ZdravýKoš.cz

Nejlepší slevové kódy ZdravýKoš.cz červen 2021

100%
ZdravýKoš.cz je internetový obchod specializující se na prodej na míru připravených dárkových košů. Ušetřit ve ZdravýKoš.cz můžete díky zlevněným košům, nebo funkci cashback od Tipli. Slevové kódy ZdravýKoš.cz najdete na portálu Slevovékódy.cz, který vám pomáhá šetřit.

Nejlepší slevové kódy ZdravýKoš.cz 2021

200 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte 200 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě ZdravýKoš.cz

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 200 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele.
Chci 200 Kč
věrnostní
slevy

Věrnostní program ZdravýKoš.cz » speciální slevy a bonusy

Zaregistrujte se v e-shopu a využívejte speciální výhody a slevy – od ZdravýKoš.cz – pro stálé zákazníky. Navíc budete mít svůj účet, díky čemuž budete mít přehled o všech svých objednávkách. Ke vstupu do Věrnostního programu není potřeba slevový kupon ZdravýKoš.cz.
24
1
Chci slevu
akční
slevy

Dárkové koše se slevou ← ZdravýKoš.cz

Využijte jedinečné nabídky a zakupte originální dárkové koše od ZdravýKoš.cz se slevou. Nabídka je obměňována každý měsíc, proto si koupi zvoleného produktu dlouho nerozmýšlejte! K nákupu není potřeba žádný slevový kupon ZdravýKoš.cz.
11
2
Chci slevu
výhodné
ceny

Velikonoční koše za super cenu » ZdravýKoš.cz

Překvapte své koledníky velikonočními koši za super cenu. Vybírat můžete z různých druhů – dle Vašich preferencí. Při nákupu není nutné zadávat slevový kód ZdravýKoš.cz, za příznivé ceny může nakupovat každý. Využijte také věrnostní program e-shopu a nakupujte ještě výhodněji!
29
2
Chci slevu
skvělé
ceny

ZdravýKoš.cz nabízí Mikulášské dárkové koše

Pokud nevíte, čím obdarovat své děti na Mikuláše, inspirujte se na stránkách e-shopu. Obchod nabízí, mimo jiné, Mikulášské dárkové koše, které jistě potěší každé dítko. Za výhodné ceny může nakoupit každý, slevový kupon ZdravýKoš.cz není potřeba. Pokud se chystáte v e-shopu nakupovat častěji, určitě se zaregistrujte a využívejte věrnostní slevy od ZdravýKoš.cz.
19
4
Chci slevu
cashback
1,4 %

Získejte nazpět 1,4 % díky Tipli na >> ZdravýKoš.cz <<

Jestliže máte rádi různé slevové akce, kupony a peníze nazpět, tak se můžete zaregistrovat na Tipli a díky němu získávat různé výhody v eshopech. Například v eshopu ZdravýKoš.cz můžete mít díky Tipli 1,4 % nazpět z Vašeho nákupu. Tyto procenta se Vám vrátí z částky, kterou zaplatíte za objednávku na ZdravýKoš.cz na účet Tipli. Z tohoto účtu si je pak můžete […]
12
5
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ZdravýKoš.cz ​

Jak ušetřit ZdravýKoš.cz červen 2021

Internetový obchod ZdravýKoš.cz nabízí úžasné dárkové koše s pečlivě vybranými produkty vysoké kvality pro každou příležitost. Nemusíte si tak lámat hlavu s výběrem dárků, neboť ZdravýKoš.cz se zaměřuje na všechny cílové skupiny – muže, ženy i děti.

Vybrat si můžete z nepřeberného množství dárkových košů, které se hodí pro každou sváteční příležitost. V široké nabídce najdete i dobré pití, vitamínové balíčky či kvalitní kosmetiku. Za jakýchkoli okolností tak dopřejete svým blízkým a známým skvělý dárek, který je pohladí na jazyku i na duši.

Podstatný rozdíl oproti podobnému sortimentu, který denně nacházíme v supermarketech je ten, že výrobky v dárkovém balení na ZdravýKoš.cz jsou poskládány tak, aby se chutě jednotlivých surovin vhodně doplňovaly. Můžete si vybrat koš určený např. pro milovníky české, řecké, francouzské či italské kuchyně. Pro vinaře je zase připraven vinný koš a čokoholici uvítají koš plný sladké čokolády.

Poradíme Vám, jak ušetřit na ZdravýKoš.cz, a mít tak nákup levnější. Můžete uplatnit slevové kupóny ZdravýKoš.cz, nechybí speciální nabídky, časově omezené akce a využití cashbacku.

Jak získat slevový kupón ZdravýKoš.cz

Slevový kupón ZdravýKoš.cz nabízí internetový obchod příležitostně v rámci svých akčních kampaní.Při opakovaném nákupu lze kupón získat jako bonus k Vánocům, Velikonocům nebo k Valentýnu, internetový obchod tak činí další prodej atraktivnějším a výhodnějším.

