Výprodej povlečení

Slevový kupón Výprodej povlečení září 2020

100%
E-shop Výprodej povlečení nabízí vkusné ložní prádlo. V e-shopu můžete sehnat produkty od povlečení a dek po ručníky a matrace. Výprodej povlečení nabízí dopravu zdarma na nákupy nad 1 500 Kč. Portál Slevovékódy.cz má pro vás aktuální slevové kupóny Výprodej povlečení a poradí vám, jak reklamovat zboží nebo prozradí informace o prodloužené době pro vrácení zboží.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Výprodej povlečení ​

Jak ušetřit Výprodej povlečení

Výprodej povlečení je český e-shop nabízející široký sortiment povlečení a prostěradel. Produkty v e-shopu jsou přehledně rozděleny do jednotlivých kategorií. V nabídce e-shopu naleznete kromě povlečení také prostěradla, ručníky, přikrývky, polštáře, deky, přehozy, ale také celé postele či matrace.

Produkty z Výprodej povlečení nakoupíte pouze na internetu, ale obchod je schopen nabídnout přes 5 000 výdejních míst.

Na portálu Slevovékódy.cz vám poradíme, jak ušetřit v Výprodej povlečení, informujeme vás o aktuálních slevách nebo představíme funkci cashback.

Jak získat slevový kupón Výprodej povlečení

Portál Slevovékódy.cz pro vás pravidelně sbírají zajímavé tipy a slevové kupóny Výprodej povlečení, objevte například slevový kupón na dopravu zdarma.

Odkazy na slevové kódy Výprodej povlečení můžete získat odběrem novinek. Stačí jen zadat váš e-mail do vyhrazeného pole newsletteru, které se nachází ve spodní části stránky.

Jak uplatnit slevový kód Výprodej povlečení

Slevu uplatníte po vložení vámi vybraného produktu do nákupního košíku. Slevový kód Výprodej povlečení vepište do určeného pole pod nápisem “SLEVY A DOPLŇKY” a stiskněte tlačítko “Přidat”. Pole pro slevový kupón Výprodej povlečení se nachází vlevo dole pod vybraným produktem.

Kupón je uplatnitelný pouze za určitých podmínek (výše ceny objednávky, doba platnosti kupónu apod.).

Cashback Výprodej povlečení

2,5 % získat bonus 60 Kč2,5 % získat bonus 50 Kč2,5 % získat bonus 100 Kč2,5 % získat bonus 50 Kč

Ušetřit v Výprodej povlečení lze nákupem prostřednictvím cashback portálu. Cashback je zvláštní forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz v řadu několika procent z ceny nákupu, až po vlastním nákupu.

Výprodej povlečení cashback nabízí cashback portály Tipli.cz, Refundo, Plná peněženka a Vrátné peníze. S cashbackem ušetříte až 2,5 % z ceny nákupu. Registrace je zdarma a některé portály nabízí různé motivační bonusy.

Slevy na Výprodej povlečení– výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Výprodej povlečení naleznete na internetových stránkách v sekci Akce. Jedná se o slevy, které jsou náhodné a časově limitované, proto doporučujeme internetové stránky pravidelně navštěvovat. Zajímavé akce se mohou také objevit, když obchod vyprazdňuje sklady.

Zajímavou formou slevy ve Výprodej povlečení na stránkách je nákup v sekci “od 199 Kč”. Zde naleznete zboží, které se pohybuje v cenové relaci 199-299 Kč.

Výprodej povlečení doprava zdarma a cena poštovného

Z dopravců máte na výběr Českou poštu nebo kurýra GEIS nebo DPD. Kurýři GEIS a DPD nabízejí expresní přepravu zboží za 90 Kč. Dopravné prostřednictvím České pošty je zpoplatněno od 80 Kč. Zboží si rovněž můžete osobně vyzvednout na pobočkách Uloženky nebo v odběrném místě DPD za 70 Kč.

Výprodej povlečení doprava zdarma je u objednávek nad 1 500 Kč.

Akce Den dopravy zdarma se Výprodej povlečení se neúčastní.

E-shop přijímá platbu následovně:

  • předem platební kartou,
  • předem na bankovní účet,
  • předem prostřednictvím platební metody Twisto,
  • Google Pay,
  • na dobírku za poplatek 39 Kč.

Výprodej povlečení vrácení zboží

Ačkoliv na několika různých místech e-shopu se uvádí lhůta pro vrácení zboží 30 dnů či dokonce 50 dnů, v obchodních podmínkách nabízí Výprodej povlečení vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodů. Jako kupující můžete využít formulář pro odstoupení od smlouvy.

E-shop vám vrátí peníze do 14 dnů po obdržení zboží. Zboží pro vrácení zašlete na adresu:

Textilomanie s.r.o.
Velké dráhy 74e
664 61 Opatovice

Pro jednodušší vrácení zboží doporučujeme kontaktovat e-shop na info@vyprodejpovleceni.cz a při vrácení zásilky přiložit ke zboží kopii faktury.

Výprodej povlečení reklamace 2020

Výprodej povlečení reklamace umožňuje po dobu 24 měsíců. Náklady spojené s odesláním reklamovaného zboží hradí kupující. E-shop vyřídí reklamaci zboží nejpozději do 30 dnů od uplatnění reklamace a pokud je oprávněná, máte nárok na proplacení poštovného.

Kontaktní adresa pro reklamaci zboží je stejná jako u vrácení zboží. Spolu s reklamovaným zbožím odešlete vyplněný Výprodej povlečení reklamační formulář dostupný zde.

Výprodej povlečení kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Vaše dotazy na stav reklamace můžete prodejce kontaktovat telefonicky na čísle +420 778 076 007. Výprodej povlečení telefon je dostupný pouze v pracovní dny od 8 do 16 hod.

Pro případné další dotazy je k dispozici Výprodej povlečení e-mail na adrese info@vyprodejpovleceni.cz. Zákaznická podpora Výprodej povlečení je rovněž dostupná na chatu umístěný na internetových stránkách vpravo dole.

E-shop Výprodej povlečení provozuje společnost Textilomanie s.r.o. na adrese Lidická 700/19, 602 00 Brno.