Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

20. srpna 2018

Dnes pro Vás máme 9 praktických věcí, které využijete na cestách u nás i v zahraničí. Designové obaly na kufry, sada první pomoci, univerzální nůž a další užitečné doplňky k cestování, které stojí na Aliexpressu doslova pár korun a doprava do České republiky je zdarma i k těm nejlevnějším kouskům. Pokud rádi cestujete, určitě čtěte dále.

Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

1

Designový potah na kufr za 161 Kč

Odlište své cestovní zavazadlo designovým potahem, se kterým se každý kufr stane nepřehlédnutelným. Nejenže své zavazadlo vždy poznáte, třeba na letišti, ale zamezíte i jeho mechanickému poškození. Upevnění na kufr je velmi snadné a díky zipu na spodní straně se Vám ze zavazadla samovolně nesundá.

Potah je vyroben z kvalitního elastického materiálu a je dostupný hned v několika velikostech. Vybírat pak můžete hned z 27 barevných vzorů.

Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

2

Cestovní příbor za 123 Kč

Každý jistě ocení nerezovou cestovní sadu příborů, kterou si můžete vzít kamkoliv na své cesty. Sada se skvěle hodí na kempování, rybaření a jiné cestování v přírodě. Díky lehké váze si jej můžete vzít opravdu kamkoliv a nezabere Vám moc místa. Příbor lze jednoduše omýt pod tekoucí vodou, nebo jej umýt i v myčce na nádobí.

Set obsahuje lžíci, nůž a vidličku, vyrobené z nerezové oceli. Velikost příboru je 16 cm.

Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

3

Kožená jmenovka na zavazadlo za 27 Kč

Tato kožená jmenovka, kterou připnete na své zavazadlo se hodí hlavně pro cestování letadlem. V případě ztráty Vašeho zavazadla je na ní uvedeno Vaše jméno a další kontakty, díky kterým své zavazadlo rychleji nejdete. Jmenovku velmi jednoduše upevněte na madlo Vašeho kufru, aby byla vždy na očích.

Jmenovka je vyrobena z kůže a dostupná je hned v několika barvách. Doprava do České republiky je opět zdarma a díky velmi nízké ceně se tak stane ideálním doplňkem k Vašemu cestování.

Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

4

Power banka s obří kapacitou za 261 Kč

Díky této power bance z obrovskou kapacitou 30 000 mAh už se Vám nikdy nestane, že se Vám vybije mobilní telefon, fotoaparát, tablet, nebo jiné elektrické zařízení. Díky velkému displeji ihned vidíte, kolik energie v power bance ještě zbývá. Nabíjení probíhá přes USB kabel a připojit můžete hned dvě zařízení najednou.

Power banka je dostupná v několika barvách a díky lehké váze si ji tak vezmete všude s sebou.

Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

5

Cestovní sada první pomoci za 67 Kč

Sada první pomoci je jedna z těch věcí, kterou doufáte, že nikdy nebudete potřebovat, ale je dobré ji mít vždy u sebe. Ideální na ošetření drobných odřenin, škrábanců, nebo lehkých poranění, se kterými není nutné jít k lékaři. Dovnitř si také můžete vložit léky, které pravidelně užíváte tak, abyste měli vše pohromadě.

Sada obsahuje kromě obalu i samotnou výbavu první pomoci, a je dostupná ve dvou barevných provedeních.

Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

6

Multifunkční nůž za 138 Kč

Dalším dnešním tipem je multifunkční nůž, který obsahuje hned 9 nádstavců, jako jsou šroubováky, nože, otvírák na konzervy, pilka a další. Nůž se hodí hlavně na dovolenou v přírodě a ocení ho nejen kutilové. V batohu Vám pak díky nízké hmotnosti nezabere moc místa.

Nůž je vyroben z velmi tvrdé a kvalitní nerezové oceli, díky které ho můžete použít i v náročnějších podmínkách. Dodáván je s černým pouzdrem, ve kterém svůj nůž můžete nosit.

Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

7

Univerzální adaptér za 98 Kč

Tento univerzální adaptér ocení hlavně ti, kteří cestují napříč celým světem. Adaptér slouží jako redukce mezi různými elektrickými zásuvkami a lze do něj zapojit hned několik USB zařízení naráz. Adaptér je také chráněn pojistkou, aby nedošlo ke zničení elektroniky, která je v něm zapojena.

K adaptéru je možné přikoupit také cestovní pouzdro. Doprava do České republiky je zdarma a díky Čínské poště Vám přijde až domů během několika málo týdnů.

Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

8

Obal na cestovní doklady za 33 Kč

Dnešní předposlední tip je pěkný obal na Vaše cestovní doklady, vyrobený z pevného plastu a doplněný o 3D obrázek. Do obalu pohodlně vložíte cestovní pas, další doklady, nebo třeba peníze, které chcete mít na svých cestách vždy u sebe. Díky gumové šňůrce, umístěné na boku obalu, se Vám nikdy samovolně neotevře a nedojde tak ke ztrátě Vašich dokladů.

Obal je k dostání hned ve 22 různých stylech a vybere si tak opravdu každý.

Tipy z Číny: 9 užitečných věcí na cestování

9

Obaly na kosmetiku do letadla za 11 Kč

Posledním tipem jsou prázdné tuby na kosmetiku, které je možné si s sebou vzít na palubu letadla. Pokud cestujete na lehko, jen s příručním zavazadlem, tyto znovu naplnitelné tuby Vám jistě přijdou vhod. Tuby jednoduše naplníte svou oblíbenou kosmetikou a po příletu zpět je možné je omýt a znovu použít.

Obaly jsou v nabídce 4, rozdělené podle objemu od 20 po 100 ml. Vyrobeny jsou z kvalitního plastu a díky pevnému víčku se Vám nikdy samy neotevřou.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *