Výprodej povlečení

4× slevový kód Výprodej povlečení pro červen 2024​

100%
E-shop Výprodej povlečení nabízí vkusné ložní prádlo. V e-shopu můžete sehnat produkty od povlečení a dek po ručníky a matrace. Výprodej povlečení nabízí dopravu zdarma na nákupy nad 1 500 Kč. Portál Slevovékódy.cz má pro vás aktuální slevové kupóny Výprodej povlečení a poradí vám, jak reklamovat zboží nebo prozradí informace o prodloužené době pro vrácení zboží.

Nejlepší slevové kódy Výprodej povlečení 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Výprodej povlečení

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Výprodej povlečení.
Chci 300 Kč
100 Kč
slevový kód

100 Kč za odběr newsletteru Výprodej povlečení

Výprodej povlečení pro vás má připravený slevový kód v hodnotě 100 Kč jako odměnu za odběr newsletteru. Stačí zadat váš e-mail. Následně obdržíte e-mailem slevový kód na vaši první objednávku. Navíc můžete dále získávat tipy na další slevy a akce.
25
2
Chci slevu
Sezónní
výprodeje

Sezónní akce z eshopu Výprodej povlečení

Nakupujte v eshopu Výprodej povlečení a šetřete. Obchod nabízí na řadu produktů zajímavé slevy. Stačí si vybrat v sekci “Výprodej”, kde jsou pravidelně obměňovány sezónní výprodeje. Slevy najdete u každého produktu, nepotřebujete slevové kódy.
12
3
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava ZDARMA >> Výprodej povlečení

Dopravu zdarma můžete získat i na nákup na eshopu Výprodej povlečení. Doprava zdarma od Výprodej povlečení je přichystána pro každého zákazníka, který si nakoupí nad 500 Kč a využije dopravu na pobočku Balíkovny. Nákupem nad 1 500 Kč na Výprodej povlečení získáváte každý nárok na dopravu zdarma jakýmkoliv z dostupných způsobů.
11
3
Chci slevu
4 %
ZPĚT

Cashback PlnáPeněženka ► 4 % zpět z nákupu

Využijte při nákupu v eshopu Výprodej povlečení cashback Plnápeněženka a získejte zpět 4 % z nákupu. Registrace je bezplatná a navíc obdržíte vstupní finanční bonus. Stačí naspořit minimální částku a peníze si můžete převést na svůj účet. Cashback Výprodej povlečení můžete využít při každém nákupu.
21
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Výprodej povlečení ​

Jak ušetřit Výprodej povlečení červen 2024

Výprodej povlečení je český e-shop nabízející široký sortiment povlečení a prostěradel. Produkty v e-shopu jsou přehledně rozděleny do jednotlivých kategorií. V nabídce e-shopu naleznete kromě povlečení také prostěradla, ručníky, přikrývky, polštáře, deky, přehozy, ale také celé postele či matrace.

Produkty z Výprodej povlečení nakoupíte pouze na internetu, ale obchod je schopen nabídnout přes 5 000 výdejních míst.

Na portálu Slevovékódy.cz vám poradíme, jak ušetřit v Výprodej povlečení, informujeme vás o aktuálních slevách nebo představíme funkci cashback.

Jak získat slevový kupón Výprodej povlečení

Portál Slevovékódy.cz pro vás pravidelně sbírají zajímavé tipy a slevové kupóny Výprodej povlečení, objevte například slevový kupón na dopravu zdarma.

Odkazy na slevové kódy Výprodej povlečení můžete získat odběrem novinek. Stačí jen zadat váš e-mail do vyhrazeného pole newsletteru, které se nachází ve spodní části stránky.

Jak uplatnit slevový kód Výprodej povlečení

Slevu uplatníte po vložení vámi vybraného produktu do nákupního košíku. Slevový kód Výprodej povlečení vepište do určeného pole pod nápisem “SLEVY A DOPLŇKY” a stiskněte tlačítko “Přidat”. Pole pro slevový kupón Výprodej povlečení se nachází vlevo dole pod vybraným produktem.

