Šperky.cz

4× slevový kód Šperky.cz pro březen 2024​

100%
Obchod Šperky.cz je největší české internetové klenotnictví. Můžete zde nakoupit náušnice, prsteny, řetízky nebo náramky ze zlata nebo stříbra. Při splnění minimální ceny nákupu je doprava zdarma. Na vrácení neporušeného zboží bez udání důvodů máte až 2 měsíce. Slevové kódy Šperky.cz mohou být vydávány obchodem, je dobré sledovat náš portál nebo odebírat newsletter od obchodu.

Nejlepší slevové kódy Šperky.cz 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Šperky.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Šperky.cz.
Chci 300 Kč
Šperky.cz
cashback

Cashback Šperky.cz → Až 5,5 % zpět z nákupu díky Refundo

Díky cashbacku ve Šperky.cz ušetříte až 5,5 % z nákupu šperků. Pozor však na to, že toto není běžná sleva, ale cashback, který obdržíte až po nákupu na Šperky.cz od společnosti Refundo. Pro získání této výhody musíte přejít do obchodu Šperky.cz přes portál Refundo. Peníze zpět obdržíte do 48 hodin od potvrzení nákupu na váš účet u […]
19
2
Chci slevu
Slevy
na šperky

Šperky.cz slevy: Šperky v akci

Podívejte se na slevy na šperky v internetovém obchodě Šperky.cz. Vyberte si kousek pro sebe nebo své blízké a ušetřete. Šperky.cz slevy mohou dosahovat až poloviny z ceny nákupu. Obchod vám zároveň garantuje pravost všech drahých kovů a kamenů díky registraci u Puncovního úřadu.
12
2
Chci slevu
Výprodej
šperků

Výprodej Šperky.cz: Náušnice, řetízky a prstýnky ve slevě

Navštivte výprodej Šperky.cz a vyberte si z desítek nádherných kousků šperků se slevou. Šperky.cz slevy na náhrdelníky, náušnice, prsteny nebo přívěsky pro ženy i muže najdete ve výprodejové sekci za levnější ceny. Nabídku zlevněných šperků Šperky.cz pravidelně aktualizuje.
20
2
Chci slevu
Doprava
zdarma

Doprava zdarma Šperky.cz → Nakupte nad 2 000 Kč

Nakupte na Šperky.cz alespoň za 2 000 Kč a poštovné máte automaticky bezplatné. Doprava zdarma Šperky.cz platí po celé České republice a při využití smluvních kurýrních přepravců PPL, DPD, Zásilkovna nebo České pošty, která nabízí doručení na Balíkovnu i na adresu.
8
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Šperky.cz ​

Jak ušetřit Šperky.cz březen 2024

Internetové klenotnictví Šperky.cz nabízí široký sortiment dámský i pánských šperků z nejrůznější materiálů a značek, náušnice, brože, řetízky, přívěsky, manžetový knoflíčky, atd.

Obchod je zaregistrován u Puncovního úřadu, můžete si tedy ověřit ryzost Vašeho šperku.

Šperky.cz svým zákazníkům poskytuje několik cest, jak ušetřit. Ke každé objednávce obdržíte slevový kód Šperky.cz, mimo to neustále probíhají výprodeje, které jsou pravidelně aktualizovány. V listopadu také probíhá tradiční akce Šperky.cz Black Friday.

E-shop Šperky.cz je jednou z dceřiných firem společnosti Vivantis. Slevové kódy Šperky.cz tak můžete uplatnit při nákupu na Vivantis či v dalších firmách, které provozuje.

Před objednáním doporučujeme porovnat cenu zboží a zkušenosti zákazníků na portále Heuréka.

Jak získat slevový kupón Šperky.cz

Slevový kupón Šperky.cz získáte ihned po doručení první objednávky a ke každé další v hodnotě 3 %. Kupóny můžete sečítat dohromady do jedné objednávky. Maximální počet je však 10 kupónů. Slevový kód Šperky.cz naleznete ve spodní části dodacího listu produktu i s dobou platnosti.

Přihlášením k odběru newsletteru Vám bude zaslán slevový kupón na Váš první nákup v hodnotě 50 Kč.

Sledujte i tuto stránku, na které pro Vás aktuální kódy publikujeme.

Jak uplatnit slevový kód Šperky.cz

Slevový kupón Šperky.cz uplatníte ihned v prvním kroku nákupu. Pod výčtem objednávaných produktů vložíte do prázdného pole s nápisem ” Zadejte slevový kód “. Po stisknutí ” Uplatnit slevu ” bude výše kupónu odečtena.

Slevové kódy Šperky.cz mají dobu platnosti 12 měsíců. Kupóny můžete i sčítat a na jeden nákup lze použít až 10 slevových kódů. Ty zadáte vždy po jednom, slevy budou sečteny a následně uplatněny. Slevové kupóny Šperky.cz lze uplatnit i u společnosti Vivantis a dalších e-shopů Krása.cz, Parfémy.cz, a Hodinky.cz, které provozuje.

Šperky.cz

Cashback Šperky.cz

Cashback Plná peněženkaaž 5,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 5,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné penízeaž 5,5 % získat bonus 50 Kč

Nakupujte a získejte z každého nákupu část peněz zpět díky cashbacku, který pro Šperky.cz poskytují portály Plná peněženka, Refundo a Vratné peníze. Cachback Šperky.cz činí až 5,5 % zpět z ceny Vašeho nákupu. Jeho výše je vypočítána bez DPH a ceny za dopravu.

