SportObchod

Ověřené slevové kódy SportObchod pro říjen 2022​

100%
SportObchod je internetový obchod zabývající se prodejem sportovního oblečení, vybavení a obuvi. V nabídce obchodu naleznete trička, kalhoty, bundy, vybavení na cyklistiku, míčové sporty, inline brusle, nosníky na auto na lyže i kolo, sportovní výživu nebo ortézy a bandáže od značek Wilson, Adidas, Yonex a dalších. Výhodou obchodu je doprava zdarma. Akční nabídka SportObchod je pravidelně obměňována. Příležitostně můžete najít slevové kódy Sportobchod.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web SportObchod ​

Jak ušetřit SportObchod říjen 2022

V SportObchod najdete vybavení pro mnoho sportů a sportovních aktivit pro ty nejmenší i dospělé. Najdete zde také vybavení pro fanoušky a zdravotní pomůcky.

E-shop má vlastní Youtube kanál, blog a Instagram, či Facebook. Najdete zde rady, recenze a inspiraci. Na stránkách naleznete také poradnu, která vám pomůže s výběrem zboží, doplňků, údržbou a dalším.

Kamenné prodejny obchodu najdete v Praze a Brně, kde si veškeré zboží můžete zdarma vyzvednout, vyzkoušet, reklamovat nebo vrátit.

Obchod získal certifikát ověřeno zákazníky Heureka.

Teď to hlavní, jak ušetřit na SportObchod? Možností je hned několik. Cashback, akční nabídky, zlevněné zboží nebo bonusový program e-shopu.

Podrobný popis, jak ušetřit v SportObchod, ale také reklamovat, či vrátit zboží naleznete v tomto článku, tak pokračujte.

Jak získat slevový kupón SportObchod

Získat slevové kupóny SportObchod můžete hned třemi způsoby. Na slevovém portálu Slevovékódy.cz naleznete slevy a slevové kódy nejen z SportObchod, ale také z mnoha dalších obchodů. Tyto akční nabídky si můžete nechat zasílat na e-mailovou adresu.

Dalšími možnostmi, jak získat slevové kódy SportObchod je odběrem newsletteru e-shopu nebo přímo na stránkách obchodu, kde o probíhajících akcích obchod informuje.

Slevové kupóny SportObchod nabízejí možnost ušetřit například na dopravném, či na ceně nebo části objednávky.

Jak uplatnit slevový kód SportObchod

SportObchod

Způsob, jak uplatnit slevový kód SportObchod je v prvním kroku objednávky pod zbožím v košíku. Zde zaškrtnete „Chci uplatnit slevový kód“ a do pole vložíte váš slevový kód SportObchod. Pak už jen potvrdíte kliknutím na „Vložit kupón“.

V případě špatně vloženého nebo neplatného kódu se zobrazí hlášení chyby.

Cashback SportObchod

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback slouží pro získání části peněz z nákupu zpět. Pro nákup na SportObchod získáte 2,5 % z ceny objednávky zpět od jednoho z cashbackových portálů PlnáPeněženka, Refundo, TipliVratnéPeníze.

SportObchod cashback získáte při provedení objednávky prostřednictvím cashbackového portálu. Cashback je zcela zdarma. Pro jeho získání si pouze potřebujete na portále založit bezplatný účet, který vám bude sloužit pro vyplacení cashbacku. Za to na vás čeká i uvítací bonus.

SportObchod slevy – výprodeje, Black Friday…

SportObchod slevy nabízí neustále. Každý den zlevňuje 6 produktů. Ty naleznete na hlavní stránce obchodu. Veškeré zboží, na které je na SportObchod sleva, naleznete v sekci výprodej.

Obchod pravidelně nabízí výprodeje a slevové akce během celého roku. SportObchod Black Friday je jednou z oblíbených slevových akcí, v rámci které můžete nakoupit velké množství sortimentu ve slevě.

E-shop má také vlastní bonusový program, v rámci kterého za každou sto korunu nákupu získáte kredit, který se rovná slevě 1 koruny. Kredity získáte také za hodnocení produktů a registraci. Platnost kreditů je 18 měsíců. Pro získávání kreditů musíte být v e-shopu zaregistrovaný.

SportObchod doprava zdarma a cena poštovného

Na SportObchod doprava zdarma platí všechny objednávky za 3 000 Kč a více. V rámci akcí může být tato hranice snížena až na nulu.

V obchodě dopravu zdarma můžete získat také prostřednictvím slevového kódu.

Při nesplnění podmínek pro SportObchod poštovné zdarma můžete využít bezplatného vyzvednutí na prodejně v Praze, či Brně.

Doručení na odběrné místo Zásilkovna, DPD Pick Up, či Balík Do balíkovny České pošty od 59 Kč.

SportObchod vrácení zboží

SportObchod vrácení zboží prodlužuje na 30 dnů. Zboží musí být nepoškozené, nesmí jevit známky nepřiměřeného používání ani znečištění.

Zboží k vrácení zasílejte na adresu:

SportObchod.cz s.r.o., reklamační oddělení
Švehlova 1719/80
664 51 Šlapanice

K zásilce přiložte vyplněný formulář pro vrácení zboží SportObchod. Nezasílejte na dobírku!

SportObchod reklamace 2022

Reklamace je možná až do 24 měsíců od zakoupení zboží. Reklamace bude uznána v případě poškození způsobeného výrobní vadou.

V případě reklamace poškození při doručení musíte zboží reklamovat neprodleně.

SportObchod reklamační formulář získáte po přihlášení do uživatelského účtu. Vyplněný formulář přiložte k zásilce se zbožím k reklamaci, které zašlete na adresu:

SportObchod.cz s.r.o., reklamační oddělení
Švehlova 1719/80
664 51 Šlapanice

Zboží není možné zaslat na dobírku.

SportObchod kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování obchodu využijte SportObchod telefon +420 530 503 100 nebo SportObchod e-mail info@sportobchod.cz. Informační linka je dostupná po-pá: 8:00–16:30 hodin.

SportObchod adresa pro reklamaci, či vrácení zboží:

SportObchod.cz s.r.o., reklamační oddělení
Švehlova 1719/80
664 51 Šlapanice

Sídlo firmy:

Čechyňská 16
602 00 Brno

Prodejny SportObchod:

Kodaňská 48
101 00 Praha-Vršovice

a

 Křenová 26
602 00 Brno