Surfshark

4× slevový kód Surfshark pro červenec 2024​

100%
Surfshark je společnost, která poskytuje služby v oblasti kybernetické bezpečnosti. Můžete získat antivirový software nebo stále populárnější VPN aplikaci, která ochrání vaše soukromí při surfování na internetu. Slevy Surfshark nabízí často na právě aktuální nabídku produktů. Sledujte portál SlevovéKódy.cz a žádná akce a slevová nabídka Surfshark vám neunikne. Cashback Surfshark je k dispozici.

Nejlepší slevové kódy Surfshark 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Surfshark

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Surfshark.
Chci 300 Kč
Až -84 %
VPN

Surfshark ► předplatné zdarma za přivedení přátel

Surfshark nabízí pro své uživatele možnost získat předplatné zdarma na až rok při pozvání 20 přátel k používání služby. Stačí sdílet váš unikátní odkaz, prostřednictvím kterého se vaši přátelé zaregistrují. Oni k tomu dostanou první měsíc zdarma na vyzkoušení funkcí služby Surfshark.
29
3
Chci slevu
3letá
VPN licence

Nejvýhodnější předplatné ► Surfshark

Vyberte si předplatné VPN od Surfshark na 2 roky a ušetřete maximum! Surfshark nabízí také předplatné na rok a měsíc, oproti kterým ušetříte až 82 %. Na veškerá předplatná platí 30 denní garance vrácení peněz. K nejdelšímu předplatnému navíc získáte dva měsíce bezpečného surfování po internetu zdarma.
24
3
Chci slevu
-15 %
levněji ↓

Surfshark » VPN pro studenty se slevou!

Pokud jste studentem, pak jistě využijte slevu, kterou nabízí Surfshark. Jedná se o 15 % ceny z nákupu. Navíc se tato sleva sčítá se slevovými akcemi a můžete tak mít VPN služby od Surfshark skoro zadarmo. Je potřeba se zaregistrovat přes mezinárodní portál Studentbeans a potvrdit, že jste opravdu student pomocí nějaké studentské identifikace.
12
2
Chci slevu
20%
Cashback

20% cashback Surfshark od Tipli

Zaregistrujte se na Tipli a získáte cashback Surfshark. Můžete ušetřit 20 % z ceny předplatného. Stačí před zakoupením předplatného vstoupit na web Surfshark přes speciální odkaz z Tipli. Peníze se vám následně připočtou na vaše konto, jakmile dokončíte objednávku a Surfshark potvrdí veškeré náležitosti.
29
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Surfshark ​

Jak ušetřit Surfshark červenec 2024

Recenze Surfshark

Surfshark je poskytovatel VPN připojení, které slouží k ochraně připojení před sledováním, restrikcemi a chrání přenášená data šifrováním. Díky VPN bude velmi obtížné sledovat vaše aktivity na internetu reklamními agenturami, poskytovatelem internetu nebo třeba hackery.

VPN připojení funguje tak, že se k internetu připojujete skrze VPN server. VPN servery Surfshark jsou nabízeny v 63 zemích světa. Připojení se k VPN skrze server v jiné zemi slouží k odblokování obsahu internetu. Protože vaše připojení probíhá skrze VPN server, procházené stránky vidí IP adresu a tedy i vaši polohu, jako byste byli na místě serveru.

VPN od Surfshark vás tedy ochrání na nezabezpečených Wi-Fi, kde jsou vaše citlivé údaje v ohrožení zneužití hackery. Odstraní cenzuru na internetu a umožní vám si zobrazovat i obsah například streamovacích služeb. Kromě toho vás Surfshark ochrání také před malware, phishingem a odstraní reklamy. Navíc uniknete informační bublině.

Surfshark VPN není omezeno žádným počtem zařízení. Vy tak můžete chránit zařízení vás i vašich blízkých. Aplikace je nabízena pro Android, iOS, macOS, Windows, Linux, Chrome, Firefox i na vybrané chytré televize a konzole. Předplatné je nabízeno na měsíc, půl roku a rok. V rámci akcí může být předplatné prodlouženo.

Recenze Surfshark od uživatelů i odborných porot jsou pozitivní. Surfshark VPN je často zařazováno na seznam deseti nejlepších VPN.

Jak získat promo kód Surfshark

Surfshark slevový kupón nabízí možnost, jak při pořizování licence ušetřit. Jak získat slevový kupón Surfshark? Promo kód Surfshark lze získat na stránkách VPN nebo zde na Slevovékódy.cz , kde kontrolujeme nabídky mnoha obchodů a služeb a informujeme vás o jejich akčních nabídkách.

Jak uplatnit slevový kód Surfshark

Místem, kde zadat promo kód Surfshark je pod výběrem předplatného po vstupu na stránku objednávky. Pole do kterého můžete slevový kód Surfshark zapsat si zobrazíte kliknutím na nápis “Have a coupon code?”. Po zadání kupónu stiskněte tlačítko “Apply” vedle pole, tím se váš kupón uplatní a zobrazí se vám nová nabídka cen předplatného.

Pokud zadáte neplatný, nebo chybný kupón Surfshark zobrazí se vám hlášení o chybě zadaného kupónu a ceny předplatných se nezmění.

Surfshark

Cashback Surfshark

Cashback Refundo20 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 15 % získat bonus až 300 Kč

Způsobem jak při nákupu ještě více ušetřit bývá cashback. Surfshark cashback nabízí Refundo a Tipli ve výši až 20 %. PlnáPeněženka ani VratnéPeníze pro Surfshark tuto formu slevy nenabízí.

Cashback funguje na principu (jak jeho název v angličtině naznačuje) vrácení peněz. Peníze z nákupu jsou vám zpětně vráceny, při provedení objednávky skrze jeden z cashback portálů. Za zřízení bezplatného účtu na portále můžete získat odměnu.

Surfshark slevy a jak ušetřit

Surfshark slevy nabízí téměř neustále. O probíhajících akcích se můžete dozvědět na stránkách Surfshark nebo zde na Slevovékódy.cz. Slevové akce portál neustále mění. Určitě si při pořizování licence počkejte na akční nabídku. Akční nabídky jsou nejlepším způsobem, jak ušetřit za Surfshark VPN.

Surfshark kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Podporu lze kontaktovat e-mailem nebo chatem na stránkách. Surfshark e-mail kontaktujete pomocí formuláře nebo přímo na adrese: support@surfshark.com. Infolinka Surfshark není nabízena.