zGastro

Ověřené slevové kódy zGastro pro červen 2024​

100%
Eshop zGastro se specializuje na prodej nádobí do kuchyně pro náročné uživatele. K dispozici jsou nerezové hrnce, titanové nádobí vhodné i na indukční plotny a další produkty od známých firem jako BerlingerHaus, Royalty line a řady dalších. Výhodou obchodu je možnost získat poštovné zdarma. Získat můžete zpět také peníze za cashback.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web zGastro ​

Jak ušetřit zGastro červen 2024

Obrovskou nabídku kvalitního nádobí a dalších kuchyňských potřeb najdete v e-shopu zGastro. Na našem trhu je společnost od roku 2011. zGastro vlastní sklad ve Veverské Bitýšce, sídlo společnosti se nachází v Brně.

zGastro se specializuje na titanové nádobí, včetně nádobí vhodného na indukční varnou desku. V sortimentu rovněž zakoupíte nepřilnavé a nerezové nádobí, sady kuchyňských nožů, formy na pečení, plechy, nádobí na vaření v páře a mnoho dalšího. V nabídce jsou i doplňky do koupelny.

Vaření v titanovém nádobí je zdravé, protože při něm potřebujete pouze minimum tuku. Titanové hrnce umožňují vařit v páře, takže uvařené potraviny si zachovají více vitamínů a minerálních látek. Nádobí se také snadno udržuje, je velmi odolné a má dlouhou životnost. Velkým kladem je pak možnost vysoce úsporného vaření, což lze rozhodně ocenit zvláště v dnešní době, kdy cena energií neustále stoupá.

E-shop je přehledný, vždy obohacený o novinky. Ke snadnému nakupování vás navedou přehledné kategorie. S výběrem vám pomůže pracovník e-shopu, dotazovat se můžete na konkrétní produkty. Komunikovat lze e-mailem, telefonicky i pomocí on-line chatu. U každého výrobku je kromě několika fotografií také jeho podrobný popis. Vysokou kvalitu obchodu potvrzují i spokojení zákazníci prostřednictvím prestižního certifikátu Ověřeno zákazníky od Heuréky.

Spoustu nápadů, tipů, triků a rad ohledně vaření vám poskytne blog. Zároveň vám doporučujeme na e-shopu zGastro zakoupit kuchařku s recepty pro vaření v titanovém nádobí.

Kvalitního nádobí není nikdy dost a kvalitě odpovídají i ceny. Výrobky zGastro zpříjemní život v kuchyni. I při nákupu prvotřídního zboží lze ušetřit na zGastro nemalé peníze. Proto doporučujeme sledovat výhodné akční nabídky, využijte slevové kupóny zGastro, dopravu zdarma a nákup přes cashbackový portál.

Jak získat slevový kupón zGastro

Nakoupit titanové nádobí za ještě více výhodnější cenu můžete v průběhu celého roku bez jakéhokoli omezení. Stačí se spolehnout na pohodlné nákupy prostřednictvím slevového kupónu.

V rámci různých akcí vám může být zaslán slevový kupón zGastro přímo na váš e-mail. Stačí se jen přihlásit k odběru novinek v dolní části na e-shopu nebo při registraci.

Slevový kód zGastro nabízí internetový obchod příležitostně v rámci svých akčních kampaní. Pokud chcete dát někomu užitečný dárek a neznáte jeho vkus, tak rozhodně neprohloupíte dárkovým poukazem zGastro. Obdarovaný má tak možnost sám si dárek vybrat podle svých představ. Hodnota dárkového poukazu je 1 000 Kč, 1 500 Kč, 2 000 Kč, 3 000 Kč nebo 5 000 Kč a platnost je 12 měsíců.

Slevové kódy však nenaleznete při nákupní akci Dny Marianne a ani Nákupy OnaDnes, neboť účastníkem těchto akcí zGastro není.

S webem SlevovéKódy.cz nakupujte levněji. Máme zde platné slevové kódy a výhodné nabídky do mnoha obchodů. Ty pro vás pravidelně vyhledáváme a kontrolujeme. Proto se před odesláním objednávky podívejte, zda právě ten váš nákup nemůže být levnější.

Jak uplatnit slevový kód zGastro

Máte slevový kupón zGastro a ptáte se, jak ho použít?  Vždy si přečtěte podmínky pro uplatnění slevového kódu zGastro. Závisí na tom, jaká je hodnota kupónu. Někdy se vztahují na celý nákup, jindy na určitý typ zboží. Často se setkáte také s tím, že ho lze jen uplatnit od určité částky, kterou vaše objednávka přesáhne.

