Wine House

Nejlepší slevové kódy Wine House červen 2021

100%
E-shop Wine House nabízí řešení pro milovníky kvalitního vína i pro milovníky značkových destilátů. Na výběr máte kvalitní vína, destiláty, omáčky, džemy, oleje či příslušenství pro vaše nápoje. Dopravu zdarma Wine House můžete mít již za nákup od 1 500 Kč. Slevovékódy.cz s vám vyhledávají slevové kódy Wine House a pomáhají ušetřit.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Wine House ​

Jak ušetřit Wine House červen 2021

Wine House je internetový obchod specializující se na distribuci kvalitního vína. Obchod nabízí široký výběr alkoholu. V nabídce obchodu naleznete nejen značkové destiláty jako je Ron Zacapa a vína, ale také různé delikatesy jako paštiky nebo omáčky a příslušenství v podobě lednic nebo vinoték.

Kvalitní vína jsou k dispozici na internetových stránkách Wine House. Produkty Wine House lze rovněž osobně vyzvednout v kamenných výdejnách v Praze.

Na stránkách Slevovékódy.cz vám poradíme, jak ve Wine House ušetřit, jak použít slevový kód nebo kdy máte nárok na dopravu zdarma.

Jak získat slevový kupón Wine House

Na portále Slevovékódy.cz pro vás shromažďujeme aktuální slevové kupóny Wine House. Přihlásíte-li se k odběru newsletteru, budete dostávat akční nabídky a novinky.

Slevové kódy Wine House můžete najít také v newsletteru, k jehož odběru se můžete přihlásit na webu.

Jak uplatnit slevový kód Wine House

Slevový kupón Wine House je uplatnitelný pouze v e-shopu. Po zvolení vámi vybraného produktu přejdete do nákupního košíku. Slevový kód Wine House vepíšete do pole k tomu určenému na levé straně obrazovky pod vybraným produktem a potvrdíte jej tlačítkem “Přidat“.

Wine House sleva se projeví v nákupní ceně až po uplatnění kupónu a splnění minimálních podmínek (min. počet kusů, cena za objednávku apod.)

Cashback Wine House

Dalším způsob jak ušetřit ve Wine House, je nákup přes cashback portály. Cashback je forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu ve formě provize. K provizím dosáhnete nákupem přes speciální internetové portály. Mezi nejznámější cashback portály patří Plná peněženka, Refundo, Vrátné peníze.cz a Tipli.cz. Registrace je na těchto portálech zdarma.

Wine House cashback dočasně nenabízí žádný cashback portál.

Slevy na Wine House – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Wine House naleznete na internetových stránkách e-shopu v sekci „Výprodej vín“. Ušetřit ve Wine House můžete nemalé částku při objednání většího počtu.

Pokud budete sledovat týdenní slevové akce, můžete nakupovat vína za výhodné ceny. Slevy Wine House dosahují až do 25 %.

Zajímavou nabídkou jsou akční balíčky, prostřednictvím kterých získáte vína za zvýhodněnou cenu.

Wine House doprava zdarma a cena poštovného

Objednávku si můžete nechat doručit až domů prostřednictvím kurýrní služby TOP TRANS. Zboží si rovněž můžete osobně vyzvednout na prodejnách Winehouse či na pobočkách Uloženky.

Využití kurýrní služby vás bude stát 150 Kč. Osobní vyzvednutí na pobočce Uloženky je za 94 Kč. Osobní odběr na prodejně v Praze 4 je zdarma. Naopak osobní odběr na prodejně v Praze 3 je zpoplatněný 20 Kč. Objednávky pro osobní odběr se vyřizují pouze v pracovní dny.

Wine House doprava zdarma je u objednávek nad 5 000 Kč. Po Praze je to u objednávek za 1 500 Kč.

Dopravné zdarma během akce Den dopravy zdarma Wine House nenabízí.

Vaši objednávku můžete zaplatit několika způsoby:

  • předem platební kartou,
  • předem bankovním účtem,
  • GoPay platbou,
  • Na dobírku za 30 Kč,
  • v hotovosti při osobním převzetí.

Wine House vrácení zboží

Vzhledem k povaze některého zboží nabízí Wine House vrácení zboží do 14 dní ode dne převzetí zboží. Zboží musí být však nepoužité, neotevřené, popřípadě nepoškozené. Není možné vracet zboží, které bylo upraveno na přání zákazníka.

Adresa pro zaslání nebo osobní odevzdání zboží:

Wine concept s.r.o.

Večerka Otava
Chemická 954
148 28 Praha 4

Wine House reklamace 2021

Náklady s vyřízením reklamace Wine House nekompenzuje. Lhůta pro vrácení peněz od uznání reklamace je 7 dnů. Peníze budou po předchozí dohodě převedeny na účet zákazníka, nebo vyplaceny osobně v hotovosti.

Wine House reklamační formulář v podobě protokolu vyhotoví prodejce a uvědomí zákazníka o stavu reklamace.

Wine House kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Aktuální informace Winehouse můžete sledovat na Facebooku či Instagramu. V případě dotazů můžete obchod kontaktovat e-mailem nebo telefonicky na čísle +420 730 150 750. Wine House  e-mail pro účely reklamace či dotazů je info@winehouse.cz. Wine House  telefon je dostupný od pondělí do pátku mezi 7 a 16 hodinou.

V případě objednávek je kontakt Wine House na telefonním čísle +420  733 710 800 nebo e-mail jakub.hanus@winehouse.cz.