Snowbitch

Ověřené slevové kódy Snowbitch pro červenec 2024​

Snowbitch je internetový obchod zabývající se prodejem oblečení na volný čas i zimní sporty. V nabídce si můžete vybrat z kalhot, triček, plavek, lyžařských bund, rukavic, outdoorového vybavení nebo vybavení na camping, skateboardů nebo snowboardů a dalších produktů od značek Dakine, Supra, Bench a dalších. Dopravu zdarma můžete využít při nákupu nad 1 500 Kč. Slevy Snowbitch pravidelně aktualizuje. Čas od času můžete najít slevové kódy Snowbitch. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má nejnovější slevový kupón Snowbitch.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Snowbitch ​

Jak ušetřit Snowbitch červenec 2024

Snowbitch je internetovým skateshopem, který se specializuje na prodej dámského a pánského skate a snowboardového oblečení. V nabídce obchodu najdete více než jen skate módu. Jsou tu pro vás připraveny super skaty, snowboardy, skate oblečení a boty. Snowbitch má pro vás připraveny produkty od kvalitních značek jako jsou Quiksilver, Fox, Dakine, Nugget, Santa Cruz, Roxy a mnoho dalších. Tyto produkty nakoupíte jak samotném v e-shopu, tak v kamenných prodejnách v Praze, v Plzni, v Liberci, v Karlových Varech a v Českých Budějovicích.

Pokud sháníte zajímaví kousky z nejnovějších i ze starších kolekcí, tak nákup na Snowbitch je jasná volba. Navíc nákup v Snowbitch je velmi jednoduchý a rychlý. Stačí si jen vybrat z rozmanité nabídky vložit váš nákup do nákupního košíku. Se SlevovýmiKódy.cz získáte pro váš nákup od Snowbitch slevu, neboť pro vás máme připraveny slevové kupóny Snowbitch.

Jak uplatnit slevový kupón na Snowbitch

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód Snowbitch. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón Snowbitch, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód Snowbitch uplatníte na internetových stránkách Snowbitch.cz.

Slevový kód Snowbitch doporučujeme zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, namísto toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Aktuální slevu Snowbitch získáte tak, že po výběru určité položky v objednávce vyplníte do vyznačeného pole a zvolíte tlačítko „Uplatnit poukaz“. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu od Snowbitch. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód Snowbitch, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy na Snowbitch

V e-shopu prodejce můžete narazit, vedle zmíněných slevových kupónů Snowbitch, také na různé časově omezené akční nabídky nebo výprodeje. Aktuální slevy Snowbitch naleznete u konkrétních produktů. Výše slevy Snowbitch může dosahovat až 50 %. Slevy Snowbitch jsou platné do vyprodání zásob.

Slevy Snowbitch můžete také čerpat prostřednictvím věrnostního programu. Díky tomuto programu získáte za každý nákup body, které později uplatníte při nákupu dalšího produktu.

Doprava a platba na Snowbitch

Po zadání slevového kódu Snowbitch budete vyzváni k  výběru dopravy. Vybrané zboží si můžete nechat zaslat domů Českou poštou nebo soukromým dopravcem. Cena za tyto služby se pohybuje kolem 100 Kč. U objednávek nad 1 500 Kč je na Snowbitch doprava zdarma.

Objednané zboží si také můžete osobně vyzvednout v kamenných prodejnách za 40 Kč. U objednávek nad 2 000 Kč je na Snowbitch doprava zdarma. Po připravení zásilky vás bude personál kontaktovat pomocí SMS.

Nákup na Snowbitch

Obchod expeduje objednávku nejpozději do 5 pracovních dnů, kdy po odeslání objednávky bude zákazník informován e-mailem o přibližné dodací lhůtě.

I přes garantovanou kvalitu se může stát, že obdržíte nevyhovující produkt. Pokud by se tak stalo, můžete zboží do 14 dnů od převzetí zboží vrátit. Zboží musí být důkladně zabalené a nesmí být použité. U zboží dodávaného na dobírku je garance vrácení peněz do 30 dnů.

E-shop provozuje svůj vlastní blog. V tomto blogu zákazník najde nové kolekce, různé rozhovory, fotostory, e-shop, apod. Tímto blogem se tak můžete inspirovat, sladit svůj skate šatník a jednoduše nakoupit se slevovým kódem na Snowbitch.

Snowbitch je ověřen ze strany spotřebitelů titulem Ověřeno zákazníky. S e-shopem Snowbitch.cz je spokojeno  94 % zákazníků podle dotazníků spokojenosti, který pořádá internetový portál Heuréka.cz.