Uniqa pojišťovna

Ověřené slevové kódy Uniqa pojišťovna pro červen 2024​

Uniqa pojišťovna nabízí pojištění pro osoby i firmy. Díky Uniqa pojišťovně můžete pojistit svůj dům, auto, majetek, můžete si sjednat cestovní nebo úrazové pojištění. Pojištění od Uniqa pojišťovna lze sjednat i online. Slevy Uniqa pojišťovna mohou být nabízeny. Slevové kódy Uniqa pojišťovna jsou příležitostně vydávány. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má aktuální slevové kupóny Uniqa pojišťovna.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Uniqa pojišťovna ​

Jak ušetřit Uniqa pojišťovna červen 2024

Uniqa pojišťovna je pojišťovnou, která nabízí všechny klasické pojištění, a to od pojištění majetku přes penzijní připojištění až po životní pojištění. Na internetových stránkách pojišťovny si dokonce můžete zřídit online cestovní pojištění či pojištění domácnosti.

Uniqa pojišťovna je univerzální pojišťovna, která vychází vstříc dnešním rozmanitým potřebám občanů i firem ohledně životního a neživotního pojištění. Na českém trhu pojišťovna působí od roku 1993 a řadí se tak k nejsilnějším pojišťovnám na českém trhu. Uniqa pojišťovna disponuje také kamennými pobočkami, které naleznete po celé České republice.

Se SlevovýmiKódy.cz ušetříte, neboť pro vaše pojištění máme výhodné slevy Uniqa pojišťovna. Potěšíte nejen sebe, ale také vaší peněženku.

Jak uplatnit slevový kupón na Uniqa pojišťovna

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód Uniqa pojišťovna. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón Uniqa pojišťovna, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód Uniqa pojišťovna uplatníte na pouze na stránkách e-shopu.

Doporučujeme daný slevový kód Uniqa pojišťovna zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, místo toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Aktuální slevu v Uniqa pojišťovna získáte tak, že po výběru určité položky v objednávce vyplníte slevový kupón. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu Uniqa pojišťovna. Cena vám bude okamžitě upravena v závislosti na výši slevy Uniqa pojišťovna. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód Uniqa pojišťovna, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy na Uniqa pojišťovna

V internetovém obchodě můžete narazit, vedle zmíněných slevových kupónů Uniqa pojišťovna, také na různé akční nabídky nebo slevy. Aktuální slevy Uniqa pojišťovna nabízí prostřednictvím zřízení pojištění online, např. cestovní pojištění získáte se slevou až 10 %.

Platba na Uniqa pojišťovna

Při sjednání online pojištění můžete zaplatit prostřednictvím online platby. Pokud uskutečníte nákup na pobočce, můžete zaplatit za sjednání vybraného pojištění také v hotovosti nebo platební kartou. Všechny druhy plateb jsou na Uniqa pojišťovna zdarma.

Nákup na Uniqa pojišťovna

Uniqa pojišťovna disponuje mnoha oceněními a certifikáty. Jedná se o pojišťovnu, která získala mnoho titulů, jako jsou například Nejlepší neživotní pojišťovna, Pojištění vozidel – SafeLine, Rizikové pojištění s dividendou. Pojišťovna se navíc může pyšnit oceněním Superbrand Bussines Award 2018-2016.

Nabídka pojišťovny je velmi rozmanitá. Uniqa pojišťovna nabízí ke sjednání následující pojištění: pro občany nabízí cestovní pojištění, povinné ručení a havarijní pojištění, pojištění majetku, úrazové pojištění, zdravotní pojištění a různé typy životních pojištění. Naopak podnikatelé mají možnost výhodně pojistit majetek a odpovědnost, svá vozidla, přerušení provozu, průmyslová rizika či jiné hrozící události.

Pro sjednání všech druhů pojištění můžete kontaktovat zákaznickou linku, která je vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Škody lze hlásit 24 hodin denně. V případě dotazů můžete také využít kontaktní formulář či použít chytrou mobilní aplikaci Uniqa.

Neriskujte a myslete na svoji budoucnost se specialisty na pojištění. Se slevovým kódem od Uniqa pojišťovna bude sjednání pojištění ryze příjemná záležitost.