Zara

Ověřené slevové kódy Zara pro červen 2024​

100%
Zara je značkový obchod prodávající módní oděvy. V tomto obchodě si můžete koupit například bundu, svetr, košili či kalhoty jak v dámském tak v pánském provedení. Zboží si můžete nechat zaslat na prodejnu obchodu Zara, v tomto případě za dopravu nic neplatíte, při objednání domů stojí poštovné 129 Kč. Zdarma je u objednávek nad 1 400 Kč. Na vrácení zboží bez udání důvodu máte 30 dní. Slevy Zara jsou pravidelně obměňovány. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Zara. SlevovéKódy.cz Vám nabízí aktuální slevové kupóny Zara.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Zara ​

Jak ušetřit Zara červen 2024

Zara se specializuje především na prodej oblečení pro muže, ženy a děti. Také se v poslední době  zaměřuje na sortiment s domácími produkty, např. dekorace, polštáře, hrnečky atd. Nakoupit se tam dá vše možné od oblečení, přes doplňky, boty až po povlak na polštář.

Není jen e-shop, ale má i mnoho kamenných prodejen většinou v obchodních centrech.

Velikou výhodou je e-shop provozují i celkově v českém jazyce. Celý proces vašeho nákupu se dá tudíž provést česky, a nemusíte znát jiný jazyk.

Ušetřit v Zara se dá velmi jednoduše, nabízí mnoho výprodejů, slevových akcí a také slevových kupónů.

Jak získat slevový kupón Zara

Zara nenabízí slevové kódy, které byste mohli využít. Avšak má na svých stránkách řadu nabídek v rámci – výprodejů, slev a akcí, které můžete využít.

Jak uplatnit slevový kód Zara

Vzhledem k tomu, že s klasickými slevovými kódy na e-shopu Zara nepracuje, není moc ani šance slevové kódy uplatnit. Tudíž musíte využít sekci výprodejů nebo slev, které se týkají daného období – dny Marriane, Black Friday apod.

Kamenné prodejny podléhají pravidlům obchodních center kde jsou. Tudíž v nich se dají použít různé akce a kupóny související s obchodním centrem. Tudíž pokud se v vašem oblíbeném obchodním centru pořádají hromadné slevy pravděpodobně budou i v obchodě Zara uvnitř.

Cashback Zara

Zara aktuálně cashback nenabízí, přes žádnou cashbackovou peněženku, ale sama přes sebe. Funguje na trochu jiném principu, než klasický cashback. Zara cashback funguje tak, že úokud si založíte účet a nakoupíte, Zara vám dá část hodnoty z nákupu. Tato částka lze využít do následujícího půl roku a snížit si o ní tedy jiný nákup.

Klasický cashback funguje jinak. Cashback je portál, přes který si můžete ve specifických obchodech nakoupit a z nákupu se vám přičte do vaší cashbackové peněženky suma (nejčastěji procentní částkou). V moment kdy máte v peněžence určitý obnos peněz, můžete si je nechat vyplatit na účet. Touto metodou se dá ušetřit relativně pěkné peníze a mnoho cashbackových portálu dává i různé bonusy za registraci, čímž můžete mnohem dříve naspořit limit pro poslání na účet.

Zara slevy – výprodeje, Black Friday…

Zara je jako kterýkoli jiný obchod s oblečením, tudíž klasicky Zara Black Friday pořádá každoročně. Také pořádá Zara výprodeje, jako například Zara Novoroční výprodej, sezónní, posezónní, předsezónní a různé další výprodeje. Také jsou zde Dny Marianne v Zaře.

Například v létě máte Zara letní výprodeje. Záleží jaká je sezóna, po čem je poptávka, podle toho se totiž všechny výprodeje řídí.

Zara doprava zdarma a cena poštovného

V případě vyzvednutí zboží v prodejně Zara je vyzvednutí zdarma, tudíž neplatíte poštovné ani dopravu. V prodejně lze zboží vyzvednout ve vámi vybrané prodejně za 3-5 pracovních dnů.

Zásilka domů se dělí na dvě – Standardní a Expresní. Standardní zásilka stojí 129 Kč nebo Zara doprava zdarma v případě objednávky nad 1 400 Kč. Zboží vám přijde do 5 pracovních dnů. V případě expresní zásilky, která má svoji dodací lhůtu 2-3 pracovní dny, je cena 279 Kč

Zara vrácení zboží

Ze zákona je tu také možnost odstoupení od smlouvy během 14 dnů. V případě potřeby tedy kontaktujte Zaru na e-mail: contact.cz@zara.com, prostřednictvím sekce „Můj účet“ nebo „vrácení“ na e-shopu. Lze kontaktovat i přes kontaktní formulář, ve kterém můžete sdělit naše rozhodnutí prostřednictví prohlášení, také na e-shopu.

To co Zara nabízí navíc je vrácení do 30 dnů od nakoupení. Pro možnost vrácení na prodejně Zara je nutné předložit stvrzenku, která může být i v elektronické podobě. Nelze vracet spodní prádlo, plavky musí mít hygienickou nálepku, doplňky v originálním balení, vůně v původním balení s ochrannou pečetí, a mnoho dalších podmínek.

Zara reklamace 2024

V případě doručení vadného produktu kontaktujte Zaru na e-mail: contact.cz@zara.com, prostřednictvím sekce „Můj účet“ nebo „vrácení“ na e-shopu. Lze kontaktovat i přes kontaktní formulář, ve kterém můžete sdělit v čem je zboží vadné a podrobnostech o produktu.

Také lze prostřednictvím Zara reklamovat na prodejně nebo si nechat zavolat kurýra. V případě uznání vady vám bude proplacena v plné výši včetně všech výdajů za doručení a vrácení.

Zara kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro nákupy online jsou možnosti jako kontaktovat lze přes e-shop přes chat.

Tel: 800 050 330 (pondělí až pátek, od 9:00 do 17:00)

Ohledně dotazů na prodejny (organizace a služby) směřujte své dotazy na e-mail přes e-shop.

Také je možnost sociálních sítí:

  • Facebook: ZARACare
  • Twitter: @Zara_care