Tejpy.cz

3× slevový kód Tejpy.cz pro březen 2023​

100%
Pokud chcete vybavit fyzioterapeutickou ordinaci nebo jen hledáte produkty, které vás podpoří při sportu, můžete zkusit štěstí v eshopu Tejpy.cz. Obchod je oceněn na Heurece a má i vlastní kamennou prodejnu, kde vám jistě s výběrem poradí. K dispozici jsou tejpy, chladící i hřejivé polštářky, masážní prostředky a mnoho dalších produktů, včetně velkého množství předmětů, které najdete v sekci "Akční zboží".

Nejlepší slevové kódy Tejpy.cz 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Tejpy.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Tejpy.cz.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Tejpy.cz | Doprava zdarma po celé ČR

Využijte dopravu zdarma od Tejpy.cz! Stačí, když nakoupíte zboží, v celkové hodnotě nad 3 000 Kč, a okamžitě e-shop převezme náklady spojené s doručením zboží. Nárok vzniká splněním limitu nákupu, žádný slevový kupon Tejpy.cz již vyplňovat nemusíte. Platí i u nákupů, které obsahuji zboží v akci.
24
3
Chci slevu
3,5 %
cashback

Tejpy.cz → využijte Tipli cashback 3,5 %

Nakupte s cashbackem Tipli a ušetřete 3,5 % z hodnoty objednávky. Nabídka je určena všem zákazníkům, kteří vstoupí do e-shopu přes uvedený odkaz Tipli. Pokud ještě nejste zaregistrováni, doporučujeme tak učinit co nejdříve. Budete tak moci ihned nakupovat se slevou Tejpy.cz, ale také v jiných obchodech.
28
3
Chci slevu
akční
slevy

Výhodné slevy na vybrané zboží ► Tejpy.cz

Rehabilitační či masážní pomůcky, ortézy, sportovní výživu a mnoho dalšího – to vše zakoupíte v e-shopu. U mnohých produktů můžete navíc využít akční slevu Tejpy.cz a nakoupit výhodněji než obvykle. Obchod nabízí také dopravu zdarma od Tejpy.cz, a to při nákupu nad 3 000 Kč. Nakupujte chytře!
21
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Tejpy.cz ​

Jak ušetřit Tejpy.cz březen 2023