Tejpy.cz

3× slevový kód Tejpy.cz pro prosinec 2021

100%
Pokud chcete vybavit fyzioterapeutickou ordinaci nebo jen hledáte produkty, které vás podpoří při sportu, můžete zkusit štěstí v eshopu Tejpy.cz. Obchod je oceněn na Heurece a má i vlastní kamennou prodejnu, kde vám jistě s výběrem poradí. K dispozici jsou tejpy, chladící i hřejivé polštářky, masážní prostředky a mnoho dalších produktů, včetně velkého množství předmětů, které najdete v sekci "Akční zboží".

Nejlepší slevové kódy Tejpy.cz 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Tejpy.cz

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Tejpy.cz.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Tejpy.cz | Doprava zdarma po celé ČR

Využijte dopravu zdarma od Tejpy.cz! Stačí, když nakoupíte zboží, v celkové hodnotě nad 3 000 Kč, a okamžitě e-shop převezme náklady spojené s doručením zboží. Nárok vzniká splněním limitu nákupu, žádný slevový kupon Tejpy.cz již vyplňovat nemusíte. Platí i u nákupů, které obsahuji zboží v akci.
24
3
Chci slevu
3,5 %
cashback

Tejpy.cz → využijte Tipli cashback 3,5 %

Nakupte s cashbackem Tipli a ušetřete 3,5 % z hodnoty objednávky. Nabídka je určena všem zákazníkům, kteří vstoupí do e-shopu přes uvedený odkaz Tipli. Pokud ještě nejste zaregistrováni, doporučujeme tak učinit co nejdříve. Budete tak moci ihned nakupovat se slevou Tejpy.cz, ale také v jiných obchodech.
28
3
Chci slevu
akční
slevy

Výhodné slevy na vybrané zboží ► Tejpy.cz

Rehabilitační či masážní pomůcky, ortézy, sportovní výživu a mnoho dalšího – to vše zakoupíte v e-shopu. U mnohých produktů můžete navíc využít akční slevu Tejpy.cz a nakoupit výhodněji než obvykle. Obchod nabízí také dopravu zdarma od Tejpy.cz, a to při nákupu nad 3 000 Kč. Nakupujte chytře!
21
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Tejpy.cz ​

Jak ušetřit Tejpy.cz prosinec 2021