Pokud se stanete členem „Věrnostního programu,“tak na Vás čekají příjemné věrnostní slevy ZdravýKoš.cz.

Na stránkách internetového obchodu se lze přihlásit k odběru newsletteru do své e-mailové schránky. Pravidelně tak lze získat informace o novinkách v sortimentu, právě probíhajících výhodných  akcích a pochopitelně i o možnosti využití slevových kódů ZdravýKoš.cz.

Jak uplatnit slevový kód ZdravýKoš.cz

Přečtěte si podmínky použití kupónu, hlavně jeho aktuálnost a minimální limit nákupu. Pokud je vše v pořádku, uplatnit slevový kód ZdravýKoš.cz je velmi snadné.

Vybrané zboží vložíte do nákupního košíku. V dalším kroku vlevo uprostřed naleznete nápis „SLEVY A DOPLŇKY“. Do kolonky pod něj napište kód slevového kupónu ZdravýKoš.cz a klikněte na tlačítko „PŘIDAT“. Následně přejděte k dopravě a platbě. Když je slevový kód ZdravýKoš.cz platný, tak sleva bude odečtena od celkové ceny objednávky. To je vše.

Cashback ZdravýKoš.cz

Cashback Plná peněženka1,4 % získat bonus 60 KčCashback Refundo1,4% získat bonus 50 KčCashback Tipli1,4% získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze1,4 % získat bonus 50 Kč

Při nákupu v internetovém obchodě ZdravýKoš.cz lze část peněz získat i zpět, a tím mít zboží ještě levnější.

Cashback ZdravýKoš.cz nabízí portály Tipli.cz, PlnáPeněženka.cz, VratnéPeníze.cz, Refundo.cz. Zdarma se na Tipli zaregistrujte a budete mít 1,4 % z nákupu na ZdravýKoš.cz zpět. Tuto provizi Vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a po nastřádání určitého obnosu vyplatí.

ZdravýKoš.cz slevy – výprodeje, Black Friday

Každý měsíc si v internetovém obchodě můžete vybírat ze speciální nabídky dárkových košů, dárkových balíčků a dárkových tašek za jedinečnou, zvýhodněnou akční cenu. Ceny jsou již dané, netřeba uplatňovat slevový kupón ZdravýKoš.cz.

Pokud chcete výhodně nakoupit, určitě se podívejte na sortiment „Koše v akci“. Zde jsou pro Vás připraveny ZdravýKoš.cz slevy. Při nákupu luxusnícho dárku můžete ušetřit několik stovek. Najdete zde i originální a vtipné dárky za akční ceny.

ZdravýKoš.cz se zatím neúčastní populární slevové akce ZdravýKoš.cz Black Friday.

ZdravýKoš.cz doprava zdarma a cena poštovného

V internetovém  obchodě není běžně ZdravýKoš.cz doprava zdarma. Balíček Vám dopraví přepravní společnost PPL na Vámi uvedenou adresu v ČR. Cena přepravy je 145 Kč.

Za dárkový balíček lze zaplatit bankovním převodem nebo dobírkou. Za dobírku si připlatíte 30 Kč.

Osobně si lze zboží vyzvednout ve skladu internetového obchodu ve Vestci.

ZdravýKoš.cz vrácení zboží

ZdravýKoš.cz vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů. Zboží  zašlete zpět na adresu sídla společnosti.

V balíku nesmí chybět informace o tom, že vracíte zboží, kopie prodejního dokladu, číslo objednávky a číslo bankovního účtu.

Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u dodávky zboží upraveného podle přání, nebo které bylo nenávratně smíseno s jiným zbožím.

ZdravýKoš.cz reklamace 2021

U kvalitního zboží se vám také může se stát, že bude nutné ho reklamovat. Oznámení ohledně ZdravýKoš.cz reklamace zašlete e-mailem na: lenka.paleckova@zdravykos.cz , popřípadě písemně na adresu sídla provozovny.

Reklamované zboží neprodleně odešlete zpět. V zásilce nesmí chybět doklad o prodeji, reklamační list s podrobným popisem vady a Vaše kontaktní údaje.

O dalším postupu budete informováni.

ZdravýKoš.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

ZdravýKoš.cz telefon:
+420 603 458 506 nebo +420 733 733 346

Adresa ZdravýKoš.cz:
MEDICAL & PHARMA PROMOTION, s.r.o.
areál Safina
Vídeňská 104
252 50 Vestec
Česká republika

E-mail ZdravýKoš.cz:
lenka.paleckova@zdravykos.cz
info@mppromotion.cz

Pokud se potřebujete na cokoli zeptat, tak lze využít i e-mailový formulář na stránkách e-shopu ZdravýKoš.cz.