Unizdrav

Ověřené slevové kódy Unizdrav pro duben 2024​

100%
Unizdrav je internetový obchod se zdravotními pomůckami. K dispozici jsou mechanické i elektronické pomůcky, zdravotní obuv a mnoho dalších produktů a vy tak můžete v tomto obchodě koupit například kolečkové křeslo nebo infrasaunu. V zápatí stránky jsou sekce Akce a Výprodej, kde můžete najít zlevněné zdravotní pomůcky. Některé produkty jsou vhodné i jako praktické dárky.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Unizdrav ​

Jak ušetřit Unizdrav duben 2024

Společnost Unizdrav nabízí široký sortiment zdravotních pomůcek pro domácnosti a potřeby pro lékaře a ambulance. Sídlo firmy se nachází Na Folimance 2155/15, Vinohrady, Praha 2. Internetový e-shop Unizdrav vznikl v roce 2010. Nakoupíte zde např. berle a hole, chodítka a podporu pohybu, dávkovače léků, gymnastické míče, invalidní vozíky, chodítka, koupelnové pomůcky, lékárničky, masážní a polohovací pomůcky, postele a stolky, produkty pro terapii nohou, zdravotní matrace a povlečení, čističky vzduchu a vody, glukometry, horské slunce, inhalátory, krokoměry. Dále zde naleznete lymfodrenážní přístroje, monitory a detektory, pomůcky pro nedoslýchavé, teploměry, tlakoměry, váhy, vyhřívací a chladicí pomůcky, zdravotní obuv, balení jednorázových rukavic, roušky, respirátory, dezinfekční a hygienické přípravky.

V bohatém sortimentu si můžete zakoupit produkty pro domácí wellness, drogistické a kosmetické zboží, dětskou a kojeneckou výživu a další potřeby pro děti a maminky. Nechybí doplňky stravy, vitamíny a ochranné nápoje. Potřebné pomůcky můžete hledat i podle druhu onemocnění. Kromě široké nabídky zboží vám obchod nabízí i odbornou poradnu. Profesionální přístup je pro Unizdrav zavedeným standardem. Svým zákazníkům dokážou nabídnout kompletní servis na míru. Proto neváhejte kontaktovat odborný personál, který vám pomůže vybrat ty nejvhodnější pomůcky.

Internetový obchod Unizdrav získal certifikát Ověřeno zákazníky. Recenze na serveru Heureka vysoké kvality e-shopu jen potvrzují. Unizdrav si trvale udržuje velmi kladné hodnocení. Reference jsou vždy 100 % autentické a je možné se o ně při svém nákupu opřít. Určitě vás zajímá, jak ušetřit na Unizdrav. Nejjednodušší je, když při nákupu využijete Unizdrav slevový kupón . Dále jsou pro vás nachystány akční nabídky, cashback a doprava zdarma při určité ceně objednávky. K vybraným výrobkům lze získat i dárek.

Jak získat slevový kupón Unizdrav

Není třeba výhodně nakupovat zdravotnické zboží jen v rámci výprodeje nebo u příležitosti speciálních akcí. Nakoupit za ještě více příznivější cenu můžete v průběhu celého roku bez jakéhokoli omezení. Stačí se spolehnout na moderní a praktické nákupy prostřednictvím slevového kupónu. Nenechte si proto nic ujít, přihlaste se k odběru newsletteru. Jen tak budete mezi prvními, kdo se pravidelně dozví o nejnovějších a nejatraktivnějších nabídkách.

V rámci různých akcí vám může být zaslán slevový kupón Unizdrav přímo na váš e-mail. Při opakovaném nákupu lze Unizdrav slevový kód získat jako bonus, čímž internetový obchod tak činí další prodej atraktivnějším a výhodnějším a zároveň můžete využívat speciální nabídky pro registrované. Slevové kódy však zatím nenaleznete při nákupní akci Dny Marianne a ani Nákupy OnaDnes, neboť účastníkem těchto akcí Unizdrav není.

Nezapomínejte při nakupování na skvělou nabídku slevových kódů a kupónů, které pro vás Slevové Kódy.cz nabízí, abyste mohli nejen výhodně nakoupit, ale také výrazně ušetřit. Jak vidíte, jde o velmi rozmanitou nabídku. Sledujte naše stránky, nabídka kupónů se často střídá.

Jak uplatnit slevový kód Unizdrav

Nevíte, jak přesně uplatnit slevový kód Unizdrav? Nabízíme vám postup, jak jednoduše můžete při nákupu slevový kupón  použít. Nezapomeňte si přečíst podmínky pro použití slevového kupónu. Slevový kód bude uplatněn, pokud se vztahuje na zvolené zboží a je stále platný.

V košíku pod objednaným zbožím uvidíte kolonku pro slevový kód. Do ní napíšete či vložíte zkopírovaný slevový kupón a stisknete tlačítko „POUŽÍT“. Pokud je kód v pořádku, sleva se vám automaticky načte. Dále pokračujete dle pokynů k odeslání objednávky.

