World of Warships

Ověřené slevové kódy World of Warships pro květen 2024​

100%
World of Warships je online hra, kde ovládáte válečné lodě. Ve hře můžete ovládat torpédoborce, křižníky, bitevní lodě nebo letadlové lodě. Hru si na internetu stáhnete a následně nainstalujete do svého počítače, poté se stačí jen zaregistrovat a můžete hrát. Hra je zdarma, ale je k dispozici prémiový obchod kde si můžete například nakoupit lepší lodě. Slevy World of Warships mohou být čas od času obměňovány. Slevové kódy World of Warships jsou příležitostně vydávány. SlevovéKódy.cz Vám nabízí nejnovější slevové kupóny World of Warships.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web World of Warships ​

Jak ušetřit World of Warships květen 2024

World of Warships je online hra zabývajícími se bitvami s válečnými loděmi. Jedná se o volně hratelnou hru, která je pro všechny hráče World of Warships zdarma. Hra World of Warships nabízí vybudování válečné flotily z první a druhé světové války.

Pokud jste fanoušky legendárních letadlových či bitevních lodí, jako jsou americký Midway či německý Bismarck, a toužíte se ponořit do námořní historie proti ostatním hráčům, tak hra World of Warships bude důvodem, proč nebudete chtít během dne vycházet z pokoje. Hru World of Warships hraje desítky miliónů uživatelů a nabízí mnoho různorodých map a bojových schémat. Vyrazte do boje se SlevovýmiKódy.cz a získejte pro vaši strategii maximum vylepšení se slevou World of Warships s využitím slevových kupónů World of Warships.

Jak uplatnit slevový kupón na World of Warships

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód World of Warships. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón World of Warships, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód World of Warships uplatníte pouze na stránkách hry.

Doporučujeme daný slevový kód World of Warships zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, místo toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Aktuální slevu v World of Warships získáte tak, že po výběru určité položky v menu vyplníte slevový kupón. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu World of Warships. Cena vám bude okamžitě upravena v závislosti na výši slevy World of Warships. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód World of Warships, jinak by se sleva nezapočítala.

Platba na World of Warships

Pro nákup zlaťáků lze využít online platby, kterou uskutečníte prostřednictvím platební karty či bankovním převodem na hráčský účet. Obojí je na World of Warships zdarma.

O hře World of Warships

World of Warships  je multiplayerová online hra. Režim singleplayeru v ní nenajdete. Již od zřízení samotného účtu potřebujete internetové připojení. Základním principem hry je ovládání několika typů bojových lodí z období první a druhé světové války, s nimiž se účastníte bitev s ostatními hráči a získáváte body, resp. kredity, které utrácíte za vylepšení či nákupu nových lodí a posádky. Podobně jako hra World of Warplanes je hra World of Warships zaměřená na chvilkovou zábavu, kdy jednotlivé námořní bitvy trvají několik minut.

Ačkoliv je hra World of Warships je zdarma, hra nabízí také premiový účet, se kterým získá hráč mnoho výhod. Měsíční placené členství vyjde na pár stovek korun. Být majitelem prémiového účtu se vyplatí, když vás World of Warships doslova pohltí a vy potřebujete získat speciální munice či vybavení, kterou ostatní hráči prostého účtu nemají k dispozici.

Hra World of Warships nezískala tolik ocenění, co již proslulá hra World of Tanks, nicméně World of Warships se neustále vyvíjí ke spokojenosti hráčů a situace se může v brzké době změnit.

S online hrou World of Warships získáte pořádnou porci zábavy. Navíc se slevovým kódem od World of Warships bude váš postup ve hře jedním slovem brnkačka.