Zalando

Ověřené slevové kódy Zalando pro září 2023​

100%
Zalando je e-shop zaměřený na oblečení, obuv, sportovní vybavení a módní doplňky. Sortiment obchodu Zalando zahrnuje více než 1 900 značek světového významu. Ke všem objednávkám je automaticky poskytována doprava zdarma, zboží lze vrátit během 30 dní. Sbíráme pro vás slevové kódy Zalando. Které můžete najít na portálu Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Zalando ​

Jak ušetřit Zalando září 2023

Obchod nabízí módu a doplňky pro muže, ženy i děti. Jedná se o klasický e-shop, kamenné prodejny obchod nemá. Zboží je zasíláno z Německa, ale můžete ho vždy vrátit do 30 dní, pokud nebudete s jeho kvalitou spokojeni nebo vám nepadne velikost.

Velkou výhodou je v Zalando doprava zdarma na všechny objednávky. Vyplatí se sledovat produkty pod položkou výprodej, kde se pravidelně nachází různé zboží za akční cenu. Ušetřit v Zalando jde i se slevovými kódy, které mohou v rámci spolupráce nabízet například influenceři na sociálních sítích.

Jak získat slevový kupón Zalando

Jednou z možností je využít slevový kupon Zalando v hodnotě 10 % za odběr newsletteru, ten platí pouze při nákupu nad 1 500 Kč. Občas se dá narazit na banner nabízející slevový kód Zalando pro nové zákazníky, který je vždy omezen časově i hodnotou nákupu a nemusí platit na všechno zboží.

Slevové kódy nabízí na svých profilech také řada influencerů, pokud tedy chcete nakupovat oblečení v Zalando, zkuste zadat heslo slevový kód Zalando i na Facebooku nebo Instagramu.

Jak uplatnit slevový kód Zalando

Vždy je nutné sledovat, zda lze uplatnit slevový kupón Zalando na dané zboží.

Slevový kupon Zalando se zadává v prvním kroku “Košík”, kde je třeba kliknout na “Vložit slevový kód” na pravé straně pod přehledem ceny nákupu.

Do rozbaleného políčka zadejte váš slevový kupon a klikněte na “Uplatnit”. V případě zadání správného slevového kódu se sleva ihned uplatní. Pro

Zalando

Cashback Zalando

Plná peněženka, Tipli, Refundo ani jiní poskytovatelé Zalando cashback nenabízejí. V jiných obchodech ale můžete ušetřit až 10 %.

Pokud chcete ušetřit v jiných obchodech prostřednictvím služby cashback, zaregistrujte se na některém z cashback portálů a vždy do obchodu vstupte přes speciální odkaz.

Zalando slevy – výprodeje, Black Friday…

Výprodeje na Zalando probíhají na obuv, textil, doplňky a ostatní zboží celoročně. Akcí typu Black Friday se Zalando v ČR neúčastní. Pořádá ale mnoho vlastních akcí, během kterých nabízí zajímavé slevy. Najít je můžete například na Facebooku.

Obchod má taky speciální sekci Pre-owned, ve které můžete získávat kredity za darování použitého oblečení od známých značek. Pokud nevíte, co koupit svým blízkým za dárek, můžete koupit dárkový poukaz Zalando a nechat je vybrat si podle svého vkusu.

Zalando doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Zalando dává na všechny objednávky bez rozdílu ceny a místa doručení. Doprava je možná až k vám domů nebo do PPL Parcel shopu. Obchod posílá zboží i do zahraničí, ale za příplatek 29 Kč.

Zaplatit je možno:

  • kreditní kartou
  • bankovním převodem
  • službou PayPal

Platit dobírkou v obchodě Zalando není možná, stejně tak osobní odběr. Doba doručení je kolem 5 dní, podle dostupnosti zboží.

Zalando vrácení zboží

Vrácení zboží Zalando umožňuje vrácení zboží všem zákazníkům do lhůty 30 dnů. Pro vrácení zboží Zalando je nutné vyplnit a vytisknout štítek k tisku pro vrácení zboží.

Poté je třeba stítek nalepit na balík  a odeslat prostřednictvím PPL Parcel shopu.

Adresa pro vrácení zboží ze Zalando:

Zalando SE
Tamara-Danz-Str. 1
10243 Berlín
Germanyf

Pro objednání zboží v jiné velikosti, střihu nebo barvě, stačí jednoduše vrátit původní zboží. Nové zboží je třeba objednat znovu.

Způsob vrácení peněz závisí na způsobu platební metody, vybranou při placení objednávky:

  • Kreditní karta: Částka bude připsána zpět na účet kreditní karty.
  • PayPal: Částka bude připsána zpět na  účet služby PayPal.
  • Platba bankovním převodem: Částka bude vrácena na bankovní účet, ze kterého jste objednávku zaplatili.

Připsání peněz  může trvat až 14 dnů. Poštovné Zalando proplatí.

Zalando reklamace 2023 – zkušenosti, kontakt

Reklamace v Zalando je možná prostřednictvím zákaznické podpory v provozní době pomocí kontaktní formulář, nebo telefonicky 800 023 592.

Je třeba popsat škodu a uvést číslo objednávky, poté bude sděleno více informací  o dalším postupu a zda je potřeba oblečení zaslat zpě do eshopu.

Zalando kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zalando Infolinka je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 na telefonním čísle 800 023 592.

Dále je možnost využít kontaktní formulář. Pro zjištění nejčastějších dotazů slouží časté otázky.