Cashback Unizdrav

Cashback Plná peněženka2,4 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 4 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 4 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné penízeaž 4 % získat bonus 50 Kč

Při nákupu v internetovém obchodě Unizdrav lze získat tzv. cashback. Jedná se o vrácení procentuální části původní ceny zpět na účet kupujícího. Cashback Unizdrav nabízí portál PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.cz a VratnéPeníze.cz. Pokud využijete možnost nákupu přes cashbackový portál Refundo.czTipli.cz nebo VratnéPeníze.cz, můžete mít až 4 % z nákupu na Unizdrav zpět.

Abyste cashback získali, je potřeba se zaregistrovat na jednom z uvedených portálů. Do obchodu pak musíte vstoupit právě přes jeho stránky. Tak se vaše objednávka na Unizdrav může spárovat a ušetřená procenta z vašeho nákupu se objeví na vašem cashback kontě. Některé portály vám při registraci na účet připíšou i vstupní bonus.

Unizdrav slevy – výprodeje, Black Friday…

Na titulní stránce se průběžně objeví nové upoutávky, obchod nabídky pravidelně aktualizuje. Vybírejte akční zboží, na kterém zaručeně ušetříte. Výhody výprodejů a slev jsou všem zřejmé – dají se při nich ušetřit stovky a někdy i tisíce korun. Pokud máte radost, když si zakoupíte něco levněji, tak kategorie “Akce” vás jistě potěší. Zde na vybraných produktech ušetříte pěkné peníze. Mezi nejčastější akce patří procentní Unizdrav slevy na dané zboží.

Nechcete investovat moc peněz, naopak hodláte ušetřit? Máme pro vás tip. Nahlédněte do sekce “Výprodej”. Jedná se o zboží, které se doprodává se slevou. Po vyprodání zásob již není většinou možné toto zboží zakoupit. Podívejte se proto na tyto Unizdrav výprodeje, kdy máte šanci koupit poslední kousky za velmi výhodné ceny.

Internetový obchod se neúčastní Unizdrav Black Friday a dalších sezónních výprodejů. Určitě však doporučujeme při nákupu využít slevový kupón. Novinky a další akce internetového obchodu Unizdrav lze sledovat i na sociálních sítích Facebook a Instagram. Zde se rovněž konají soutěže o zajímavé ceny.

Unizdrav doprava zdarma a cena poštovného

V internetovém obchodě Unizdrav doprava zdarma není nabízena při volbě jakéhokoliv způsobu doručení.

Ceny dopravného jsou následující:

  • Zásilkovna – Výdejní místo od 99 Kč
  • Kurýrní společnost – Dodání na adresu od 99 Kč
  • PPL ParcelShop – Výdejní místo od 79 Kč

Platit lze bankovním převodem, dobírkou nebo on-line kartou. Za dobírku si připlatíte 30 Kč.

Unizdrav vrácení zboží

Jestli si nákup rozmyslíte, lze odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zásilky. Doporučujeme zboží vracet bez zbytečného odkladu, urychlíte tak celý proces a peníze dostanete zpět dříve.

Nepoužitý výrobek pečlivě zabalte, přiložte vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy. Zboží musí být vráceno v neporušeném stavu, nepoškozené, kompletní (včetně veškerého příslušenství a všech přiložených dokumentů) a v originálních obalech. Z hygienických důvodů není možné vrátit rozbalené prádlo a jednorázové ochranné pomůcky (roušky, respirátory, ušní špunty). Pokud vám k nákupu byl poslán dárek, musíte rovněž vrátit zpět i jej.

Jakým přepravcem nebo poštou zboží doručíte, je na vás. Při Unizdrav vrácení zboží platí zákazník veškeré náklady spojené se zasláním zboží prodávajícímu. Peníze vám budou vráceny nejpozději do 14 dnů od převzetí zásilky.

Unizdrav reklamace 2024

Na veškeré zboží nabízené na Unizdrav se vztahuje zákonná záruční doba 24 měsíců. Pokud zboží bylo dodáno s vadou nebo se vada objeví v této době, můžete jej samozřejmě reklamovat. Pro rychlejší vyřízení Unizdrav reklamace informujte e-shop předem e-mailem na: obchod@unizdrav.cz. V e-mailu uveďte číslo objednávky a podrobně popište vadu.

Reklamovaný výrobek je nutné zaslat zpět na adresu prodávajícího, lze si dohodnout svoz zboží. Do balíčku přiložte vyplněný reklamační formulář, kopii faktury a záruční list. Vyřešení reklamace očekávejte do 30 dnů od přijetí zboží. Po zhodnocení závažnosti a typu vady vám bude zboží  vyměněno, nebo opraveno, může vám být poskytnuta sleva, nebo lze zcela odstoupit od smlouvy.

Unizdrav kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Unizdrav telefon: +420 212 246 463
Po – Pá: 8:00 – 16:45 hod.

Unizdrav adresa pro vrácení a výměnu zboží:
Na Folimance 2155/15
Vinohrady
120 00 Praha 2
Česká republika

Unizdrav e-mail: obchod@unizdrav.cz

Dotaz lze položit také pomocí kontaktního formuláře.