Kupón je uplatnitelný pouze za určitých podmínek (výše ceny objednávky, doba platnosti kupónu apod.).

Výprodej povlečení

Cashback Výprodej povlečení

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Ušetřit v Výprodej povlečení lze nákupem prostřednictvím cashback portálu. Cashback je zvláštní forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz v řadu několika procent z ceny nákupu, až po vlastním nákupu.

Výprodej povlečení cashback nabízí cashback portály Refundo, Plná peněženka a Vrátné peníze. S cashbackem ušetříte až 4 % z ceny nákupu. Registrace je zdarma a některé portály nabízí různé motivační bonusy.

Slevy na Výprodej povlečení– výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Výprodej povlečení naleznete na internetových stránkách v sekci Akce. Jedná se o slevy, které jsou náhodné a časově limitované, proto doporučujeme internetové stránky pravidelně navštěvovat. Zajímavé akce se mohou také objevit, když obchod vyprazdňuje sklady.

Zajímavou formou slevy ve Výprodej povlečení na stránkách je nákup v sekci “od 199 Kč”. Zde naleznete zboží, které se pohybuje v cenové relaci 199-299 Kč.

Výprodej povlečení doprava zdarma a cena poštovného

Z dopravců máte na výběr Českou poštu nebo kurýra DPD. Kurýři DPD nabízejí přepravu zboží za 90 Kč. Dopravné prostřednictvím České pošty je zpoplatněno 100 Kč. Zboží si rovněž můžete osobně vyzvednout na odběrném místě DPD za 70 Kč.

Výprodej povlečení doprava zdarma je u objednávek nad  500 Kč, pokud využijete dopravu na Balíkovnu.

Akce Den dopravy zdarma se Výprodej povlečení se neúčastní.

E-shop přijímá platbu následovně:

  • předem platební kartou,
  • předem na bankovní účet,
  • předem prostřednictvím platební metody Twisto,
  • Google Pay,
  • na dobírku za poplatek 45 Kč.

Výprodej povlečení vrácení zboží

Ačkoliv na několika různých místech e-shopu se uvádí lhůta pro vrácení zboží 30 dnů či dokonce 50 dnů, v obchodních podmínkách nabízí Výprodej povlečení vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodů. Jako kupující můžete využít formulář pro odstoupení od smlouvy.

E-shop vám vrátí peníze do 14 dnů po obdržení zboží. Zboží pro vrácení zašlete na adresu:

Textilomanie s.r.o.
Velké dráhy 74e
664 61 Opatovice

Pro jednodušší vrácení zboží doporučujeme kontaktovat e-shop na info@vyprodejpovleceni.cz a při vrácení zásilky přiložit ke zboží kopii faktury.

Výprodej povlečení reklamace 2024

Výprodej povlečení reklamace umožňuje po dobu 24 měsíců. Náklady spojené s odesláním reklamovaného zboží hradí kupující. E-shop vyřídí reklamaci zboží nejpozději do 30 dnů od uplatnění reklamace a pokud je oprávněná, máte nárok na proplacení poštovného.

Kontaktní adresa pro reklamaci zboží je stejná jako u vrácení zboží. Spolu s reklamovaným zbožím odešlete vyplněný reklamační formulář.

Výprodej povlečení kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Vaše dotazy na stav reklamace můžete prodejce kontaktovat telefonicky na čísle +420 778 076 007. Výprodej povlečení telefon je dostupný pouze v pracovní dny od 8 do 16 hod.

Pro případné další dotazy je k dispozici Výprodej povlečení e-mail na adrese info@vyprodejpovleceni.cz. Zákaznická podpora Výprodej povlečení je rovněž dostupná na chatu umístěný na internetových stránkách vpravo dole.

E-shop Výprodej povlečení provozuje společnost Textilomanie s.r.o. na adrese Lidická 700/19, 602 00 Brno.