Pod seznamem objednaného zboží vpravo do volného políčka napíšete či vložíte zkopírovaný slevový kupón a stisknete tlačítko “Přidat“. Pokud je slevový kód zGastro v pořádku, tak sleva se načte. Napíšete adresu dodání, vyberete si typ platby a dokončíte svůj nákup.

zGastro

Cashback zGastro


Cashback Plná peněženka3,5% získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3,5% získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,5% získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze3,5% získat bonus 50 Kč

Při nákupu v internetovém obchodě zGastro lze získat tzv. cashback. Jedná se o vrácení určité části původní ceny zpět na účet kupujícího. Cashback zGastro nabízí slevový portál PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.cz a Vratnépeníze.cz.

Stačí se zdarma na jednom z nich zaregistrovat, následně prokliknete do obchodu a nakupujete jako obvykle. A budete mít 3,5 % z nákupu na zGastro zpět. Peníze se po dokončení objednávky připíšou na vaše konto u poskytovatele cashbacku.

zGastro slevy – výprodeje, Black Friday…

Pořídit kvalitní titanové nádobí, ať už se jedná o sadu hrnců nebo pánve, je možné za velmi přijatelné ceny. Obchod má pro vás připravené zGastro slevy až 50% na vybraný sortiment kuchyňských potřeb a nádobí. Vyplatí se sledovat aktuální akce, aby vám žádná sleva neunikla. Společnost zGastro se od roku 2017 plně zaměřila na prodej nádobí I. jakosti, proto v e-shopu nehledejte větší zGastro výprodeje.

zGastro slevové akce pro vás přehledně a pravidelně aktualizuje. Vše se vždy dozvíte včas na stránkách zGastro a s pomocí newsletterů. Nejnovější informace lze nalézt i na sociální síti Facebook. Na zGastro ušetříte i bez slevových kupónů při slevové listopadové akce zGastro Black Friday.

zGastro doprava zdarma a cena poštovného

Svůj nákup na zGastro můžete uhradit on-line platební kartou, klasickým bankovním převodem nebo dobírkou při převzetí od dopravce. Zásilku vám doručí kurýr PPL nebo Česká pošta. Na zGastro doprava zdarma je při objednávce nad 999 Kč. Všechny produkty v e-shopu jsou skladem, což umožňuje expedici objednávek následující den.

Cena dopravy při odběru zboží do 999 Kč:

  • Česká pošta – (Balík Do ruky, Balík Na poštu) – od 79 Kč
  • PPL – Přepravní kurýr – od 79 Kč

E-shop zasílá i na Slovensko.

zGastro vrácení zboží

zGastro vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů. Pokud chcete zboží vrátit, tak toto rozhodnutí musíte sdělit prodávajícímu e-mailem nebo písemně.

Zboží musí být v nepoškozeném a originálním obalu. V balíčku nesmí chybět informace o tom, že vracíte zboží, kopie daňového dokladu a číslo bankovního účtu, na který chcete zaslat peníze. Nezasílejte na dobírku.

Pokud vám byl se zásilkou zaslán dárek, budete jej muset poslat zpět, neboť vrácením zboží již nesplňujete podmínku pro jeho ponechání. Peníze vám budou do 30 dnů od obdržení zboží navráceny na bankovní účet.

zGastro reklamace 2024

U každého obchodníka se vám může se stát, že bude nutné výrobek reklamovat. Záruční doba na titanové nádobí a na indukční titanové nádobí je 25 let na rovnost dna a 3 roky na povrch. U ostatního zboží zákonná doba reklamace je do 24 měsíců od převzetí.

V případě uplatnění reklamace kontaktujte prodejce telefonem +420 739 683 525, kde se domluvíte na nejvhodnějším postupu zGastro reklamace.

Reklamované zboží zabalte, do balíčku přiložte dopis s detailním popisem závady, kopii faktury a odešlete zpět. Dále uveďte vaše telefonní číslo, na které vás může prodejce kontaktovat.

O přijetí balíčku a vyhodnocení reklamace budete informováni telefonem, popřípadě e-mailem. Zároveň vám bude sdělen i termín zaslání nového zboží, které zGastro posílá co nejrychleji.

zGastro kontakt – e-mail, telefon, infolinka

zGastro telefon: +420 739 683 525 je k dispozici: Po – Ne: 08:00-23:00 hod.

zGastro adresa pro vrácení a výměnu zboží:
Alfa car transport, s.r.o.
Pod Horkou 739
664 71 Veverská Bitýška

zGastro e-mail: info@zgastro.cz