Kitos → nejlepší slevy pro prosinec 2018 ​ | SlevovéKódy.cz

Kitos

Nejlepší slevové kódy Kitos prosinec 2018

100%

Nejlepší slevové kódy Kitos 2018

4,3 %
SLEVA

Sleva 4,3 % z celkové hodnoty nákupu v Kitos

Široký sortiment domácích potřeb od hrnců až po svíčky najdete v e-shopu Kitos. Nyní můžete použít tuto Kitos slevu, se kterou ušetříte 4,3 % ať už si koupíte cokoliv. Projděte si celou nabídku našich slevových kupónů Kitos a vyberte si ten nejlepší kupón, se kterým ušetříte nejvíce.
24
3
Chci slevu
akční
nabídka

Hit týdne → e-shop Kitos ← akční nabídka

Pondělím začíná nový týden a v e-shopu Kitos začíná každým pondělím i nová akční nabídka – hit týdne. V této nabídce obchodu Kitos můžete nakoupit vybrané produkty se slevou a při svém nákupu skvěle ušetřit. Navíc můžete využít slevu na dopravném při nákupu nad 999 Kč. Nakupte ještě dnes!
0
0
Chci slevu
aktuální
leták

Akční leták Kitos (aktuální)

Nakupujte chytře produkty se slevami a ušetřete tak při nákupu v kamenné prodejně či e-shopu Kitos! Prolistujte si akční leták Kitos a nenechte si žádnou slevu Kitos ujít. Aktuální akční leták Kitos najdete na stránkách e-shopu Kitos.
0
0
Chci slevu
doprava
zdarma

Kitos ⇒ doprava zdarma na váš nákup

Nakupte v e-shopu Kitos za více než 999 Kč a na svoji objednávku získáte dopravu zdarma. K uplatnění této slevy na dopravném není nutné zadávat v nákupním košíku žádný slevový kód Kitos, doprava zdarma vám bude počítána automaticky.
0
0
Chci slevu
sleva 20 %
na objednávku

Sleva 20 % za registraci e-mailu na Kitos

Zaregistrujte se v e-shopu Kitos k odběru newsletteru a jako poděkování obdržíte od obchodu Kitos uvítací slevový kód se slevou 20 % na celou objednávku. Slevový kód Kitos vám bude zaslán na váš e-mail.
0
0
Chci slevu
20 %
sleva

20% sleva na sortiment LOCK&LOCK na Kitos = O2 extra výhody

Užijte si slevu 20 % při nákupu produktů značky LOCK&LOCK v kamenné prodejně či e-shopu Kitos s O2 extra výhodami. Postup pro získání slevy na Kitos je jednoduchý – klikněte na tlačítko Získejte výhodu, poté zadejte své O2 mobilní číslo či číslo vaší přípojky a kód z faktury. Slevový kód vám bude zaslán pomocí SMS. […]
0
0
Chci slevu
4,3%
cashback

4,3 % zpět z vašeho nákupu na Kitos → cashback od Tipli

Zaregitrujte se zcela zdarma na Tipli a získáte finanční bonus za váš první nákup. Jako přihlášený zákazník na Tipli nakupte proklikem v e-shopu Kitos a za svůj nákup můžete od Tipli získat 4,3% cashback. Odměna vám bude připsaná na váš účet.
0
0
Chci slevu
4,3 %
SLEVA

Dodatečná sleva 4,3 % na celý nákup v Kitos

Nezáleží na tom, co si v e-shopu Kitos koupíte, protože tuto Kitos slevu můžete uplatnit při nákupu jakéhokoliv zboží. Největší výhodou této nabídky je skutečnost, že ji můžete použít i na nákup již jednou zlevněného zboží. Nezapomínejte na to, že slevu nedostanete ihned, ale až po nákupu od Tipli. Prohlédněte si i ostatní slevové kupóny […]
21
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kitos ​

Jak ušetřit Kitos 2018