Topvet

Ověřené slevové kódy Topvet pro červen 2024​

100%
Firma Topvet nabízí kosmetiku a doplňky stravy. Všechny výrobky jsou přírodní a jsou nejvyšší kvality. V nabídce je kosmetika na pleť , tělo, opalovací kosmetika i veterinární kosmetika. Dále si můžete vybrat z různých čajů, sirupů, rostlinnych olejů nebo vitamínů. Při nákupu nad 1 500 Kč kupující neplatí dopravu. Obchod může nabízet slevy Topvet. Slevové kódy Topvet jsou příležitostně vydávány. Náš web pro Vás má aktuální slevové kupóny Topvet.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Topvet ​

Jak ušetřit Topvet červen 2024

Internetový obchod Topvet nabízí výhradně přírodní kosmetiku a doplňky stravy. Všechny produkty jsou z české produkce.

TopVet je česká firma, která má pro vás na výběr aktivní přípravky v souladu s přírodou a zdravým životním stylem. Firma svou činnost zahájila v roce 1990 a od té doby se postupně rozrůstá.

Topvet sortiment zahrnuje pleťovou, tělovou, vlasovou, a koupelnovou kosmetiku. Nechybí bylinné masti a masážní gely. Vybírat si můžete i bylinné čaje, lihové tinktury, tabletové extrakty, kloubní i sportovní výživu, sirupy, přípravky veterinární péče.

Topvet vlastní certifikát Ověřeno zákazníky. Se službami je spokojeno 99 % zákazníků podle dotazníků spokojenosti, který pořádá internetový portál Heureka.

Poradíme vám, jak ušetřit na Topvet. Doporučujeme vám vstoupit do klubu Topvet. Při nakupování produktů pak získáte celou řadu výhod. Ke každé objednávce dostanete vzorečky a další drobnosti zdarma. Pro ještě levnější nákup lze využít slevový kupón Topvet, nákup s věrnostní kartou Sphere nebo Carte. Nechybí doprava zdarma.

Jak získat slevový kupón Topvet

Registrací do klubu Topvet budete mít při první objednávce okamžitě slevu 4 %. Další slevy se budou sčítat dle toho, jak často budete nakupovat. Odměnou pak dostanete slevový kupón Topvet. Na členy klubu rovněž čekají soutěže o zajímavé ceny.

Přihlášením budete rovněž pravidelně e-mailem dostávat zprávy o novinkách a připravovaných akcích na webových stránkách. Nechybí upozornění, kdy použít slevový kód Topvet.

Na našem webu vždy najdete aktuální slevový kupón Topvet.

Jak uplatnit slevový kód Topvet

Vždy si přečtěte podmínky pro použití kupónů. Každý slevový kupón Topvet má svou omezenou dobu platnosti.

Po výběru zboží v nákupním košíku uvidíte kolonku „ Zadejte slevový kód kuponu“. V dalším kroku objednávky do ní napíšete či vložíte zkopírovaný slevový kód Topvet a stisknete zelené tlačítko „Ověřit kupon.“ Pokud máte správný slevový kupón Topvet, sleva se načte. Nákup dokončíte a můžete se těšit na voňavou zásilku.

Topvet

Cashback Topvet

Další možnost, jak získat peníze nákupem na internetu, jsou cashback portály. Jejich prostřednictvím můžete nakupovat v internetových obchodech tak, jak jste zvyklí. Tento nákup má pro vás jednu velkou výhodu – nějaké procento z utracených peněz budete mít zpět ve formě odměny.

Mezi naše největší tuzemské portály patří: Tipli.cz, PlnáPeněženka.cz, VratnéPeníze.cz, Refundo.cz.

Cashback Topvet však zatím není možný, neboť internetový obchod nenabízí přímo odměnu přes cashbackový portál. Ale poskytuje jiné výhody, a tím mít nákup levnější.

Topvet slevy – výprodeje, Black Friday…

Topvet nabízí výhodné slevové nabídky v průběhu celého roku. Časté bývají promo akce typu: „20 % na vše z Topvet“ nebo „Doprava zdarma z Topvet při nákupu nad 300 Kč“.

Topvet výprodeje najdete hned na úvodní stránce e-shopu, v kategorii „Akce“. K těmto nákupům slevový kupón Topvet nepotřebujete, cena je daná po slevě.

Akční slevy bývají až 30 % z původní ceny. Určitě stojí za to si počkat a nakoupit si vaše oblíbené přípravky za mnohem méně peněz než běžně nakupujete.

Jako poděkování za nákup přidává Topvet i vzorečky. Za vyzkoušení určitě stojí tyto malé praktické dárky, což bývá vzorek krému, šampónu, tělového mléka apod.

Internetový obchod Topvet se účastní i oblíbených slevových akcí typu Topvet Black Friday či Cyber Money.

Další možností získání zajímavých slev při nákupu na Topvet je pro členy a držitele karet Sphere a Carte. Vždy je však dobré předem zjistit, zda lze slevy sčítat.

Topvet doprava zdarma a cena poštovného

Dopravnému se lze běžně vyhnout při zakoupení zboží za 1 500 Kč a více, to potom je Topvet doprava zdarma. Během speciálních časově omezených promo akcí může Topvet tuto hranici snížit.

Cena dopravy při objednávce do 1 500 Kč:

  • Česká pošta – Balík do ruky od 89 Kč
  • Geis – Přepravní kurýr od 89 Kč
  • Zásilkovna – Výdejní místo od 59 Kč

Osobní převzetí je možné v provozovně firmy Topvet: Knínická 2018/7, Kuřim.

Za zboží můžete platit hotově, bankovním převodem, on-line kartou, dobírkou.

Topvet vrácení zboží

Topvet vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů. Zboží zašlete zpět na adresu prodejny.

Výrobek musí být v původním nepoškozeném obalu s kompletní dokumentací a s prodejním dokladem či jeho kopií. K zásilce přiložte vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy. Náklady spojené s vrácením zboží hradí v plné výši kupující.

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy je možné odeslat i elektronicky.

Topvet reklamace 2024

V případě, že obdržíte vadné, nefunkční či poškozené zboží, tak oznamte zjištěné vady co bez zbytečného odkladu e-mailem na adresu reklamace@topvet.cz, případně telefonicky.

Topvet reklamace musí obsahovat popis zjištěných závad a jejich projevů. Dále  postupujte dle instrukcí pověřeného pracovníka k vyřízení reklamace.

Topvet kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Telefon Topvet (objednávky): +420 541 232 435, +420 731 507 136
Telefon Topvet (reklamace): +420 724 974 630
Po – Pá: 7,00 – 16,00 hod.

E-mail Topvet pro objednávky: topvet@topvet.cz
E-mail Topvet pro reklamace: reklamace@topvet.cz
E-mail Topvet  pro registrace do klubu: registrace@topvet.cz