Top4Sport

Ověřené slevové kódy Top4Sport pro březen 2024​

100%
Top4Sport nabízí kvalitní sportovní vybavení, kupte si trička, kraťasy nebo módní doplňky. V nabídce obchodu naleznete značky Nike, Adidas, Puma nebo Under Armour. Expedice zboží do 24 hodin po provedení nákupu. Top4Sport doprava zdarma je nad 2 000 Kč. Cashback Top4Sport je až 1,5 % odměny z nákupu.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Top4Sport ​

Jak ušetřit Top4Sport březen 2024

Top4Sport je internetový obchod, který nabízí sportovní zboží pro muže, ženy a děti. V Top4Sport seženete sportovní oblečení, obuv a doplňky. Zboží Top4Sport je orientováno především na  lifestyle, běh a fitness.

Sportovní zboží nakoupíte na internetových stránkách obchodu. Zboží na Top4Sport nakoupíte také v kamenných prodejnách v Praze. Portál Slevovékódy.cz vám ukáže několik způsobů, jak v Top4Sport ušetřit. Můžete použít slevové kupóny Top4Sport, dopravu zdarma nebo použít cashback od portálu Tipli.

Jak získat slevový kupón Top4Sport

Slevový kupón Top4Sport můžete najít na internetových stránkách Slevovékódy.cz. další možností, jak nepropásnout žádný slevový kupón ani akční nabídku je odebírat newsletter od e-shopu.

Slevové kupóny Top4Sport nabízí v rámci slevových akcích typu Black Friday či významných událostí jako jsou narozeniny obchodu. Dárek zdarma získáte nákupem nad 4 000 Kč.

Jak uplatnit slevový kód Top4Sport

Slevový kupón využijí pouze přihlášení zákazníci. Slevový kupón Top4Sport uplatníte po zvolení vámi vybraného zboží do nákupního košíku. Kód vepište do pole k tomu určenému a stiskněte “Ok“.

Slevový kupón využijete pouze na stránkách Top4Sport. Pokud objednávka splňuje minimální kritéria pro aktivování slevy (cena, druh či počet objednaného zboží).

Cashback Top4Sport

Cashback je forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z uskutečněného nákupu prostřednictvím cashback portálu.

Díky Tipli.cz získáte peníze zpět z každého nákupu v Top4sport cashback. S tímto portálem obdržíte zpět 1,5 % z ceny uskutečněného nákupu. Registrace je zdarma, peníze si můžete nechat vyplatnit na bankovní účet zdarma již od 1 koruny.

Slevy na Top4Sport – výprodeje, Black Friday…

Sportovní vybavení nakoupíte se slevou na akci Black Friday. Slevy v rámci akce Top4Sport Black Friday dosahují až 80 %. Slevy z Black Friday nelze slučovat s jinými slevami.

Další aktuální slevy Top4Sport naleznete na internetových stránkách v kategorii Výprodej nebo například na internetových stránkách Modio.

Upozorňujeme také na každoroční jarní výprodeje Top4Sport.cz. V rámci těchto sezonních výprodejích například seženete běžecké vybavení až se slevou až 70 %.

Dárek zdarma Top4Sport přidává k objednávkám nad 4 000 Kč.

Top4Sport doprava zdarma a cena poštovného

Internetový obchod odesílá objednané zboží prostřednictvím České pošty nebo GLS a Geis. Dopravci GLS a Geis nabízí své služby za 69 Kč. Česká pošta si cení svých služeb od 89 Kč. Levněji vás vyjde osobní převzetí zboží. Zatímco osobní převzetí zboží v kamenných prodejnách Top4Sport je zdarma, ve výdejnách Zásilkovny vás bude stát 49 Kč.

Top4Sport doprava zdarma nabízí za nákup nad 2 000 Kč. Expedice zboží je do 24 hodin od potvrzení objednávky.

Top4Sport Den dopravy zdarma naleznete v seznamu zapojených obchodů. Ve vybraných dnech získáte při nákupu automaticky dopravu zdarma.

Vaši objednávku zaplatíte:

  • na dobírku,
  • platební kartou online nebo
  • hotově či kartou na prodejně.

Top4Sport vrácení zboží

V případě odstoupení od smlouvy nabízí Top4Sport vrácení zboží do 30 dnů. V přehledu svých objednávek kliknete na položku vrátit a vyplníte číslo bankovního účtu včetně balícího listu, který jste obdrželi spolu s objednávkou.

Obchod převzetí zboží potvrdí e-mailem a vrátí vám peníze do 14 dnů bezhotovostně na vámi vyplněný účet. Zboží zašlete do Prahy na adresu:

Mailstep hala D2 – Topforsport
Do Čertous 2760/10
19300 Praha 9

Top4Sport reklamace 2024

Na výrobky zakoupené v Top4Sport reklamace činí 2 roky od zakoupení. Reklamační lhůta pro vyřízení reklamace činí 30 dní. V přehledu svých objednávek můžete rovnou reklamovat zboží nebo zde vyplnit Top4Sport reklamační  formulář. Obchod vás o vyřízení reklamace bude informovat e-mailem.

Zboží spolu s kopií faktury a číslem reklamace zašlete do Brna na adresu:

Top4sport
Lazaretní 11a
615 00 Brno

Top4Sport kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů můžete Top4Sport kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Top4Sport e-mail je info@t4s.cz.

Top4Sport telefon je + 420222 74 64 24. Tímto telefonem se dovoláte do e-shopu, který je dostupný v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hod.

Provozovatelem internetového obchodu je Topforsport s.r.o. sídlící na adrese Bešůvka 810/19, Brno – Žebětín 641 00.

Top4Sport rovněž můžete osobně navštívit v Praze na prodejnách Náplavní 1 nebo Ječná 15.