The Body Shop

Ověřené slevové kódy The Body Shop pro červenec 2024​

100%
The Body Shop je značka dámské kosmetiky. Značka vyrábí přírodní produkty a zakládá si na ochraně životního prostředí. V nabídce mají kosmetiku na vlasy, tělo, pleť a také produkty na líčení. Cena poštovného a slevy The Body Shop se mohou v jednotlivých obchodech lišit. Slevové kódy The Body Shop mohou být vydávány výrobcem. Máme pro Vás aktuální slevové kupóny The Body Shop.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web The Body Shop ​

Jak ušetřit The Body Shop červenec 2024

The Body Shop je značka zcela přírodní kosmetiky, která drží kroky s posledním trendy a podporuje boj proti etickým problémům. Je rozšířená již do více než 60 zemí světa a ze všech koutů světa také čerpá ingredience prostřednictvím darů a bohatství přírody. Může se pyšnit také svým prvenstvím, co se týče začátků obchodování fair trade. A kromě toho, mnoho (nejen) ochránců přírody také potěší tím, že využívá 100% recyklovatelných obalů.

The Body Shop se snaží vyjít vstříc mnoha svým zákazníkům a mimo jiné je známá již svoji speciální řadou produktů, které jsou svým složením 100% veganské

Odkud můžu nakoupit výrobky The Body Shop?

The Body Shop je původem již od roku 1976 z Brightonu v Anglii. Postupně se rozšiřuje po celém světě. Není jen z důvodu etické kosmetiky, která má v poslední době veliký rozmach, ale také z důvody kvality výrobku. Navzdory tomu však zatím nemá v Česku přímé zastoupení, co se týče eshopu a nemůžeme tak přímo objednávat.

Pokud ale umíte anglicky, můžete si samozřejmě objednat ze původních stránek eshopu. Eshop velice pečlivě popisuje každý produkt, jak jeho složení, tak jeho praktické využití. Na oficiálním eshopu se také dočtete mnoho zajímavých tipů a článků o společnost The Body Shop a jejich fungování ve společnosti.

Jednodušší variantou než objednávat z Anglie za výrazně vyšší poštovné, je však navštívit kamennou prodejnu. Kde máte v podstatě dopravu The Body Shop zdarma.

Kamenné prodejny

Kamenné prodejny jsou v České republice 2. Jednu najdeme v Praze na Palladiu a druhou také v Praze v OC Nový Smíchov.

Kamenná prodejna, která sídlí v Palladiu má otevřeno od pondělí do středy a v neděli v době mezi 9:00 a 21:00 a zbytek týdne (v čtvrtek, pátek, sobota) je otevřeno 9:00 do 22:00. Druhá prodejna sídlící na Smíchově má otevřeno každý den pravidelně od 9:00 do 21:00.

Pro každou prodejnou jsou vypisovány regulérní speciální akce se slevami The Body Shop, proto se vyplatí sledovat jejich stránky. Pokud pravidelně sledujete informace nebo si je necháváte zasílat, pak jistě nepřijdete o slevové kupóny na nakup The Body Shop. O aktuálních slevách The Body Shop vám dají eshopy rozhodně vědět, aby vám neutekly.

Facebookové stránky a Youtube The Body Shop

Pokud vám výše zmíněné informace nestačí, rozklikněte si profil prodejny na Facebooku, kde můžete pracovníky prodejny kontaktovat i do zpráv a sdělit jim svoje požadavky, názory, přání nebo připomínky. Zadáním slov The Body Shop do vyhledávače naleznete stránku, kterou si můžete přidat a pak už se každý den dočtete o aktuálních slevách The Body Shop, různých akcí, ale prezentování jednotlivých produktů, včetně jejich složení a jejich využití.

Svou komunitu má The Body Shop i na Youtube. Prostřednictvím videí si obhlídněte nové produkty a vydejte se třeba právě do Prahy na jednu z kamenných prodejen na nákup-

Na oficiálním eshopu můžete sdělovat své požadavky prostřednictvím LIVE CHATU. Výhodou je, že odpověď obdržíte okamžitě, avšak je třeba si uvědomit, že komunikace bude probíhat pravděpodobně v angličtině. Chat funguje od pondělí do soboty od 9 do 9 hodin.

Reklamace, odstoupení od kupní smlouvy

Veškeré produkty jsou naprosto citlivé a mnoha procedurami testované i na citlivou a jinak namáhanou pokožku. Neporušené zboží a s dokladem o zaplacení však můžete vrátit na prodejnu do určitého data. Pro konkrétnější informace si kontaktujte kamenné prodejny. Pro informace o nákupech můžete kontaktujte linku v Palladiu s telefonním číslem 722 129 194 nebo přímo email: bodyshop.palladium@alshaya.cz. Prodejnu na Smíchově můžete kontaktovat na čísle 222 263 892.