Pro získávání odměn je potřeba registrace na Tipli. V nabídce portálu vyhledáte obchod, v němž chcete nakoupit. Zároveň tak zjistíte, zda cashbackový portál pro daný obchod cashback nabízí. Z portálu se prokliknete do požadovaného e-shopu a nakoupíte tak, jak jste zvyklí. Po zaplacení Vám bude nejpozději do 48 hodin připsána odměna. Pro jejich připsání je nutné se do obchodu prokliknout právě přes cashbackový portál.

Cashback odměny fungují pouze pro nákupy online. V případě dokončení objednávky jiným způsobem, nemusí dojít k jejich připsání.

Šperky.cz slevy – výprodeje, dárky k nákupu, Black Friday…

Po celý rok probíhají na Šperky.cz výprodeje. Produkty jsou průběžně aktualizovány. Nepravidelně probíhají slevy na vybrané značky nebo vybraný druh šperku.

Při nákupu vybrané značky nebo šperku získáte od Šperky.cz dárek zdarma. Tyto akce jsou časově nebo množstevně omezeny.

Nelez opomenout ani tradiční akci na Šperky.cz Black Friday, během které můžete koupit šperky světově známých značek za minimální ceny.

Jestliže nechcete přijít o žádnou slevu, přihlašte se k odběru newsletteru. O každé nadcházející akci nebo slevách budete včas informováni. Přihlášením získáte slevu na Váš první nákup v hodnotě 50Kč.

Šperky.cz doprava zdarma a cena poštovného

Pro objednávky nad 350 Kč je balné zdarma. Při objednání zboží za nižší částku, Vám bude účtováno balné 25 Kč. Při objednání zboží nad 2 000 Kč platí na Šperky.cz doprava zdarma pro všechny možnosti přepravy či vyzvednutí.

Zásilky je možné vyzvednout na výdejních místech e-shopu v Pardubicích, Chrudimi nebo v Praze. Jestliže nemáte po ruce ani jednu z výdejen, můžete zvolit možnost vyzvednutí na poště, Parcelshopu od PPL, DPD Pick up pointu nebo v Zásilkovně.

Nebo si jednoduše nechce svůj balíček doručit až domů přepravní společností PPL, DPD či Českou poštou.

Při nesplnění podmínky pro bezplatné doručení zaplatíte:

  • 15/29/39 Kč za vyzvednutí na pobočkách
  • 59/89 Kč při doručení Českou poštou do Balíkovny nebo na adresu
  • 64/99 Kč při doručení DPD na výdejnu nebo domů
  • 59/99 Kč při doručení od PPL
  • 64/99 Kč při doručení Zásilkovnou na výdejnu nebo box nebo na adresu

Šperky.cz  vrácení zboží

Lhůtu pro vrácení zboží Šperky.cz poskytuje jak zákonnou do 14 dnů, tak prodlouženou do 6 měsíců. Nemělo by však dojít k opotřebení či poškození zboží, pokud to není nutné nesundávejte ochranné fólie, samolepky a visačky výrobce.

Zboží můžete vrátit osobně na výdejně v Chrudimi či v Praze od pondělí do pátku 8–19 a v sobotu  9–13. Spolu s výrobkem přineste také prodejní doklad. Na pobočce výrobek zkontroluje pověřený pracovník, sepíše s Vámi odstoupení od kupní smlouvy a zajistí vrácení dané částky.

Pokud nemáte výdejnu po ruce, můžete zboží poslat prostřednictvím přepravní společnosti nebo poskytovatelem poštovních služeb.

  • K vracenému zboží přiložte vyplněný formulář o vrácení. Údaje potřebné k jeho vyplnění najdete na dokladu o prodeji.
  • Uveďte zboží do původního stavu, aby Vám mohla být vrácena plná částka.
  • Zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k poškození během přepravy.

Zásilku odešlete na uvedenou adresu:

VIVANTIS a.s.
Reklamační oddělení
Pardubická 528, Hala číslo 22
537 99 Chrudim

Šperky.cz reklamace 2024

Záruční lhůta je v délce 24 měsíců, není-li uvedena delší doba. Na šperky vyrobené z obecného kovu, kůže, syntetické kůže, umělé hmoty a textilu poskytuje e-shop Šperky.cz záruku 6 měsíců.

V případě, že se objeví vada  na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby, máte právo jej reklamovat. Produkt zašlete včetně kopie dokladu o prodeji či záručního listu. Pokud reklamujete výrobky z důvodu alergické reakce, připojte i lékařskou zprávu a  především vyplněný reklamační list.

Vše pošlete na adresu:

VIVANTIS a.s.
Reklamační oddělení
Pardubická 528, Hala číslo 22
537 99 Chrudim

nebo je možné zboží reklamovat i osobně na výdejních místech:

Praha
Obchodní pasáž Oasis Florenc
Pobřežní 394/12
186 00 Praha 8 Karlín

Chrudim
VIVANTIS a.s.
Školní náměstí 14
537 01 Chrudim

O přijetí reklamovaného zboží Vás obchod informuje do 2 pracovních dnů od převzetí zboží do reklamačního procesu.

Reklamace Šperky.cz vyřizuje nejpozději 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. V případě nevyřízení reklamace v této lhůtě, Vám bude zboží vyměněno za nové nebo Vám budou vráceny peníze.

Šperky.cz kontakt – e-mail, telefon

Dotazy či nejasnosti týkající se Vašich objednávek směřujte na telefonní číslo: 468 006 317 nebo na e-mailovou adresu: info@sperky.cz.

Pokud jste nebyli spokojeni s nákupem nebo s přístupem zákaznického servisu obraťte se na posla zákazníků na čísle :468 006 319. Kontaktovat jej můžete i prostřednictvím e-mailu: posel@vivantis.cz.

Svoje otázky či připomínky můžete sdělit i prostřednictvím formuláře na konci stránky.