Vermione.cz

Ověřené slevové kódy Vermione.cz pro červen 2024​

100%
Česká značka Vermione.cz nabízí krémy s bioaktivními enzymy pro obnovu poškozených kožních tkání. Vybírat lze z krému pro děti, na ekzémy, proti vráskám, striím, popáleninám či proti pooperačním jizvám. Vermione.cz je vhodné pro těhotné ženy a poskytuje i porodní balíčky. Krémy nakoupíte jednotlivě, ale i v hromadném balení. Při nákupu ušetříte při volbě Vermione.cz výhodné balení. O dalších slevách se dozvíte na tomto webu.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Vermione.cz ​

Jak ušetřit Vermione.cz červen 2024

Internetový obchod Vermione.cz nabízí kosmetické produkty s enzymy pro péči o pleť.

Kosmetika Vermione je vyráběna v České republice od roku 2009 a na vývoji se podílí celý tým odborníků a lékařů. Díky jedinečné receptuře, která obsahuje biologický extrakt z kalifornských žížal, dokáží krémy Vermione působit blahodárně v širokém spektru kožních problémů.

Akné, opary, strie, mykóza, lupénka, popáleniny, jizvy, celulitida, bércové vředy – to vše dokáže znepříjemnit život. V obsáhlé nabídce zde najdete přírodní krémy na tyto potíže. Nechybí zde i výrobky pro bezproblémovou pleť, ty jsou určeny hlavně k prevenci u zdravé pleti.

U každého přípravku nechybí podrobné informace, složení krému, lékařské doporučení i způsob použití.

Poradit si můžete nechat i v lékařské poradně.

Vermione  kosmetiku lze charakterizovat třemi slovy: přírodní, bezpečná, účinná. Nakoupit ji můžete jak v e-shopu, tak ve vybraných lékárnách.

Máme několik tipů, jak ušetřit na Vermione.cz. Využijte akční nabídky, dopravu zdarma, cashback a slevové kódy Vermione.cz

Jak získat slevový kupón Vermione.cz

Slevovými kódy e-shop neplýtvá a není snadné získat. E-shop nerealizuje rozesílání newsletterů.

Všechny potřebné informace týkající se novinek získají zákazníci na webových stránkách a prostřednictvím sociálních sítí Vermione.cz.

Lze si ale založit Můj účet a můžete hodnotit konkrétní zakoupené produkty. Vaše recenze může pomoci ostatním zákazníkům s výběrem. Navíc při zasláním fotografie před a po aplikaci krému dostanete slevový kupón Vermione.cz na jeden krém v objemu 50 ml zdarma.

Zároveň budete mít pod kontrolou všechny vaše objednávky, veškerou historii prohlížení a pohodlnější objednávání, neboť nebudete muset opakovaně zadávat své osobní údaje.

Najděte si zde obchod, ve kterém chcete nakoupit. Zobrazí se vám platné slevové kódy a další výhodné akce.

Jak uplatnit slevový kód Vermione.czVermione.cz

Uplatnit slevový kód Vermione.cz je velmi snadné. Nezapomeňte si přečíst podmínky pro použití kupónu.

Zkontrolujte si svůj košík, zda máte opravdu vše. Pod vybraným zbožím uvidíte kolonku „Kód kupónu“. Do ní vložíte zkopírovaný slevový kód Vermione.cz a zmáčknete „Použít kupón“. Pokud je slevový kupón platný, tak sleva se načte. Dále pokračujete vyplněním požadovaných údajů až k rekapitulaci objednávky a následným odesláním objednávky.

Cashback Vermione.cz


Cashback Plná peněženka7 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo7 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli7 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze7 % získat bonus 50 Kč

Při nákupu v internetovém obchodě Vermione.cz lze získat tzv. cashback. Jedná se o vrácení procentuální části původní ceny zpět na účet kupujícího.

Cashback Vermione.cz nabízí portál PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.cz a VratnéPeníze.cz. Stačí se zdarma na jednom z nich zaregistrovat a budete mít 7 % z nákupu na Vermione.cz zpět.

Vermione.cz – slevy, výprodeje, Black Friday…

Česká značka Vermione vlastní patentovanou recepturu. V nabídce obchodu najdete široký sortiment přípravků nejvyšší kvality za příznivé bezkonkurenční ceny.

Upoutávky na zboží bývají na titulní straně e-shopu u jednotlivého sortimentu.

U nové limitované série přípravků e-shop nabízí zaváděcí ceny. Zde Vermonie.cz slevy platí obvykle pro prvních 500 ks a nabídka je časově omezená.

Podívejte se na kategorii „Výhodná balení“ a “Hromadná balení”. Tyto cenově výhodné sady uvítají zákazníci v případě zvýšené spotřeby přípravků.

Internetový obchod se neúčastní listopadové akce Vermione.cz Black Friday.

Vermione.cz doprava zdarma a cena poštovného

V e-shopu můžete ušetřit i na dopravě. Vermione.cz doprava zdarma je při nákupu zboží nad 2 000 Kč.

Cena dopravy při nákupu do 2 000 Kč:

  • Česká pošta – Balík Do ruky od 95 Kč
  • Zásilkovna – Výdejní místo od 85 Kč
  • DPD – Přepravní kurýr od 115 Kč
  • Uloženka – od 89 Kč

Osobní odběr je možný na výdejním místě K Ryšánce 679/3, Praha 4 – zdarma.

Za zboží můžete platit bankovním převodem, platební kartou on-line nebo dobírkou.

Vermione.cz – vrácení zboží

Kupující má právo odstoupit z jakéhokoliv důvodu od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy lze učinit písemně nebo e-mailem: obchod@vermione.cz. Lze využít  formulář pro odstoupení od smlouvy, který vám bude na vyžádání zaslán.

Nepoužitý výrobek důkladně zabalte a odešlete na adresu obchodu. V balíčku musí být informace o tom, že vracíte zboží, kopie dokladu o prodeji a číslo bankovního účtu, na který chcete peníze zaslat.

Vermione.cz reklamace 2024

Kupující dle zákona může uplatnit právo z vady, která se vyskytne u zboží v době dvaceti čtyř měsíců od jeho převzetí. Pochopitelně se to vztahuje i pro Vermione reklamace.

Informaci ohledně reklamace lze předem oznámit e-mailem nebo telefonicky, na kontakty níže. Pověřený pracovník s vámi dohodne další postup.

Reklamaci nelze uplatnit z hygienických důvodů na použité kosmetické přípravky bez zjevné závady.

Zboží zabalte tak, aby se nepoškodilo a zašlete zpět na adresu e-shopu. K zásilce přiložte kopii prodejního dokladu, popis závady a vaše kontaktní údaje.

Vermione.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Vermione.cz telefon: +420 725 526 466

Vermione.cz adresa:
PressCom, s.r.o.
K Ryšánce 679/3
Praha 147 00

Vermione.cz e-mail pro písemnou komunikaci s obchodem: obchod@vermione.cz