8 tipů, kde zakoupit kvalitní zdravé potraviny on-line

Michaela Šrajerová
Zveřejněno 19.3.2020

V dnešním článku bych ráda předala několik tipů, kde můžete nakoupit zdravé potraviny online. Mnohé rodiny již do svého jídelničku zařadily potraviny, které stále v běžných obchodech nekoupíte a momentálně, kdo může, zařizuje osobně jen to nejnutnější. Sice je třeba počítat s delší dodací lhůtou, což je pochopitelné, ale zamezíte tak dalším kontaktům, a to je momentálně podstatnější.

Potraviny, káva, přírodní kosmetika – vše na jednom místě

Moc ráda využívám e-shop Grizly. Zde najdete velký výběr sušeného ovoce – některé druhy i v BIO kvalitě –  semínek, ořechů a dalších plodů. Zakoupit lze i jiné zdravé potraviny, čerstvou kávu, přírodní kosmetiku, sportovní výživu. Můžete tak nakoupit poměrně hodně věcí na jednom místě a nezahlcovat kurýrní služby vícero objednávkami.

Velmi důležité je také dbát na posílení své imunity – momentálně ještě více než kdy jindy! Před odesláním objednávky proto prozkoumejte nabídku doplňků pro podporu imunity, zda by Vás nezaujal některý z produktů. Vybrané zboží zakoupíte dokonce s akční slevou, díky čemuž byste mohli na svém nákupu výrazně ušetřit.

 

Zdravé potraviny či dárkové koše

Sušené ovoce a výživové doplňky najdete také v e-shopu ZdravýKoš.cz. Nejen, že je zde velký výběr klasického sušeného ovoce, ale také můžete vybírat z velkého množství ovoce, které je nesířené a bez cukru. Stejně tak lze zakoupit lyofilizované ovoce, které je u nás v rodině velmi oblíbené a často si ho přidáváme do domácích mȕsli.

Pokud učiníte větší objednávku, v celkové hodnotě nad 3 000 Kč, doporučujeme využít kurýra PPL či GEIS. Získáte tak od ZdravýKoš.cz dopravu zdarma.

 

Celodenní menu pro celou rodinu až k Vám domů

V současné době je většina rodin odkázána na domácí stravování. Pokud byste si občas rádi ulevili, můžete využít například stránky ZdravéStravování.cz. Zde je možné objednat kompletní menu na celý den. Od 23. března se navíc  rozběhne Program rodina, díky čemuž bude možné objednat menu pro dvoučlennou či čtyřčlennou rodinu za příznivější cenu.

Od věci není ani nabídka hotových chlazených jídel s trvanlivostí 30 dnů. Vybrat lze i varianty jídel bez přílohy, pouze polévky či zavařená jídla, která mají trvanlivost dokonce 12 měsíců.

 

Oblíbené Freshbedýnky

Objednat lze také čerstvé ovoce a zeleninu ve vysoké kvalitě. Tuto možnost nabízí již poměrně známé Freshbedýnky. Objednání je nutné 2 dny předem – momentálně je možné, že se dodací doba prodloužila, proto se raději informujte na stránkách e-shopu.

Bedýnka bude doručena kurýrem DPD přímo k Vám domů. Dopravu zdarma získáte při nákupu nad 1 000 Kč a ušetřit lze i díky cashbacku Tipli – zpět bude vráceno 3,5 % z hodnoty nákupu.

 

Praktické svačinky bez dochucovadel a náhražek

Doporučuji také prohlédnout si nabídku Pokeat. Zde jsou nabízeny kvalitní svačinky v praktickém balení. V Pokeatu najdete opravdové suroviny, bez náhražek a dochucovadel. Budete tak mít jistotu, že i v době, kdy musíte být třeba v práci a nemáte své dítě pod dohledem, bude mít kvalitní svačinu, která má vysoký obsah bílkovin, vlákniny a Omega 3.

Cena svačinek Pokeat klesá s počtem zakoupených kusů. Pokud již máte vyzkoušené a víte, že doma určitě spotřebujete, neváhejte využít některou z variant s více kusy. Čas od času e-shop nabízí také speciální slevy, proto se vyplatí zaregistrovat se k odběru newsletteru. Jen tak budete vždy včas informováni o momentálních akcích.

 

Na závěr zmíním ještě e-shop Country Life, kde lze využít širokou nabídku biopotravin, přírodní drogerie a kosmetiky. Zakoupit zde můžete třeba i kvalitní dětskou výživu pro nejmenší, která dnes ještě nebyla zmíněna u žádného e-shopu.

Zdravé potraviny najdete také v sortimentu Naureus či Liftea.

 

Všem přeji hodně sil – ať nastalou situaci zvládneme co nejlépe!

Vaše Spořivá máma

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *