ZdravýKoš.cz → nejlepší slevy pro září 2019 ​ | SlevovéKódy.cz

ZdravýKoš.cz

Nejlepší slevové kódy ZdravýKoš.cz září 2019

100%
ZdravýKoš.cz je internetový obchod specializující se na prodej na míru připravených dárkových košů. Ušetřit ve ZdravýKoš.cz můžete díky zlevněným košům, nebo funkci cashback od Tipli. Slevové kódy ZdravýKoš.cz najdete na portálu Slevovékódy.cz, který vám pomáhá šetřit.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ZdravýKoš.cz ​

Jak ušetřit ZdravýKoš.cz 2019

Internetový obchod ZdravýKoš.cz nabízí úžasné dárkové koše s pečlivě vybranými produkty vysoké kvality pro každou příležitost. Nemusíte si tak lámat hlavu s výběrem dárků, neboť ZdravýKoš.cz se zaměřuje na všechny cílové skupiny – muže, ženy i děti.

Vybrat si můžete z nepřeberného množství dárkových košů, které se hodí pro každou sváteční příležitost. V široké nabídce najdete i dobré pití, vitamínové balíčky či kvalitní kosmetiku. Za jakýchkoli okolností tak dopřejete svým blízkým a známým skvělý dárek, který je pohladí na jazyku i na duši.

Podstatný rozdíl oproti podobnému sortimentu, který denně nacházíme v supermarketech je ten, že výrobky v dárkovém balení na ZdravýKoš.cz jsou poskládány tak, aby se chutě jednotlivých surovin vhodně doplňovaly. Můžete si vybrat koš určený např. pro milovníky české, řecké, francouzské či italské kuchyně. Pro vinaře je zase připraven vinný koš a čokoholici uvítají koš plný sladké čokolády.

Poradíme Vám, jak ušetřit na ZdravýKoš.cz, a mít tak nákup levnější. Můžete uplatnit slevové kupóny ZdravýKoš.cz, nechybí speciální nabídky, časově omezené akce a využití cashbacku.

Jak získat slevový kupón ZdravýKoš.cz

Slevový kupón ZdravýKoš.cz nabízí internetový obchod příležitostně v rámci svých akčních kampaní.Při opakovaném nákupu lze kupón získat jako bonus k Vánocům, Velikonocům nebo k Valentýnu, internetový obchod tak činí další prodej atraktivnějším a výhodnějším.

Pokud se stanete členem „Věrnostního programu,“tak na Vás čekají příjemné věrnostní slevy ZdravýKoš.cz.

Na stránkách internetového obchodu se lze přihlásit k odběru newsletteru do své e-mailové schránky. Pravidelně tak lze získat informace o novinkách v sortimentu, právě probíhajících výhodných  akcích a pochopitelně i o možnosti využití slevových kódů ZdravýKoš.cz.

Jak uplatnit slevový kód ZdravýKoš.cz

Přečtěte si podmínky použití kupónu, hlavně jeho aktuálnost a minimální limit nákupu. Pokud je vše v pořádku, uplatnit slevový kód ZdravýKoš.cz je velmi snadné.

Vybrané zboží vložíte do nákupního košíku. V dalším kroku vlevo uprostřed naleznete nápis „SLEVY A DOPLŇKY“. Do kolonky pod něj napište kód slevového kupónu ZdravýKoš.cz a klikněte na tlačítko „PŘIDAT“. Následně přejděte k dopravě a platbě. Když je slevový kód ZdravýKoš.cz platný, tak sleva bude odečtena od celkové ceny objednávky. To je vše.

Cashback ZdravýKoš.cz

1,4 % získat bonus 60 Kč 1,4% získat bonus 50 Kč 1,4% získat bonus 100 Kč 1,4 % získat bonus 50 Kč

Při nákupu v internetovém obchodě ZdravýKoš.cz lze část peněz získat i zpět, a tím mít zboží ještě levnější.

Cashback ZdravýKoš.cz nabízí portály Tipli.cz, PlnáPeněženka.cz, VratnéPeníze.cz, Refundo.cz. Zdarma se na Tipli zaregistrujte a budete mít 1,4 % z nákupu na ZdravýKoš.cz zpětTuto provizi Vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a po nastřádání určitého obnosu vyplatí.

ZdravýKoš.cz slevy – výprodeje, Black Friday

Každý měsíc si v internetovém obchodě můžete vybírat ze speciální nabídky dárkových košů, dárkových balíčků a dárkových tašek za jedinečnou, zvýhodněnou akční cenu. Ceny jsou již dané, netřeba uplatňovat slevový kupón ZdravýKoš.cz.

Pokud chcete výhodně nakoupit, určitě se podívejte na sortiment „Koše v akci“. Zde jsou pro Vás připraveny ZdravýKoš.cz slevy. Při nákupu luxusnícho dárku můžete ušetřit několik stovek. Najdete zde i originální a vtipné dárky za akční ceny.

ZdravýKoš.cz se zatím neúčastní populární slevové akce ZdravýKoš.cz Black Friday.

ZdravýKoš.cz doprava zdarma a cena poštovného

V internetovém  obchodě není běžně ZdravýKoš.cz doprava zdarma. Balíček Vám dopraví přepravní společnost PPL na Vámi uvedenou adresu v ČR. Cena přepravy je 145 Kč.

Za dárkový balíček lze zaplatit bankovním převodem nebo dobírkou. Za dobírku si připlatíte 30 Kč.

Osobně si lze zboží vyzvednout ve skladu internetového obchodu ve Vestci.

ZdravýKoš.cz vrácení zboží

ZdravýKoš.cz vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů. Zboží  zašlete zpět na adresu sídla společnosti.

V balíku nesmí chybět informace o tom, že vracíte zboží, kopie prodejního dokladu, číslo objednávky a číslo bankovního účtu.

Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u dodávky zboží upraveného podle přání, nebo které bylo nenávratně smíseno s jiným zbožím.

ZdravýKoš.cz reklamace 2019

U kvalitního zboží se vám také může se stát, že bude nutné ho reklamovat. Oznámení ohledně ZdravýKoš.cz reklamace zašlete e-mailem na: lenka.paleckova@zdravykos.cz , popřípadě písemně na adresu sídla provozovny.

Reklamované zboží neprodleně odešlete zpět. V zásilce nesmí chybět doklad o prodeji, reklamační list s podrobným popisem vady a Vaše kontaktní údaje.

O dalším postupu budete informováni.

ZdravýKoš.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

ZdravýKoš.cz telefon:
+420 603 458 506 nebo +420 733 733 346

Adresa ZdravýKoš.cz:
MEDICAL & PHARMA PROMOTION, s.r.o.
areál Safina
Vídeňská 104
252 50 Vestec
Česká republika

E-mail ZdravýKoš.cz:
lenka.paleckova@zdravykos.cz
info@mppromotion.cz

Pokud se potřebujete na cokoli zeptat, tak lze využít i e-mailový formulář na stránkách e-shopu ZdravýKoš.cz.