Sportinator

Ověřené slevové kódy Sportinator pro červen 2024​

100%
Dámské i pánské oblečení na běh, fotbal, plavání, lyžování, tenis a spousty dalších aktivit a druhů sportů nakoupíte na e-shopu Sportinator. Doprava zdarma Sportinator je dostupná pro všechny objednávky nad 1 000 Kč a k objednávkám nad 500 Kč dárek zdarma. Za vytvoření zákaznického účtu získáte slevový kupón Sportinator na další nákup. V průběhu roku jsou dostupné i další Sportinator slevové kupóny, které se mohou vztahovat i na zlevněné produkty.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Sportinator ​

Jak ušetřit Sportinator červen 2024

V tomto článku se dozvíte nejen jak ušetřit na Sportinator, ale například i jaké možnosti dopravy Sportinator nabízí, nebo jak postupovat v případě Vaší nespokojenosti se zbožím.

Sportinator nemá žádnou kamennou prodejnu, funguje pouze jako e-shop. Specializuje se především na sportovní a volnočasové oděvy pro ženy i pro pány. Ke svému oblečení nabízí i návod, jak se o něj správně starat.

Vybrat si můžete z mnoha kategorií. V nabídce naleznete dokonce i oblečení vhodné pro konkrétní sporty a to od těch exotičtějších, jako je americký fotbal nebo surfing, přes sporty bojové, až po klasický volejbal.

Jak získat slevový kupón Sportinator

Způsobů, jak získat slevový kupón Sportinator je celá řada. Ideální je začít registrací přímo na e-shopu. Přihlásíte-li se k odběru newsletteru, získáte od Sportinator slevový kupón na první nákup v hodnotě 59 Kč. Zároveň Vám čas od času na e-mailovou adresu e-shop pošle další slevové kupóny Sportinator.

Sportinator slevové kupóny nabízí také na svém Facebooku či Instagramu. Tam se lze zúčastnit i soutěží, ve kterých můžete vyhrát také hodnotné ceny. Slevové kódy Sportinator najdete i v horní části této stránky.

Jak uplatnit slevový kód Sportinator

Pokud chcete uplatnit slevový kód Sportinator, stačí se přesunout do nákupního košíku a po levé straně pod výčtem Vašeho zboží rozkliknout černý čtverec.

Sportinator

Jakmile slevový kód Sportinator zadáte do určeného pole, ukáže se Vám částka, kterou jste právě ušetřili. Mějte ovšem na paměti, že každý slevový kód Sportinator má minimální cenovou hladinu, ve které ho můžete uplatnit.

Cashback Sportinator

Cashback Refundo7,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli7,5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze7,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 Kč

Sportinator cashback se pohybuje mezi 5 a 7,5 % a můžete ho využít pomocí portálů jako jsou Tipli, Plná peněženka,
Refundo
nebo Vratné peníze.

Použití cashbacku je jednoduché. Stačí se nechat prostřednictvím cashback portálu přesměrovat na e-shop a nakoupit zboží. Po dokončení nákupu Vám bude do několika pracovních dní předem dané procento z částky vráceno na účet. U cashback Sportinator je opět třeba nakoupit zboží v určité minimální hodnotě.

Sportinator slevy – výprodeje, Black Friday…

Sportinator se tradičních sezónních slevových akcí (Black Friday, novoroční slevy,…) neúčastní. V obdobích svátků, jako Halloween nebo Vánoce, ale prodává oblečení se speciálními motivy. Celoročně také při nákupu nad 500 Kč dostanete dárek zdarma od Sportinator. Můžete také sledovat tuto stránku, kde jsou zveřejňované slevové kupóny Sportinator.

Sportinator doprava zdarma a cena poštovného

Služby Sportinator doprava zdarma můžete využít při nákupu nad 1 000 Kč. Dávejte si však pozor při uplatňování slevových kódů, pokud totiž uplatníte slevový kód Sportinator a cena zboží klesne pod stanovenou hranici, Váš nárok na bezplatnou dopravu padá. Toto se nevztahuje na cashback.

Sportinator nabízí následující možnosti přepravy

  • Balíkovna od České pošty za 59
  • Balík Na poštu od České pošty za 79 Kč
  • Balík Do ruky od České pošty za 89 Kč
  • Doručení od PPL za 89 Kč
  • Zásilkovna za 55 Kč

Platit můžete pomocí převodu na účet, kartou online, nebo na dobírku, za kterou zaplatíte dalších 35 Kč.

Sportinator vrácení zboží

Vrácení zboží do 14 dnů Sportinator umožňuje. Nevyhovuje-li Vám barva, motiv, velikost, nebo chcete-li zboží prostě vrátit, stačí řádně vyplnit reklamační formulář Sportinator, který Vám přišel společně se zbožím. V případě jeho ztráty můžete formulář pro vrácení zboží najít také na stránkách e-shopu v tomto odkaze.

Oblečení musí být nenošené, neprané a nepoškozené. Balíček, obsahující reklamační formulář a zboží, které chcete vrátit, pak můžete poslat buď obyčejně, nebo doporučeně (nikdy však na dobírku) na následující adresu:

SPORTINATOR s.r.o.
Žirovnická 3133/6
106 00  Praha 10

Sportinator reklamace 2024

Pro případ vad je na veškeré zboží běžná 2letá záruka. Pro reklamace Sportinator, máte rovnou 2 možnosti:

  1. Stejně jako u vrácení zboží vyplnit reklamační formulář Sportinator (zde) společně s ním zboží zaslat na výše uvedenou adresu.
  2. Přihlásit se do svého účtu na e-shopu Sportinator, vyhledat příslušnou objednávku, kliknout na tlačítko reklamovat a postupovat dle uvedených pokynů.

Sportinator kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kromě výše uvedené adresy můžete Sportinator kontaktovat na e-mailové adrese info@sportinator.cz. Pokud potřebujete rychlejší odpověď nebo máte jednodušší dotaz, je ještě vhodnější Sportinator chat, nacházející se v pravém spodním rohu e-shopu, ten však není dostupný 24 hodin denně.

K dispozici je Vám také Sportinator infolinka na čísle +420 608 193 900 nebo kontaktní formulář Sportinator.