Nyní zakoupíte s příjemnou akční slevou a dopravou zdarma.

I batoh bude v suchu

Přemýšlela jsem, co zvolit jako poslední tip a nakonec jsem narazila na tyto pláštěnky na batohy. Někdy se prostě stane, že školní výlet probíhá v den, kdy není počasí úplně ideální. Děti jsou sice oblečené do pláštěnek, ale batůžky, které na výlet potřebují, mají naprosto promáčené. Proto si myslím, že by tento praktický doplněk našel uplatnění v každé rodině. Pokud ho nevyužije školkové dítko, určitě se někdy bude hodit školou povinnému dítěti, které může pláštěnku použít na svůj školní batoh. Po uschnutí je možné pláštěnku snadno složit a vložit do malého pouzdra s karabinou, díky čemuž se snadno připevní na batoh dětí a budete mít jistotu, že pláštěnku nikde nezapomenou.

Pláštěnku vyrábí oblíbená značka Topgal v několika barevných provedeních. Zakoupit můžete přímo v e-shopu Topgal nebo třeba na stránkách Agátin svět. V obou e-shopech za příznivých 159 Kč.

I deštivé dny si můžete užít

Přesto, že naše rodina miluje slunečné dny a pobyt venku, uvědomujeme si, že je déšť momentálně velmi důležitý a snažíme si, také tyto dny, maximálně užít. Proto se vydáváme na procházky i v mírném dešti a dcera se vždy těší, až si bude moci vzít svůj oblíbený deštník či holinky. Pokud Vaše děti nejsou zrovna milovníky propršených dní, zkuste jim, tento čas, zpříjemnit některým z nabízených produktů do deště. Třeba bude krásný kabátek či oblíbený motiv na deštníku dostatečnou motivací k procházce a užijete si hezké rodinné chvilky venku i v tyto dny.

Mějte se krásně, užívejte společné chvíle, v kterýkoliv den, a příští týden se těšte na další zajímavé tipy a akce.

Vaše Spořivá máma

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *