Slippsy

3× slevový kód Slippsy pro prosinec 2021

100%
Slippsy je značka stylového oblečení pro mladé. V nabídce jsou pantofle, trenky, ponožky, dárková balení a mnoho dalších produktů pro dámy i pány se stylovým, designovým potiskem. Ušetřit ve Slippsy je možné například díky dopravě zdarma nebo díky výhodným setům.

Nejlepší slevové kódy Slippsy 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Slippsy

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Slippsy.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Nakupte s dopravou zdarma | Slippsy

S dopravou zdarma od Slippsy může nakoupit každý! Jedinou podmínkou je učinit nákup aspoň za 1 500 Kč. Po splnění limitu není nutné hradit náklady spojené s doručením zboží. K získání výhody není zapotřebí žádného slevového kódu Slippsy. I v tomto e-shopu můžete využít cashback Tipli, proto se nezapomeňte přesměrovat přes speciální odkaz portálu Tipli.
20
3
Chci slevu
5 %
cashback

Slippsy » využijte 5% cashback od Tipli

Levněji může nakoupit skutečně každý! Stačí využívat cashbackový portál Tipli. Pokud ještě nemáte zřízené Tipli konto, doporučujeme tak učinit co nejdříve. Pouze tak Vám bude vraceno 5 % z ceny každé učiněné objednávky, bez nutnosti vlastnit slevový kupon Slippsy. Registrace je velmi rychlá a snadná. Se slevou Tipli tak můžete nakoupit ještě dnes.
27
4
Chci slevu
akční
slevy

Slippsy → originální kousky se slevou

E-shop nabízí originální spodní prádlo a oblečení. I v tomto obchodě nakoupíte výhodněji, a to v případě, že kliknete na ,,Chci slevu” a vyberete si z aktuální nabídky zlevněného zboží. Nabídka se může měnit, proto na nic nečekejte a objednejte ideálně ihned. Slevový kupon Slippsy, k nákupu, nepotřebujete.
16
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Slippsy ​

Jak ušetřit Slippsy prosinec 2021