Veselá veverka

3× slevový kód Veselá veverka pro leden 2022

100%
Eshop Veselá veverka se specializuje na prodej desítek výrobků z ořechů. K dispozici jsou ořechové směsi, ale také sušené ovoce, másla a krémy z řady ořechů, mouky, rýže a mnoho dalších zdravých produktů. Produkty jsou k dispozici pod vlastní značkou. Obchod po celý rok dává k objednávkám jako pozornost drobné dárky. Užít si můžete i dopravu zdarma. Každý týden je na vybrané produkty k dispozici sleva, kterou obchod propaguje hned na hlavní stránce.

Nejlepší slevové kódy Veselá veverka 2022

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Veselá veverka

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Veselá veverka.
Chci 300 Kč
Akční
slevy

Akce a slevy ve Veselá veverka na zdravé mlsání

Nakupte zlevněné zdravé potraviny v eshopu Veselá veverka. K dispozici je pravidelně aktualizovaná nabídka zvýhodněných ořechů, ovoce a dalších potravin. Obchod také nabízí produkty, kterým končí minimální doba trvanlivosti a jsou proto za zvýhodněné ceny. K nákupu těchto produktů nepotřebujete žádné slevové kódy.
8
4
Chci slevu
4%
cashback

Cashback Tipli pro Veselá veverka vrací 4% cashback

Obchod Veselá veverka spolupracuje s cashback portálem Tipli na motivaci zákazníků k nákupům na internetu. Tipli ve spolupráci s s Veselá veverka a provizi, kterou od obchodu získává nabízí cashback pro zákazníky obchodu ve výši 4 % z ceny objednávky. Koupit s výhodou můžete po registraci na Tipli a vstupu do eshopu přes speciální odkaz.
27
1
Chci slevu
Doprava
zdarma

Nakupte nad 1 400 Kč a získejte z Veselá veverka poštovné zdarma

Veselá veverka nabízí doručení ořechů a dalšího zdravého mlsání až k vám domů. Nakupte nad 1 400 Kč a Česká pošta vám doručí zdarma objednávku domů nebo na nejbližší pobočku, kterou si určíte. Obchod spolupracuje i s dalšími dodavateli, kteří však dopravu zdarma nezajišťují a budete si muset připlatit.
26
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Veselá veverka ​

Jak ušetřit Veselá veverka leden 2022