VyprVPN

Ověřené slevové kódy VyprVPN pro říjen 2023​

100%
VyprVPN je společnost sídlící ve Švýcarsku, nabízí VPN servery ve více jak 70 zemích. Aplikace je dostupná pro všechny rozšířené operační systémy, chytré televize i routery. Firma nabízí 30denního garanci vrácení peněz. Službu může využít až 5 připojených zařízení současně. Kvalitní zabezpečení a rychlost připojení. VyprVPN slevové kódy nenabízí.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web VyprVPN ​

Jak ušetřit VyprVPN říjen 2023

Recenze VyprVPN

Zabezpečení a soukromí pro vaše připojení na internet nabízí Švýcarská firma VyprVPN. Pro ochranu je využíváno VPN. Virtuální soukromé sítě, která veškerá data přenášená z a do vašeho zařízení šifruje a převádí skrze servery poskytovatele, díky VPN budete chráněni nejen na nezabezpečených Wi-Fi před hackery, ale také vaše poloha zůstane skryta. Poloha je dohledatelná skrze IP adresu. Protože připojení probíhá skrze server VPN a webům se tak zobrazuje IP adresa serveru. Toho lze také využít pro odblokování obsahu. Na internetu naleznete stránky a služby, které jsou dostupné pouze ve vybraných zemích. S VPN toto omezení odblokujete připojením skrze server v zemi, kde je obsah dostupný.

VPN slouží také k odblokování nejen státní cenzury, protože některé země blokují a cenzurují obsah internetu. S VyprVPN skryjete i to, že VPN používáte, takže ho můžete používat i v zemích, kde je VPN ilegální. VPN od VyprVPN můžete využívat až na 5 zařízeních současně. K dispozici máte přes 600 serverů v 70 zemích světa. VyprVPN nabízí rychlé připojení díky kvalitnímu protokolu WireGuard. Hodit se vám bude také možnost kill switch, která zabrání připojení mimo VPN zabezpečení. VyprVPN je nezávisle auditováno na neukládání logů. Možnost sledování mnoha streamovacích služeb skrze VyprVPN. Garance vrácení peněz při nespokojenosti s VPN do 30 dnů.

Pozitivní recenze VyprVPN od uživatelů i odborných časopisů, jen potvrzují, že VyprVPN určitě stojí za zvážení.

Jak získat promo kód VyprVPN

Slevový kupón VyprVPN není způsobem, jak lze ušetřit při pořizování licence. Získat slevový kupón VyprVPN není možné, protože jej VyprVPN vůbec nenabízí. Promo kód VyprVPN proto nenajdete ani zde na Slevové kódy.

Jak uplatnit slevový kód VyprVPN

Zadat promo kód VyprVPN nelze, jelikož není nabízen. Slevové kupóny jsou většinou nabízeny jako alternativa ke klasickým akčním nabídkám. Slevový kód VyprVPN je nahrazen akcemi, které poskytovatel VPN nabízí neustále.

Cashback VyprVPN

VyprVPN cashback není možné získat, protože jej ani jeden z cashback portálů nenabízí. Cashback jako další formu slevy nabízejí e-shopy skrze PlnáPeněženka, Refundo, Tipli nebo VratnéPeníze. Cashback získáte po zaplacení objednávky, kterou jste provedli přes jeden z portálů.

Většinou získáte jednotky procent z ceny objednávky. Za první nákup skrze cashback portál většinou získáte od portálu uvítací bonus. Ča od času portály nabízí jako marketingovou akci dočasné zvýšení dostupného cashbacku pro některé obchody.

VyprVPN slevy a jak ušetřit

Jak ušetřit na VyprVPN? Jedinou možností, jak při pořizování licence VyprVPN ušetřit, je si jí pořídit v rámci akční nabídky. Největší VyprVPN slevy dostanete zejména při pořízení předplatného na dva roky. Protože VyprVPN nabízí garanci vrácení peněz po dobu 30 dnů, můžete si pořídit licenci na delší období a včas ji vrátit, pokud vám nebude vyhovovat.

VyprVPN kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Podpora pro VyprVPN probíhá v angličtině a to skrze e-mail VyprVPN. Infolinka VyprVPN není nabízena. Pro řešení problémů, které nutně nevyžadují asistenci od podpory využijte nápovědu v pravém dolním rohu.