Surfshark

Ověřené slevové kódy Surfshark pro září 2022​

100%
Surfshark je společnost, která poskytuje služby v oblasti kybernetické bezpečnosti. Slevy Surfshark nabízí často na právě aktuální nabídku produktů. Sledujte portál SlevovéKódy.cz a žádná akce a slevová nabídka Surfshark vám neunikne. Cashback Surfshark nepodporuje.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Surfshark ​

Jak ušetřit Surfshark září 2022

Recenze Surfshark

Surfshark je poskytovatel VPN připojení, které slouží k ochraně připojení před sledováním, restrikcemi a chrání přenášená data šifrováním. Díky VPN bude velmi obtížné sledovat vaše aktivity na internetu reklamními agenturami, poskytovatelem internetu nebo třeba hackery.

VPN připojení funguje tak, že se k internetu připojujete skrze VPN server. VPN servery Surfshark jsou nabízeny v 63 zemích světa. Připojení se k VPN skrze server v jiné zemi slouží k odblokování obsahu internetu. Protože vaše připojení probíhá skrze VPN server, procházené stránky vidí IP adresu a tedy i vaši polohu, jako byste byli na místě serveru.

VPN od Surfshark vás tedy ochrání na nezabezpečených Wi-Fi, kde jsou vaše citlivé údaje v ohrožení zneužití hackery. Odstraní cenzuru na internetu a umožní vám si zobrazovat i obsah například streamovacích služeb. Kromě toho vás Surfshark ochrání také před malware, phishingem a odstraní reklamy. Navíc uniknete informační bublině.

Surfshark VPN není omezeno žádným počtem zařízení. Vy tak můžete chránit zařízení vás i vašich blízkých. Aplikace je nabízena pro Android, iOS, macOS, Windows, Linux, Chrome, Firefox i na vybrané chytré televize a konzole. Předplatné je nabízeno na měsíc, půl roku a rok. V rámci akcí může být předplatné prodlouženo.

Recenze Surfshark od uživatelů i odborných porot jsou pozitivní. Surfshark VPN je často zařazováno na seznam deseti nejlepších VPN.

Jak získat promo kód Surfshark

Surfshark slevový kupón nabízí možnost, jak při pořizování licence ušetřit. Jak získat slevový kupón Surfshark? Promo kód Surfshark lze získat na stránkách VPN nebo zde na Slevovékódy.cz , kde kontrolujeme nabídky mnoha obchodů a služeb a informujeme vás o jejich akčních nabídkách.

Jak uplatnit slevový kód Surfshark

Místem, kde zadat promo kód Surfshark je pod výběrem předplatného po vstupu na stránku objednávky. Pole do kterého můžete slevový kód Surfshark zapsat si zobrazíte kliknutím na nápis “Have a coupon code?”. Po zadání kupónu stiskněte tlačítko “Apply” vedle pole, tím se váš kupón uplatní a zobrazí se vám nová nabídka cen předplatného.

Pokud zadáte neplatný, nebo chybný kupón Surfshark zobrazí se vám hlášení o chybě zadaného kupónu a ceny předplatných se nezmění.

Surfshark

Cashback Surfshark

Způsobem jak při nákupu ještě více ušetřit bývá cashback. Jelikož ale Surfshark cashback nenabízí PlnáPeněženka Refundo, Tipli ani VratnéPeníze, pak nelze pro Surfshark získat tuto formu slevy.

Cashabck funguje na principu (jak jeho název v angličtině naznačuje) vrácení peněz. Peníze z nákupu jsou vám zpětně vráceny, při provedení objednávky skrze jeden z cashback portálů. Za zřízení bezplatného účtu na portále můžete získat odměnu.

Surfshark slevy a jak ušetřit

Surfshark slevy nabízí téměř neustále. O probíhajících akcích se můžete dozvědět na stránkách Surfshark nebo zde na Slevovékódy.cz. Slevové akce portál neustále mění. Určitě si při pořizování licence počkejte na akční nabídku. Akční nabídky jsou nejlepším způsobem, jak ušetřit za Surfshark VPN.

Surfshark kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Podporu lze kontaktovat e-mailem nebo chatem na stránkách. Surfshark e-mail kontaktujete pomocí formuláře nebo přímo na adrese: support@surfshark.com. Infolinka Surfshark není nabízena.