Zafido

Nejlepší slevové kódy Zafido červenec 2021

100%
Obchod Zafido nabízí sortiment především pro údržbu zahrady. V nabídce jsou zatravňovací směsi, truhlíky, obalový materiál, sazenice, obrubníky a mnoho dalších produktů. Obchod má také blog s tipy na údržbu a péči o zahradu. Zboží si můžete osobně prohlédnout v kamenné prodejně. V nabídce výhod nechybí doprava zdarma a slevové kupóny Zafido.

Nejlepší slevové kódy Zafido 2021

200 Kč
od Tipli zdarma

Získejte 200 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Zafido

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 200 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele.
Chci 200 Kč
doprava
zdarma

Zafido » využijte dopravu zdarma

Využijte jedinečné šance a nechte si doručit objednané zboží po ČR zdarma. V případě objednávky nad 1 000 Kč získáte od Zafido dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kód Zafido, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky. Pokud vstoupíte do e-shopu přes cashbackový portál Tipli, získáte navíc 3,5 % z hodnoty objednávky zpět na Váš účet.
28
1
Chci slevu
3,5 %
cashback

Získejte 3,5 % díky cashbacku Tipli ► Zafido

Díky Tipli může nakoupit se slevou Zafido naprosto každý! Po registraci stačí kliknout na potřebný odkaz, který Vás přesměruje přímo do e-shopu. Po potvrzení objednávky Vám bude na konto vráceno 3,5 % z hodnoty objednávky. A to už se skutečně vyplatí! Ke zvýhodněnému nákupu nebudete potřebovat žádný slevový kupon Zafido, cashbacky jsou vraceny automaticky.
26
1
Chci slevu
výhodné
slevy

Zafido → slevy na zvýhodněné balíčky

Mimořádná nabídka! Využijte množstevních slev Zafido a nakupte si vše potřebné ve zvýhodněných balíčkách. Kompletní nabídka zboží, které lze zakoupit za snížené ceny, bude zobrazena po kliknutí na ,,Chci slevu”. Nabídka je dostupná všem, nemusíte vlastnit žádný slevový kód Zafido. Myslete také na to, že lze získat dopravu zdarma, ušetříte tak ještě více.
17
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Zafido ​

Jak ušetřit Zafido červenec 2021