Happy Sport

Ověřené slevové kódy Happy Sport pro červen 2024​

100%
Happy Sport je internetový obchod specializující se na prodej vybavení na zimní sporty. Nakoupit můžete lyže, helmy, snowboardy nebo běžky od značek Elan, Atomic nebo Fischer. Happy Sport nabízí dopravu zdarma. Obchod čas od času vydává slevové kódy Happy Sport, které můžete najít například u nás na Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Happy Sport ​

Jak ušetřit Happy Sport červen 2024

Happy Sport je internetový obchod, ve kterém zakoupíte veškeré vybavení pro zimní sporty zahrnující lyže, snowboardy, lyžařské hole a boty, helmy, brýle, oblečení, chrániče, vázání a další vybavení značek jako jsou Atomic, Blizzard, Fischer, Salomon a jiné. Happy Sport nabízí servis a odborné poradenství ve svých prodejnách, které najdete v Praze a Hradci Králové. Happy Sport poskytuje také půjčovnu vybavení, pokud jedete na hory pouze jednou a nechcete si nákladné vybavení kupovat a skladovat. Vybavení si lze zapůjčit na celý rok, týden nebo den.

Při nákupu nad 1 000 Kč získáte doručení zdarma. Objednávky si můžete osobně vyzvednout na vybrané prodejně, kde je možné řešit i případné reklamace nebo vrácení zboží.

Slevovékódy.cz vám přináší tipy, jak ušetřit v Happy Sport. Připravené jsou tradiční výprodeje, akce Black Friday a slevové kupóny. Ušetřit můžete také nákupem použitých lyží a dalšího vybavení, které je odborně prohlédnuto a seřízeno.

Jak získat slevový kupón Happy Sport

Na webu Slevovékódy.cz najdete aktuální nabídku slevových kupónů Happy Sport, které vám pomohou ušetřit nemalé částky. Dostupné jsou také EXTRA slevy, které můžete kombinovat se slevovými kupóny.

Slevové kupóny Happy Sport jsou dostupné pouze čas od času, na našem webu máte možnost odebírat novinky z Happy Sport i pro další obchody a nezmeškáte tak žádný slevový kupón.

Jak uplatnit slevový kód Happy Sport

Happy Sport

Slevový kód Happy Sport odečtete po vložení vybraného produktu do “1. Nákupní košík” po stisknutí zeleného tlačítka “OK“. Správně zadaný a platný kód bude aktivován a celková cena nákupu snížena.

Pro odečtení slevy je důležité nezmeškat dobu platnosti slevového kódu. Obchod může také stanovit další podmínky pro uplatnění, jako je minimální výše nákupu, ze které bude sleva odečtena, výběr daného typu zboží nebo značky.

Cashback Happy Sport

Nyní není cashback Happy Sport dostupný. Můžete však využít nabídky portálů PlnáPeněženka, Refundo, Tipli i VratnéPeníze a získávat část peněz zpět při nákupu u mnoha dalších e-shopů.

Cashback představuje část ušetřených peněz z každého vašeho online nákupu. Cashback poskytují portály, které vám za registraci vrátí po každém nákupu část peněz zpět. Registrace je vždy zdarma, nákup ve vybraném e-shopu provedete prostřednictvím portálu, který vás přesměruje na stránky obchodu. Po zaplacení objednávky vám vrátí vypočítanou částku, kterou si můžete ihned převést na bankovní účet. Výše cashbacku se u jednotlivých portálů může lišit.

Happy Sport slevy – výprodeje, Black Friday…

Výprodeje Happy Sport se vztahují na vybrané sjezdové lyže, běžky i vybavení jako lyžařské boty, helmy nebo hole. Slevy dosahují až 70 %. V průběhu roku můžete využít i sezónních výprodejů lyžařského a snowboardového oblečení ze starších kolekcí. Výhodně jsou nabízeny také lyže a lyžařské boty v komisním prodeji, kdy obchod pouze zprostředkovává prodej od soukromníků za provizi. Na veškeré komisní zboží je poskytována prodloužená záruka.

Poslední listopadový týden pořádá obchod slevovou akci Happy Sport Black Friday. Slevu získáte po zadání slevové kódu, který se vztahuje na vybrané zboží.

Happy Sport doprava zdarma a cena poštovného

Pří nákupu nad 1 000 Kč platí na Happy Sport doprava zdarma včetně dobírky. Zdarma je také osobní vyzvednutí na některé z prodejen Happy Sport. Jakmile bude zboží nachystáno, obchod vás kontaktuje e-mailem a prostřednictvím SMS.

Způsoby a ceny doručení:

  • GLS – 79 Kč, dobírka 39 Kč
  • Zásilkovna – 49 Kč, dobírka 39 Kč
  • Česká pošta (balík do ruky) – 109 Kč, dobírka 39 Kč

Happy Sport vrácení zboží

Vrácení zboží Happy Sport je možné do 14 dnů od nákupu na e-shopu. Zboží je potřeba zaslat na konkrétní prodejnu, ze které vám bylo odesláno. Adresu této prodejny najdete v záhlaví faktury. Kopii faktury spolu s formulářem pro vrácení přiložte k zasílaným produktům. Případně zboží můžete vrátit osobně na vybrané prodejně. V případě výměny zboží za jiné, je lhůta prodloužena na 45 dnů.

Obchod vás kontaktuje po obdržení vaší zásilky a peníze vrátí nejpozději do 14 dnů na bankovní účet uvedený ve formuláři.

Happy Sport reklamace 2024

Na zakoupené zboží se vztahuje záruka 2 roky, v případě vzniku závady můžete odešlete zboží na prodejnu, ze které vám bylo zboží odesláno. Adresa konkrétní prodejny se nachází v záhlaví faktury, kterou jste obdrželi spolu se zbožím nebo níže v článku.

Zboží vhodně zabalte, aby nedošlo k poškození během doručování, přiložte kopii faktury spolu s popisem závady a vašimi kontaktními údaji. Případně můžete zboží reklamovat osobně na kterékoliv kamenné prodejně. Po obdržení zásilky, vás obchod kontaktuje o způsobu vyřízení. Reklamace Hapy Sport budou vyřízeny nejpozději do 30 dnů.

Happy Sport kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro veškeré dotazy ohledně stavu objednávek nebo dostupnosti zboží funguje Happy Sport infolinka na telefonním čísle: 774 493 483, od pondělí do neděle 10:00-18:30.

Obracet se můžete i na Happy Sport e-mail: dotazy@happysport.cz nebo přímo do chatovacího okna v pravém rohu webových stránek e-shopu.

Adresy prodejen:

Praha – Modřany
Modřanská 1796/4
Praha 4
Praha – Řepy
Plzeňská 435/338
Praha 6
Praha – Čakovice
Kostelecká 938/81
Čakovice, Praha 9
Hradec Králové – Pražské Předměstí
Horova 1290/1,
500 02 Hradec Králové