Soutěž o tři iPhone 12 Pro Max: Pro účast v soutěži stačí…

Petr Novák
Zveřejněno 30.10.2020

Soutěž o tři iPhone 12 Pro Max: Pro účast v soutěži stačí…Nadupaný iPhone 12 Pro Max byl představen teprve koncem října, ale velmi brzy může být grafitově šedý krasavec i ve vaší kapse. Můžete se těšit na 6,7palcový displej, špičkový fotoaparát s optickou stabilizací, jemný OLED displej nebo na bezdrátové nabíjení s rychlostí až 15 W.

Stačí se zúčastnit Black Friday soutěže se SlevovéKódy.cz a Kodinem a mít štěstí při losování. Nemusíte nic kupovat, nic platit, nechceme ani vaše telefonní číslo ani e-mail.

Že se vám v podobných soutěžích nedaří? Máme pro vás dobrou zprávu: Nehraje se o jeden, ale hned o tři telefony.

S námi ušetříte peníze při vánočních nákupech

Posláním SlevovéKódy.cz je šetřit peníze čtenářům, kteří nakupují na internetu.

Ještě než se přihlásíte do hry o iPhone 12 Pro Max, mrkněte na náš velký přehled Black Friday 2020. Průběžně pro vás aktualizujeme přehled slev v desítkách různých obchodů, hlídáme slevy neslevy a upozorňujeme na výhodné nabídky.

Black Friday trvá jen pár týdnů v roce a ne všechny obchody se ho účastní, takže jdeme ještě dál. SlevovéKódy.cz pro čtenáře sbírají slevové kupóny do stovek obchodů. Pomůžeme vám získat dopravu zdarma, stáhnout cenu o pár stovek nebo jen ušetřit díky zboží v akci. Slevy průběžně procházíme a ty nefunkční mažeme.

S námi ušetříte, i když nenakupujete. Objevili jsme trik, jak si pořídit YouTube Premium za 10 Kč měsíčně. Zbavíte se tak reklam, video přehrajete i se zhasnutým displejem a ušetříte 170 Kč měsíčně.

Jak se zúčastnit: Stačí nasdílet naši stránku na sociální síť

Soutěž o tři iPhone 12 Pro Max: Pro účast v soutěži stačí…Jeden ze tří iPhonů můžete vyhrát, aniž byste si museli něco kupovat. Stačí na sociální síť (třeba Facebook, Instagram, Twitter nebo YouTube) nasdílet libovolnou stránku SlevovéKódy.cz označenou soutěžním růžovým-oranžovým symbolem.

Kdo hledá, najde. O nás se dozví více lidí, vaši přátelé ušetří při vánočních nákupech a vy můžete vyhrát.

Tři iPhony v osudí, tři jednoduchá pravidla:

1. Odkaz musíte nasdílet veřejně
Příspěvek s odkazem musíte nasdílet veřejně. Pokud ho nasdílíte pouze svým přátelům nebo jen sami sobě, nedohledáme ho a vy nebudete mít šanci na výhru.

2. V příspěvku uveďte hashtag #BlackKodino
Díky hashtagu v příspěvku vás budeme moct dohledat a zařadit do slosování.

3. Zvyšte svoje šance na výhru
Čím více sociálních sítí využijete, tím větší šanci na výhru máte. Odkazy můžete sdílet na sítích Facebook, Twitter, Instagram, VKontakte, Pinterest, Youtube a Linkedin.

Soutěž končí v neděli 13. prosince 2020 ve 23:59 středoevropského času. Výherce následně vylosujeme ze všech účastníků, kteří splní pravidla soutěže.

Cena útěchy: 300 Kč za registraci do cashbacku Tipli

Jako cenu útěchy může každý čtenář získat 300 Kč zaslaných na bankovní účet. Stačí se zdarma registrovat do cashbacku Tipli a splnit podmínky akce uvedené na jejich webu.