Wedos

3× slevový kód Wedos pro září 2023​

100%
Wedos Vám nabízí neomezený webhosting s garancí nejnižší ceny. Nejlevnější registrátor domén v ČR, serverhousing, virtuální a dedikované servery. Wedos poskytuje neomezený prostor pro web a neomezený přenos dat. Firma má přes 15 let zkušeností. Wedos nabízí u všech služeb garanci dostupnosti minimálně 99,99 %. Obchod příležitostně obměňuje slevy Wedos. Slevové kódy Wedos mohou být vydávány obchodem. SlevovéKódy.cz Vám nabízí aktuální slevové kupóny Wedos.

Nejlepší slevové kódy Wedos 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Wedos

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Wedos.
Chci 300 Kč
Slevy
Na domény

Akční slevy od Wedos na domény

Společnost Wedos nabízí na široký sortiment domén pravidelně zajímavé slevy. Vyberte si ze sekce “Akce a slevy” pod záložkou domény tu pravou již od několika korun měsíčně. Nepotřebujete slevový kód Wedos, slevy oproti původním cenám jsou zobrazeny u všech zlevněných domén.
17
4
Chci slevu
Až 25%
Cashback

Wedos cashback: ušetřete až 25 % s Tipli

Cashback portál Tipli nabízí cashback až 25 % na poskytování svých služeb. Za správu webových domén získáte zpět 2,5 % z ceny za správu, u jiných služeb, jako je správa serveru to je až 25 %. Cashback Wedos můžete získat tak, že se zaregistrujete na Tipli a vstoupíte před objednáním služby na stránky Wedos přes odkaz, který najdete na […]
28
4
Chci slevu
2 roky
zdarma

50% sleva na .EU domény s Wedos

Wehbostingový specialista Wedos nabízí na první rok 50% slevu na správu webové domény s doménou .eu. Portál nabízí registraci domény i zařízení jejího převodu od jiného poskytovatele. Nepotřebujete slevový kód, akce je zahrnuta v ceně, kterou portálu zaplatíte.
30
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Wedos ​

Jak ušetřit Wedos září 2023

Wedos je internetový portál nabízející neomezený webhosting s garancí nejnižší ceny.

Pokud se chystáte využit Wedos, mohli byste díky nám ušetřit. My sledujeme veškeré slevy a aktualizujeme všechny slevové kupóny Wedos.

Jak uplatnit slevové kupóny Wedos

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód Wedos. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit na Wedos. Zadat slevový kód Wedos je velice jednoduché.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón Wedos

Na našem webu naleznete širokou nabídku slevových kódů Wedos. Snažíme se stále aktualizovat naši databázi slevových kupónů jak do Wedos, tak i do jiných internetových obchodů. Použití našeho webu je snadné, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kupón Wedos. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kód Wedos .

Aktuální slevy Wedos. Jak ušetřit?

Wedos pravidelně nabízí slevy, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent.

Pokud provedete registraci hostingového účtu bez využití provizního odkazu, získáte slevový kupón Wedos, který budete moci uplatnit na slevy při registraci dalšího hostingového účtu, nebo jej využít na slevy na veškeré nabízené služby a domény na jiném, již aktivním hostingovém účtu. Platnost kupónu je 90 dnů od jeho vygenerování. Po přijetí platby na bankovní účet Wedos  bude kupón automaticky vygenerován a zaslán na emailovou adresu dle Vašeho zadání do příslušné kolonky registračního formuláře. Takto získaný slevový kupón můžete uplatnit při registraci nového účtu, nebo jej můžete uplatnit jako slevu na jiném, již aktivním hostingovém účtu v administraci hostingu v sekci ÚČET / KUPÓNY.

Hodnota vygenerovaného kupónu se liší podle druhu tarifu, který registrujete a jeho platnost i hodnota je uvedena v zaslaném emailu společně s jeho kódem.