UčebniceMapy

Ověřené slevové kódy UčebniceMapy pro červenec 2024​

100%
Obchod s vybavením pro školy a studenty, to je UčebniceMapy. Pokud jste učitel a potřebujete učebnice nebo knihy pro svou výuku, student nebo rodič, v eshopu si vybere každý. Výhodami navíc jsou bonusy v podobě množstevních slev nebo možnosti získat dopravu zdarma, pokud je vaše objednávka dostatečně drahá. Získat navíc můžete i praktický dárek zdarma jako pozornost.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web UčebniceMapy ​

Jak ušetřit UčebniceMapy červenec 2024

UčebniceMapy je u nás jediný internetový obchod specializovaný na učebnice. Sídlo firmy je v Komořanech u Vyškova, které slouží i jako výdejní místo. Kamenné prodejny e-shop nevlastní.

UčebniceMapy nabízí kompletní sortiment učebnic pro základní, střední a speciální školy, gymnázia i odborná učiliště, učebnice pro výuku jazyků a předškolní výchovu. K dostání jsou i knihy a materiály pro přípravu na maturitu a přijímací zkoušky na vysokou školu. Pedagogové zde seženou potřebnou pedagogickou literaturu, speciální pedagogiku, metodické příručky a návody.

Nechybí široký sortiment glóbusů a nástěnných map. K dostání jsou mapy České republiky, krajů ČR a měst, světa, kontinentů, států a regionů, mapy historické, hvězdné apod.

Využijete i nabídku školních potřeb pro vašeho školáka. Na jednom místě seženete penály, sáčky na cvičky, psací potřeby, sešity a diáře. O světu vzdělávání a pomůckách potřebných na zkvalitnění výuky si počtete v blogu.

Orientace v internetovém obchodě je snadná pro rodiče i studenty. Vše najdete v přehledné nabídce. Učebnice jsou rozčleněny podle jednotlivých předmětů, ročníků a typu školy. V menu si stačí vybrat hledaný předmět. Zobrazené učebnice je možné dále filtrovat podle nakladatele.

E-shop je držitelem certifikátu „Ověřeno zákazníky“ od Heureky. Zde si můžete přečíst recenze od nakupujících obchodu. Hodnocení na obchod lze napsat přes dotazník spokojenosti, který chodí zákazníkům po dodání zboží.

Zajímá vás, jak při nákupu v e-shopu UčebniceMapy lze ušetřit? Nechybí pravidelné slevové akce, dárek k objednávce, doprava zdarma. 5% sleva vás nemine při objednání zboží v hodnotě nad 10 000 Kč.

Jak získat slevový kupón UčebniceMapy

V současné době získat slevový kupón UčebniceMapy nelze, neboť internetový obchod nepracuje se slevovými kódy. Vše o akcích a slevách na e-shopu UčebniceMapy se dozvíte na webu firmy a na jejím Facebooku. To ale není jediný způsob, jak tyto informace můžete získat.

Na našem webu SlevovéKódy.cz vás informujeme o všech akcích v internetových obchodech. My vás včas na veškeré slevy upozorníme. Můžete si zde před odesláním objednávky ověřit, zda právě ten váš nákup nemůže být levnější. 

Jak uplatnit slevový kód UčebniceMapy

Pokud e-shop UčebniceMapy začne nabízet i výhody prostřednictvím slevových kupónů UčebniceMapy, tak vás budeme o této skutečnosti informovat na těchto stránkách. Nebude chybět ani podrobný návod, jak uplatnit slevový kód UčebniceMapy. 

Cashback UčebniceMapy


Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Při nákupu v internetovém obchodě UčebniceMapy lze získat tzv. cashback. Jedná se o vrácení procentuální části z původní ceny zpět na účet kupujícího. Cashback UčebniceMapy nabízí portál portál PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz , Tipli.cz  a VratnéPeníze.cz.

Stačí se zdarma na jednom z nich zaregistrovat, následně se prokliknete do UčebniceMapy a nakupujete jako obvykle. A budete mít 5 % z nákupu na UčebniceMapy zpět.

UčebniceMapy slevy – výprodeje, Black Friday…

Všichni víme, že učebnice není ledajaká kniha a musí po obsahové stránce odpovídat úrovni myšlení a stupni jazykové vyzrálosti žáků. Ne nadarmo se říká, že vzdělání a tím i gramotnost je šance na lepší život.

Na úvodní straně e-shopu vás osloví banner. Kromě upoutávek na novinky zde jsou nabízeny zvýhodněné cenové akce. UčebniceMapy slevy probíhají po celý rok a tato nabídka se pravidelně mění. Rozlehlejší UčebniceMapy výprodeje však v e-shopu nečekejte.

U objednávek v hodnotě nad 10 tisíc Kč poskytuje e-shop slevu 5 %, což je výhodné především pro školy. Na tuto slevu však mohou dosáhnou i spolužáci a jejich rodiče, kteří udělají společnou objednávku. Internetový obchod se zatím neúčastní listopadové akce UčebniceMapy Black Friday.

UčebniceMapy doprava zdarma a cena poštovného

Dopravnému se lze běžně vyhnout při nákupu zboží nad 2 500 Kč, to potom je v internetovém obchodě UčebniceMapy doprava zdarma při volbě jakéhokoliv způsobu doručení.

Cena dopravy při objednávce do 2 500 Kč:

  • Česká pošta – Balík Do ruky od 95 Kč
  • PPL – Přepravní kurýr od 111 Kč
  • Česká pošta – Balíkovna od 59 Kč

Pro školy a státní instituce je poštovné u nižších objednávek od 45 Kč. Osobní odběr na výdejním místě: Komořany u Rousínova 110 je zdarma. Platbu lze provést dobírkou, bankovním převodem, online kartou. Dobírkovné je 30 Kč.

UčebniceMapy vrácení zboží

Na případné UčebniceMapy vrácení zboží máte 21 dní, což je více než v zákonné lhůtě. Informaci lze sdělit i e-mailem či telefonicky, není to však nutné.

Zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k mechanickému poškození během přepravy. V balíčku nesmí chybět informace o tom, že vracíte zboží, kopie daňového dokladu a veškerá dokumentace prodejce. Uveďte i číslo vašeho bankovního účtu.

Nelze vrátit zvukové či obrazové nahrávky nebo počítačový program, pokud byl porušen jejich původní obal. Zboží neposílejte na dobírku, nebude převzato.

UčebniceMapy adresa pro vrácení a výměnu zboží:
UčebniceMapy.cz
Komořany 110
683 01 Komořany u Vyškova

UčebniceMapy reklamace 2024

Zákonná záruční doba je obecně 24 měsíců. Po uplynutí uvedené záruční doby nebude UčebniceMapy reklamace akceptována. Reklamované zboží zabalte a zašlete zpět na adresu prodejce. Doba vyřízení reklamace je maximálně 30 dnů od přijetí.

Informaci ohledně uplatnění reklamace sdělte e-mailem na: reklamace@ucebnicemapy.cz. Ve zprávě musíte uvést název zboží podle faktury, číslo faktury a popis vzniku, průběhu a projevu závady.

UčebniceMapy kontakt – e-mail, telefon, infolinka

UčebniceMapy telefon: +420 602 562 459 je k dispozici: Po – Pá od 8,00 do 18,00 hod.

UčebniceMapy e-mail: obchod@ucebnicemapy.cz

Na stránkách internetového obchodu najdete zákaznickou podporu, kde naleznete odpovědi na “Nejčastěji kladené otázky“.