World of Tanks

Ověřené slevové kódy World of Tanks pro červen 2024​

100%
World of Tanks je online internetová hra, kde řídíte svůj vlastní tank a bojujete s ostatními více než 110 miliony uživateli. Na stránce stáhnete hru, kterou si instalujete do svého počítače. Poté se stačí zaregistrovat a můžete hrát. Hra je zdarma, pouze kdyby jste chtěli například prémiové tanky tak si můžete do hry posílat peníze. Hra může nabízet Slevy World of Tanks. Slevové kódy World of Tanks jsou příležitostně vydávány. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má aktuální slevové kupóny World of Tanks.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web World of Tanks ​

Jak ušetřit World of Tanks červen 2024

World of Tanks je online hra zabývajícími se tankovými bitvami ve dvacátém století. Jedná se o volně hratelnou hru, která je pro všechny hráče World of Tanks zdarma. Hra World of Tanks nabízí velení nad více než 500 obrněných strojů.

Pokud jste fanoušky legendárních tanků, jako jsou americký Sherman či německý Tiger, a toužíte si zastřílet proti ostatním hráčům na bitevním poli, tak hra World of Tanks bude důvodem, proč nebudete chtít během dne vycházet z pokoje. Hru World of Tanks hraje více než 180 miliónů uživatelů a nabízí mnoho historických map a lokací. Vyrazte do boje se SlevovýmiKódy.cz a získejte pro vaši strategii maximum vylepšení se slevou World of Tanks s využitím slevových kupónů World of Tanks.

Jak uplatnit slevový kupón na World of Tanks

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód World of Tanks. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón World of Tanks, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód World of Tanks uplatníte pouze na stránkách hry.

Doporučujeme daný slevový kód World of Tanks zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, místo toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Aktuální slevu v World of Tanks získáte tak, že po výběru určité položky v menu vyplníte slevový kupón. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu World of Tanks. Cena vám bude okamžitě upravena v závislosti na výši slevy World of Tanks. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód World of Tanks, jinak by se sleva nezapočítala.

Platba na World of Tanks

Pro nákup kreditů lze využít online platby, kterou uskutečníte prostřednictvím platební karty či bankovním převodem na hráčský účet. Obojí je na World of Tanks zdarma.

O hře World of Tanks

World of Tanks  je multiplayerová online hra. Režim singleplayeru v ní nenajdete. Již od zřízení samotného účtu potřebujete internetové připojení. Základním principem hry je ovládání několika typů tanků z období druhé světové války, s nimiž se účastníte bitev s ostatními hráči a získáváte body, resp. kredity, které utrácíte za vylepšení či nákupu nových tanků a posádky.

Ačkoliv je hra World of Tanks je zdarma, hra nabízí také premiový účet, se kterým získá hráč mnoho výhod. Měsíční placené členství vyjde na 250 Kč. Být majitelem prémiového účtu se vyplatí, když vás World of Tanks doslova pohltí a vy potřebujete získat speciální munice či vybavení, kterou ostatní hráči prostého účtu nemají k dispozici.

Hra World of Tanks získala čtyři ocenění Golden Joystick (Masive multiplayer online hra roku 2012, Nejlepší online hra 2013 či Stále se hraje 2017). Dále drží dva Guinessovy světové rekordy, a to za nejvyšší počet lidí, kteří hráli na jednom serveru.

S online hrou World of Tanks získáte pořádnou porci zábavy. Navíc se slevovým kódem od World of Tanks bude váš postup ve hře jedním slovem brnkačka.