TimeStore

Nejlepší slevové kódy TimeStore květen 2020

100%
Obchod TimeStore nabízí nejširší nabídku originálních hodinek. V nabídce jsou dámské i pánské hodinky od světoznámých značek jako jsou Certina, Diesel, Tissot, Casio nebo Timex. Obchod Vám dává 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů. Při platbě převodem je doprava zdarma. Obchod příležitostně obměňuje slevy TimeStore. Slevové kódy TimeStore mohou být vydávány. Náš web Vám nabízí aktuální slevové kupóny TimeStore.

Nejlepší slevové kódy TimeStore 2020

0,5 %
SLEVA

TimeStore sleva 0,5 % na celý nákup

S touto TimeStore slevou ušetříte 0,5 % při nákupu hodinek z e-shopu TimeStore. Pozor na to, že toto není běžná sleva, ale cashback, který obdržíte od společnosti Tipli. Tuto TimeStore slevu však můžete využít na nákup jakéhokoliv zboží. I přesto, že tato sleva není příliš vysoká, není důvod ji nevyužít.
27
5
Chci slevu
0,5 %
CASHBACK

Cashback TimeStore → Tipli vám vrátí 0,5 %

S touto TimeStore slevou obdržíte zpět 0,5 % z hodnoty vašeho nákupu od společnosti Tipli. Stačí kliknout na tuto TimeStore slevu, zaregistrovat se v Tipli a postupovat podle pokynů. Cashback bude připsán do 48 hodin od nákupu na váš účet v Tipli.
8
3
Chci slevu
100 Kč
SLEVA

TimeStore → sleva 100,- za váš e-mail

Pokud se v e-shopu TimeStore přihlásíte k odběru newsletteru, získáte slevový kupón TimeStore v hodnotě 100,-, který můžete využít od určité hodnoty nákupu. Slevový kupón TimeStore obdržíte přímo do vaší e-mailové schránky ihned po přihlášení se k odběru newsletteru.
15
3
Chci slevu
až 51%
slevy

Výprodej hodinek Festina se slevami až 51 % na TimeStore

Velký výběr dámských i pánských hodinek značky Festina naleznete ve výprodeji internetového obchodu TimeStore. Hodinky Festina se slevou až 51 % právě teď v jarním výprodeji TimeStore. Ušetřete až 51 % nákupem značkových hodinek Festina v eshopu TimeStore.
15
2
Chci slevu
až 65%
slevy

TimeStore | Slevy až 65 % na hodinky Diesel

Velký výprodej značkových hodinek Diesel ve výprodeji internetového obchodu TimeStore, to jsou slevy až do výše 65 %. Desítky kusů pánských a dámských hodinek se slevou až 65 % ve výprodeji eshopu TimeStore.
25
2
Chci slevu
až 70%
slevy

Až 70% slevy na hodinky Michael Kors v obchodě TimeStore

Velký jarní výprodej hodinek značky Michael Kors Váš čeká v internetovém obchodě TimeStore. Pánské i dámské hodinky se slevou až 70 % naleznete ve výprodeji eshopu TimeStore. Ušetřete koupí značkových hodinek Michael Kors na TimeStore.
10
4
Chci slevu
až 75 %
SLEVA

Hodinky značky Casio se slevou až 75 % » TimeStore

V eshopu TimeStore můžete nakoupit hodinky značky Casio se slevou až 75 %. Pro získání slevy není nutné zadávat v objednávce slevový kód TimeStore.
12
1
Chci slevu
až 65%
slevy

TimeStore | Slevy až 65 % na hodinky Diesel

Velký výprodej značkových hodinek Diesel ve výprodeji internetového obchodu TimeStore, to jsou slevy až do výše 65 %. Desítky kusů pánských a dámských hodinek se slevou až 65 % ve výprodeji eshopu TimeStore.
25
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web TimeStore ​

Jak ušetřit TimeStore 2020

TimeStore je internetový obchod nabízející originální hodinky.

Pokud se chystáte k nákupu v tomto internetovém obchodě, mohli byste díky nám ušetřit. My sledujeme veškeré slevy a aktualizujeme všechny slevové kupóny TimeStore. Znamená to, že nákup v tomto internetovém obchodě může být mnohem výhodnější.

Jak uplatnit slevové kupóny TimeStore

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód TimeStore. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit za nákup v internetovém obchodě TimeStore. Zadat slevový kód TimeStore je velice jednoduché. Navíc Vám sdělíme bližší informace o možnostech platby a možnostech dopravy.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón TimeStore

Na našem webu naleznete širokou nabídku slevových kódů TimeStore. Snažíme se stále aktualizovat naši databázi slevových kupónů jak do obchodu TimeStore, tak i do jiných internetových obchodů. Použití našeho webu je snadné, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kupón TimeStore. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kód TimeStore.

Jak použit a uplatnit slevový kupón TimeStore

Pod seznamem vybraného zboží uvidíte text „Slevový kód“ a pole, do něhož je nutné zkopírovat či přepsat slevový kupón TimeStore. Slevu uplatníte stisknutím tlačítka „Použít“ (vizte obrázek). V případě, že je slevový kód TimeStore v pořádku, sleva se Vám okamžitě odečte. Pak můžete v objednávce pokračovat jako obvykle.

Nezapomeňte si přečíst podmínky používání, jelikož ne každý slevový kupón lze použit do internetového obchodu TimeStore. Velice důležitými jsou zejména konec platnosti slevy a možná minimální požadovaná hodnota nákupu.

Aktuální slevy TimeStore. Jak ušetřit při nákupu on-line?

V internetovém obchodě TimeStore pravidelně probíhá výprodej, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent. Pro jednoduché nalezení lze zboží na stránce internetového obchodu TimeStore filtrovat podle kategorií.

Pokud si založíte účet, nakoupíte a zaplatíte, pak Vám internetový obchod TimeStore vrátí částku z hodnoty Vašeho nákupu. Tuto částku můžete po dobu šesti měsíců využít k zaplacení zboží v následujícím nákupu.

Možnosti platby a možnosti dopravy

Pokud se Vám podařilo úspěšně uplatnit slevový kupón TimeStore během nákupu, můžete pokračovat k platbě. Internetový obchod TimeStore umožňuje celou řadu možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou v internetovém obchodě TimeStore ihned po nákupu. Na prodejně lze zaplatit kartou (jsou přijímány karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron) nebo v hotovosti. Pokud chcete objednávku zaslat poštou, můžete zaplatit dobírkou. Můžete také využít platbu přes PayPal Express. Je ovšem možný i klasický bankovní převod.

Objednané zboží si můžete vyzvednout na prodejně nebo Vám ho mohou zaslat Českou poštou či GLS.

Doba doručení objednávky se liší v závislosti na typu objednaného produktu a způsobu doručení. Během výprodejů a akcí může doručení trvat o něco déle než obvykle.

Samozřejmě je možné odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit. TimeStore pro tyto případy poskytuje lhůtu 14 dnů.