Dobré knihy

Ověřené slevové kódy Dobré knihy pro červen 2024​

100%
Dobré knihy je internetové knihkupectví, které nabízí tisíce knižních titulů v různých žánrech od detektivek, přes dětské pohádky, po kuchařky. Knihy jsou k dostání v papírové podobě nebo jako e-knihy. Obchod pravidelně nabízí slevy Dobré knihy na desítky knih. Na internetu můžete narazit na slevové kódy Dobré knihy. SlevovéKódy.cz pro Vás mají aktuální slevový kupón Dobré knihy.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Dobré knihy ​

Jak ušetřit Dobré knihy červen 2024

Internetové knihkupectví Dobré knihy má v nabídce na 90 tisíc titulů knih od většiny vydavatelů české literatury.

V e-shopu najdete knihy různých literárních žánrů. Za výhodné ceny můžete nakoupit romány, detektivky, světovou prózu, životopisy, kuchařky, encyklopedie, učebnice, knihy pro děti, komiksy. Nechybí společenské hry, audioknihy, CD, DVD i školní potřeby.

Knihkupectví Dobré knihy nabízí hodně akčních balíčků, vycházející novinky a knižní trháky. Inspirovat se můžete i v magazínu o knihách.

Internetový obchod je členem Asociace pro elektronickou komunikaci (APEK). Proto se před nákupem podívejte na hodnocení obchodu ostatními zákazníky.

Při nákupu na e-shopu Dobré knihy lze ušetřit mnoha způsoby. Nechybí pravidelné slevové akce, výprodeje, dárek k nákupu, doprava zdarma. Pro výhodnější nákup neváhejte využít slevový kupón či slevový kód Dobré knihy.

Jak získat slevový kupón Dobré knihy

Pro tuto akci je dobré sledovat sociální sítě knihkupectví Dobré knihy, aby vám žádný slevový kupón Dobré knihy neunikl. Na banneru internetového obchodu Dobré knihy naleznete probíhající slevové nabídky, které jsou průběžně obměňovány.

Zde na Slevovékódy.cz najdete slevové kódy Dobré knihy i do mnoha dalších obchodů.

Při registraci newsletteru v internetovém obchodě Dobré knihy budete vědět o všech akcích. Nechybí informace, jak získat slevový kupón Dobré knihy k ještě výhodnějšímu nákupu.

Jak uplatnit slevový kód Dobré knihy

Dobré knihy

Zkontrolujte si svůj výběr v košíku, zda máte opravdu vše. Vlevo klikněte na políčko „Mám dárkový certifikát nebo slevový kód“ a do prázdné kolonky napíšete či vložíte zkopírovaný slevový kód Dobré knihy. Použijete zelené tlačítko Použít“. Sleva se tak načte a vy můžete nákup dokončit. Knihy vám budou doručeny pohodlně až domů.

Nezapomeňte si však přečíst podmínky pro použití slevových kupónů. Každý slevový kupón Dobré knihy má omezenou platnost. Slevové kódy se mění.

Cashback Dobré knihy

Cashback Dobré knihy zatím není možný, neboť internetový obchod s žádným cashback portálem nespolupracuje.

Díky funkci cashback můžete získat peníze z nákupu zpět. U nás známé cashback portály Tipli.cz, Refundo.cz, PlnáPeněženka.cz, VratnéPeníze.cz nabízí až 10 % z hodnoty nákupu zpět, stačí se zdarma zaregistrovat a nakupovat prostřednictvím odkazu, který na těchto portálech najdete.

Dobré knihy slevy – výprodeje, Black Friday…

Online knihkupectví Dobré knihy má často výrazné slevy, na které v běžném kamenném obchodě s knihami často nenarazíte.

Nechybí pravidelné akční nabídky mnoha titulů. K těmto výhodným nákupům žádný slevový kupón Dobré knihy nepotřebujete.

V sekci “Levné knihy“ jsou knihy se slevou až 80 %. Do této kategorie patří i knihy s mírným poškozením. Může se jednat o zažloutlé listy, kdy kniha byla k nahlédnutí ve výloze, popřípadě při vybalování ušpiněná. Rozhodně to nijak neomezuje běžné používání. Zde naleznete některé atraktivní tituly opravdu za pár korun.

Velké slevy přináší oblíbený Black Friday Dobré knihy. Nechybí ani další sezónní výprodeje Dobré knihy. Tyto doprodeje však platí jen do vyprodání zásob při omezeném počtu kusů knih.

Dobré knihy doprava zdarma a cena poštovného

Dopravnému se lze vyhnout při nákupu zboží nad 1 500 Kč, to je v internetovém obchodě Dobré knihy doprava zdarma při volbě jakéhokoliv způsobu doručení. Poplatek za dobírku platíte vždy.

Cena dopravy při objednávce do 1 500 Kč:

  • Česká pošta – Balík do ruky od 69 Kč
  • Česká pošta – Balík na poštu od 69 Kč
  • PPL – Dopravní kurýr od 99 Kč
  • Zásilkovna – Výdejní místo od 55 Kč
  • Balík do Balíkovny – Výdejní místo od 53 Kč

Osobní odběr výdejní místo: V Háji 15, Praha 7 – zdarma

Platbu lze provést dobírkou, bankovním převodem, online kartou, hotově a Benefity. Další možností je platební metoda Twisto.

Dobré knihy vrácení zboží

Při vrácení zboží Dobré knihy musíte vyplnit “formulář pro odstoupení od kupní smlouvy” a zaslat elektronicky či poštou společně s vráceným zbožím a kopií faktury na adresu provozovny. Bez vyplněného formuláře může dojít k prodloužení při vyřízení.

Nelze vrátit zvukové či obrazové nahrávky nebo počítačový program, pokud byl porušen jejich původní oba.

Zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k mechanickému poškození během přepravy. Pokud vám byl se zásilkou zaslán dárek, musíte ho vrátit společně s objednávkou.

Zboží neposílejte na dobírku, nebude převzato.

Dobré knihy reklamace 2024

Zákonná záruční doba je obecně 24 měsíců. Dobré knihy reklamace uplatněná po uplynutí výše uvedené záruční doby nebude akceptována.

V případě Dobré knihy reklamace je nutné zaslat zpět výrobek spolu s dokladem o prodeji a vyplněným „reklamačním formulářem“ s podrobným popisem vady.

Reklamaci lze provést i osobně v provozovně V Háji 15, Praha 7

Doba vyřízení reklamace je maximálně 30 dnů od přijetí.

Dobré knihy kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická linka Dobré knihy +420 602 323 181 je k dispozici v pondělí až pátek od 9,00 do 15,00 hod.

Adresa pro vrácení a výměnu zboží:
Dobré knihy.
V Háji 15
Praha 7, 170 00

E-mail Dobré knihy: obchod@dobre-knihy.cz