Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

Jan Křížek
Zveřejněno 20.8.2018

Dnes pro Vás máme 9 praktických a užitečných věcí, které využijete na cestách u nás i v zahraničí. Designové obaly na kufry, sada první pomoci, univerzální nůž a další užitečné doplňky k cestování, které stojí na Aliexpressu doslova pár korun a doprava do České republiky je zdarma i k těm nejlevnějším kouskům. Pokud rádi cestujete, určitě čtěte dále.

 1. Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

  Designový potah na kufr za 161 Kč

  Odlište své cestovní zavazadlo designovým potahem, se kterým se každý kufr stane nepřehlédnutelným. Nejenže své zavazadlo vždy poznáte, třeba na letišti, ale zamezíte i jeho mechanickému poškození. Upevnění na kufr je velmi snadné a díky zipu na spodní straně se Vám ze zavazadla samovolně nesundá.

  Potah je vyroben z kvalitního elastického materiálu a je dostupný hned v několika velikostech. Vybírat pak můžete hned z 27 barevných vzorů.

 2. Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

  Cestovní příbor za 123 Kč

  Každý jistě ocení nerezovou cestovní sadu příborů, kterou si můžete vzít kamkoliv na své cesty. Sada se skvěle hodí na kempování, rybaření a jiné cestování v přírodě. Díky lehké váze si jej můžete vzít opravdu kamkoliv a nezabere Vám moc místa. Příbor lze jednoduše omýt pod tekoucí vodou, nebo jej umýt i v myčce na nádobí.

  Set obsahuje lžíci, nůž a vidličku, vyrobené z nerezové oceli. Velikost příboru je 16 cm.

 3. Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

  Kožená jmenovka na zavazadlo za 27 Kč

  Tato kožená jmenovka, kterou připnete na své zavazadlo se hodí hlavně pro cestování letadlem. V případě ztráty Vašeho zavazadla je na ní uvedeno Vaše jméno a další kontakty, díky kterým své zavazadlo rychleji nejdete. Jmenovku velmi jednoduše upevněte na madlo Vašeho kufru, aby byla vždy na očích.

  Jmenovka je vyrobena z kůže a dostupná je hned v několika barvách. Doprava do České republiky je opět zdarma a díky velmi nízké ceně se tak stane ideálním doplňkem k Vašemu cestování.

 4. Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

  Power banka s obří kapacitou za 261 Kč

  Díky této power bance z obrovskou kapacitou 30 000 mAh už se Vám nikdy nestane, že se Vám vybije mobilní telefon, fotoaparát, tablet, nebo jiné elektrické zařízení. Díky velkému displeji ihned vidíte, kolik energie v power bance ještě zbývá. Nabíjení probíhá přes USB kabel a připojit můžete hned dvě zařízení najednou.

  Power banka je dostupná v několika barvách a díky lehké váze si ji tak vezmete všude s sebou.

 5. Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

  Cestovní sada první pomoci za 67 Kč

  Sada první pomoci je jedna z těch věcí, kterou doufáte, že nikdy nebudete potřebovat, ale je dobré ji mít vždy u sebe. Ideální na ošetření drobných odřenin, škrábanců, nebo lehkých poranění, se kterými není nutné jít k lékaři. Dovnitř si také můžete vložit léky, které pravidelně užíváte tak, abyste měli vše pohromadě.

  Sada obsahuje kromě obalu i samotnou výbavu první pomoci, a je dostupná ve dvou barevných provedeních.

 6. Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

  Multifunkční nůž za 138 Kč

  Dalším dnešním tipem je multifunkční nůž, který obsahuje hned 9 nádstavců, jako jsou šroubováky, nože, otvírák na konzervy, pilka a další. Nůž se hodí hlavně na dovolenou v přírodě a ocení ho nejen kutilové. V batohu Vám pak díky nízké hmotnosti nezabere moc místa.

  Nůž je vyroben z velmi tvrdé a kvalitní nerezové oceli, díky které ho můžete použít i v náročnějších podmínkách. Dodáván je s černým pouzdrem, ve kterém svůj nůž můžete nosit.

 7. Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

  Univerzální adaptér za 98 Kč

  Tento univerzální adaptér ocení hlavně ti, kteří cestují napříč celým světem. Adaptér slouží jako redukce mezi různými elektrickými zásuvkami a lze do něj zapojit hned několik USB zařízení naráz. Adaptér je také chráněn pojistkou, aby nedošlo ke zničení elektroniky, která je v něm zapojena.

  K adaptéru je možné přikoupit také cestovní pouzdro. Doprava do České republiky je zdarma a díky Čínské poště Vám přijde až domů během několika málo týdnů.

 8. Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

  Obal na cestovní doklady za 33 Kč

  Dnešní předposlední tip je pěkný obal na Vaše cestovní doklady, vyrobený z pevného plastu a doplněný o 3D obrázek. Do obalu pohodlně vložíte cestovní pas, další doklady, nebo třeba peníze, které chcete mít na svých cestách vždy u sebe. Díky gumové šňůrce, umístěné na boku obalu, se Vám nikdy samovolně neotevře a nedojde tak ke ztrátě Vašich dokladů.

  Obal je k dostání hned ve 22 různých stylech a vybere si tak opravdu každý.

 9. Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

  Obaly na kosmetiku do letadla za 11 Kč

  Posledním tipem jsou prázdné tuby na kosmetiku, které je možné si s sebou vzít na palubu letadla. Pokud cestujete na lehko, jen s příručním zavazadlem, tyto znovu naplnitelné tuby Vám jistě přijdou vhod. Tuby jednoduše naplníte svou oblíbenou kosmetikou a po příletu zpět je možné je omýt a znovu použít.

  Obaly jsou v nabídce 4, rozdělené podle objemu od 20 po 100 ml. Vyrobeny jsou z kvalitního plastu a díky pevnému víčku se Vám nikdy samy neotevřou.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.