9 tipů na romantické pobyty za příznivé ceny

04. února 2020

Vánoční stres, letošní zima ne-zima, kdy je těžké vymýšlet neustále program, abychom zabavili sebe a děti… S mnohými rodiči se shodujeme, že se cítíme v novém roce poměrně unavení. Pokud to máte také tak, a máte možnost hlídání, popřemýšlejte, zda by Vaši partnerku či partnera nepotěšil společný odpočinkový pobyt ve dvou. Třeba to můžete spojit i s nadcházejícím svátkem zamilovaných a překvapit tak svou polovičku originálním dárkem.

Nabídka slevových portálů

Přiznám se, že ráda využívám slevové portály, kde je nabídka opravdu široká. Navíc můžete velmi snadno vyhledávat dle zadaných filtrů, takže se rychle doberete k variantám, které se nejvíce blíží Vašim představám. Nejednou jsme si tak užili krásný pobyt za velmi příznivou cenu.

Přes 100 romantických pobytů nabízí slevový portál Slevotéka. První zobrazující se nabídka, která je označena štítkem TOP vypadá velmi zajímavě a slibuje skutečně luxusní zážitek. Jedná se o ubytování v hotelu Morris**** v Novém Boru. V ceně jsou nejen snídaně a večeře, ale také bohaté wellness procedury – jako vstup do infrasauny či solária, pobyt v inhalační místnosti, jedna léčebná procedura dle výběru aj.

Přes 200 lázeňských pobytů potom nabízí webové stránky Spa.cz. Velmi oceňuji přehlednost jednotlivých nabídek – velmi rychle získáte informaci o délce pobytu, typu stravování a počtu procedur, které jsou v uvedené ceně.

Pro milovníky soukromí

Pokud dáváte přednost většímu soukromí, můžete prozkoumat nabídku Chata.cz. Zde najdete velké množství chat a chalup v České republice či na Slovensku, takže je velká pravděpodobnost, že naleznete to, co hledáte.

Mám zde také tip pro ty, kteří by si rádi dopřáli soukromí v chaloupce, ale zároveň Vás lákají wellness procedury. V nabídce Adrop je momentálně ubytování v luxusní roubence s vlastní vířivkou. Dle fotografií se zdá, že byste mohli zažít skutečně krásný víkend, na který budete dlouho vzpomínat.

I Slovensko má co nabídnout

Několik rad, kde hledat, mám také pro ty, kteří před ČR dávají přednost Slovenské republice. Mnoho českých rodin si našlo na Slovensku svá oblíbená místa, na která nedají dopustit a kam se rády vrací. I my jsme byli z první návštěvy Slovenska nadšení a rádi se tam vracíme – konkrétně do Vysokých Tater.

Pokud jste si tuto oblast také oblíbili nebo jste zde ještě nebyli, ale rádi byste sem zavítali,  zkuste kliknout na uvedený odkaz a okamžitě budete seznámeni s dostupnými wellness pobyty na Slovensku. V nabídce jsou právě, námi oblíbené, Vysoké Tatry, ale také jiné regiony, které jistě stojí na návštěvu.

V případě, že si z nabídky nevyberete, doporučuji se podívat i na nabídku Zapakatel. Zde je nabízeno větší množství wellness pobytů na Slovensku a navíc se jedná o slevový portál, takže ještě ušetříte oproti běžné ceně. Je ale dobré výběru věnovat nějaký ten čas a nenechat se nalákat jen cenou. Projděte si veškeré dostupné informace, porovnejte si nabídky – co vše balíček obsahuje. Byla by škoda, kdybyste byli nakonec zklamaní jen proto, že jste si nezjistili vše potřebné předem.

Originální pobyty – pro pivaře či vinaře

Dva tipy na závěr pro ty, kteří by si svůj pobyt rádi ozvláštnili. Co takhle dopřát si pivní lázeň nebo Wine wellness? Oboje je možné. Pivní lázně s luxusním ubytováním v *** hotelu U Sládka najdete v Písku u Jablunkova nebo v Chodové Plané. Vybírat můžete z více variant pobytu – můžete si tak zvolit dle svých potřeb a preferencí.

Vinařský wellness můžete zažít např. v Hustopečích. Čtyřhvězdičkový hotel Amande v Hustopečích nabízí komplexní wellness vinařský pobyt v moderním prostředí – najdete zde saunový svět, partnerskou wellness zónu, bylinkové lázně a další. Také u tohoto pobytu máte na výběr více variant a to podle toho, zda jste vinař, gurmán nebo romantik.

Odpočívejte, relaxujte – ať jste kdekoliv 🙂

Já se budu těšit opět za týden

Vaše Spořivá máma

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *