Kitos → nejlepší slevy pro říjen 2019 ​ | SlevovéKódy.cz

Kitos

Nejlepší slevové kódy Kitos říjen 2019

100%

Nejlepší slevové kódy Kitos 2019

4,3 %
SLEVA

Sleva 4,3 % z celkové hodnoty nákupu v Kitos

Široký sortiment domácích potřeb od hrnců až po svíčky najdete v e-shopu Kitos. Nyní můžete použít tuto Kitos slevu, se kterou ušetříte 4,3 % ať už si koupíte cokoliv. Projděte si celou nabídku našich slevových kupónů Kitos a vyberte si ten nejlepší kupón, se kterým ušetříte nejvíce.
24
3
Chci slevu
akční
nabídka

Hit týdne → e-shop Kitos ← akční nabídka

Pondělím začíná nový týden a v e-shopu Kitos začíná každým pondělím i nová akční nabídka – hit týdne. V této nabídce obchodu Kitos můžete nakoupit vybrané produkty se slevou a při svém nákupu skvěle ušetřit. Navíc můžete využít slevu na dopravném při nákupu nad 999 Kč. Nakupte ještě dnes!
26
4
Chci slevu
aktuální
leták

Akční leták Kitos (aktuální)

Nakupujte chytře produkty se slevami a ušetřete tak při nákupu v kamenné prodejně či e-shopu Kitos! Prolistujte si akční leták Kitos a nenechte si žádnou slevu Kitos ujít. Aktuální akční leták Kitos najdete na stránkách e-shopu Kitos.
30
1
Chci slevu
doprava
zdarma

Kitos ⇒ doprava zdarma na váš nákup

Nakupte v e-shopu Kitos za více než 999 Kč a na svoji objednávku získáte dopravu zdarma. K uplatnění této slevy na dopravném není nutné zadávat v nákupním košíku žádný slevový kód Kitos, doprava zdarma vám bude počítána automaticky.
9
3
Chci slevu
sleva 20 %
na objednávku

Sleva 20 % za registraci e-mailu na Kitos

Zaregistrujte se v e-shopu Kitos k odběru newsletteru a jako poděkování obdržíte od obchodu Kitos uvítací slevový kód se slevou 20 % na celou objednávku. Slevový kód Kitos vám bude zaslán na váš e-mail.
17
3
Chci slevu
4,3%
cashback

4,3 % zpět z vašeho nákupu na Kitos → cashback od Tipli

Zaregitrujte se zcela zdarma na Tipli a získáte finanční bonus za váš první nákup. Jako přihlášený zákazník na Tipli nakupte proklikem v e-shopu Kitos a za svůj nákup můžete od Tipli získat 4,3% cashback. Odměna vám bude připsaná na váš účet.
8
2
Chci slevu
4,3 %
SLEVA

Dodatečná sleva 4,3 % na celý nákup v Kitos

Nezáleží na tom, co si v e-shopu Kitos koupíte, protože tuto Kitos slevu můžete uplatnit při nákupu jakéhokoliv zboží. Největší výhodou této nabídky je skutečnost, že ji můžete použít i na nákup již jednou zlevněného zboží. Nezapomínejte na to, že slevu nedostanete ihned, ale až po nákupu od Tipli. Prohlédněte si i ostatní slevové kupóny Kitos, […]
21
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kitos ​

Jak ušetřit Kitos 2019