Wine House

Ověřené slevové kódy Wine House pro červenec 2024​

100%
E-shop Wine House nabízí řešení pro milovníky kvalitního vína i pro milovníky značkových destilátů. Na výběr máte kvalitní vína, destiláty, omáčky, džemy, oleje či příslušenství pro vaše nápoje. Slevovékódy.cz s vám vyhledávají slevové kupony Wine House a pomáhají ušetřit. Můžete ušetřit i díky akčním balíčkům nebo speciálním nabídkám.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Wine House ​

Jak ušetřit Wine House červenec 2024

Wine House je internetový obchod specializující se na distribuci kvalitního vína. Obchod nabízí široký výběr alkoholu. V nabídce obchodu naleznete nejen značkové destiláty jako je Ron Zacapa a vína, ale také různé delikatesy jako paštiky nebo omáčky a příslušenství v podobě lednic nebo vinoték.

Kvalitní vína jsou k dispozici na internetových stránkách Wine House. Produkty Wine House lze rovněž osobně vyzvednout v kamenných výdejnách v Praze.

Na stránkách Slevovékódy.cz vám poradíme, jak ušetřit v Wine House, jak použít slevový kód nebo kdy máte nárok na dopravu zdarma.

Pro srovnání s konkurencí můžete využít portál Heureka, kde eshop kladně hodnotí 97 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Wine House

Na portále Slevovékódy.cz pro vás shromažďujeme aktuální slevové kupóny Wine House. Přihlásíte-li se k odběru newsletteru, budete dostávat akční nabídky a novinky.

Slevové kódy Wine House můžete najít také v newsletteru, k jehož odběru se můžete přihlásit na webu zcela zdarma. Budete díky němu dostávat upozornění na akce a novinky pravidelně do e-mailu.

Jak uplatnit slevový kód Wine House

Slevový kupón Wine House je uplatnitelný pouze v e-shopu. Po zvolení vámi vybraného produktu přejdete do nákupního košíku. Slevový kód Wine House vepíšete do pole k tomu určenému na levé straně obrazovky pod vybraným produktem a potvrdíte jej tlačítkem “Přidat“.

Sleva se projeví v nákupní ceně až po uplatnění kupónu a splnění minimálních podmínek (min. počet kusů, cena za objednávku apod.)

Wine House

Cashback Wine House

Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč

Dalším způsob jak ušetřit ve Wine House, je nákup přes cashback portály. Cashback je forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu ve formě provize. K provizím dosáhnete nákupem přes speciální internetové portály. Mezi nejznámější cashback portály patří Plná peněženka, Refundo, Vrátné peníze.cz a Tipli.cz. Registrace je na těchto portálech zdarma.

Wine House cashback nabízí portál Refundo, a to ve výši 2,5 % z hodnoty objednávky.

Slevy na Wine House – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Wine House naleznete na internetových stránkách e-shopu v sekci „Výprodej vín“. Ušetřit můžete nemalé částku při objednání většího počtu.

Pokud budete sledovat týdenní slevové akce, můžete nakupovat vína za výhodné ceny. Slevy Wine House dosahují až do 25 %. Zajímavou nabídkou jsou akční balíčky, prostřednictvím kterých získáte vína za zvýhodněnou cenu.

Wine House doprava zdarma a cena poštovného

Objednávku si můžete nechat doručit až domů prostřednictvím kurýrní služby TOP TRANS. Zboží si rovněž můžete osobně vyzvednout na prodejnách Winehouse či na pobočkách Uloženky.

Využití kurýrní služby vás bude stát 150 Kč. Osobní vyzvednutí na pobočce Uloženky je za 109 Kč. Osobní odběr na prodejně v Praze 4 je zdarma. Naopak osobní odběr na prodejně v Praze 3 a Praze 6 je zpoplatněný 20 Kč. Objednávky pro osobní odběr se vyřizují pouze v pracovní dny. K dispozici je také PPL od 109 Kč, podle velikosti objednávky.

Wine House doprava zdarma je u objednávek nad 5 000 Kč. Dopravné zdarma během akce Den dopravy zdarma Wine House nenabízí.

Vaši objednávku můžete zaplatit několika způsoby:

  • předem platební kartou,
  • předem bankovním účtem,
  • GoPay platbou,
  • Na dobírku za 30 Kč,
  • v hotovosti při osobním převzetí.

Wine House vrácení zboží

Vzhledem k povaze některého zboží nabízí Wine House vrácení zboží do 14 dní ode dne převzetí zboží. Zboží musí být však nepoužité, neotevřené, popřípadě nepoškozené. Není možné vracet zboží, které bylo upraveno na přání zákazníka.

Adresa pro zaslání nebo osobní odevzdání zboží:

Wine concept s.r.o.
Večerka Otava
Chemická 954
148 28 Praha 4

Wine House reklamace 2024

Náklady s vyřízením reklamace Wine House nekompenzuje. Lhůta pro vrácení peněz od uznání reklamace je 7 dnů. Peníze budou po předchozí dohodě převedeny na účet zákazníka, nebo vyplaceny osobně v hotovosti.

Reklamační formulář v podobě protokolu vyhotoví prodejce a uvědomí zákazníka o stavu reklamace.

Wine House kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Aktuální informace Winehouse můžete sledovat na Facebooku či Instagramu. V případě dotazů můžete obchod kontaktovat e-mailem nebo telefonicky na čísle +420 730 150 750. Wine House e-mail pro účely reklamace či dotazů je info@winehouse.cz. Wine House telefon je dostupný od pondělí do pátku mezi 7 a 16 hodinou.

V případě objednávek je kontakt Wine House na telefonním čísle +420 733 710 800 nebo e-mail jakub.hanus@winehouse.cz.