Slippsy

3× slevový kód Slippsy pro říjen 2023​

100%
Slippsy je značka stylového oblečení pro mladé. V nabídce jsou pantofle, trenky, ponožky, dárková balení a mnoho dalších produktů pro dámy i pány se stylovým, designovým potiskem. Ušetřit ve Slippsy je možné například díky dopravě zdarma nebo díky výhodným setům.

Nejlepší slevové kódy Slippsy 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Slippsy

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Slippsy.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Nakupte s dopravou zdarma | Slippsy

S dopravou zdarma od Slippsy může nakoupit každý! Jedinou podmínkou je učinit nákup aspoň za 1 500 Kč. Po splnění limitu není nutné hradit náklady spojené s doručením zboží. K získání výhody není zapotřebí žádného slevového kódu Slippsy. I v tomto e-shopu můžete využít cashback Tipli, proto se nezapomeňte přesměrovat přes speciální odkaz portálu Tipli.
20
3
Chci slevu
5 %
cashback

Slippsy » využijte 5% cashback od Tipli

Levněji může nakoupit skutečně každý! Stačí využívat cashbackový portál Tipli. Pokud ještě nemáte zřízené Tipli konto, doporučujeme tak učinit co nejdříve. Pouze tak Vám bude vraceno 5 % z ceny každé učiněné objednávky, bez nutnosti vlastnit slevový kupon Slippsy. Registrace je velmi rychlá a snadná. Se slevou Tipli tak můžete nakoupit ještě dnes.
27
4
Chci slevu
akční
slevy

Slippsy → originální kousky se slevou

E-shop nabízí originální spodní prádlo a oblečení. I v tomto obchodě nakoupíte výhodněji, a to v případě, že kliknete na ,,Chci slevu” a vyberete si z aktuální nabídky zlevněného zboží. Nabídka se může měnit, proto na nic nečekejte a objednejte ideálně ihned. Slevový kupon Slippsy, k nákupu, nepotřebujete.
16
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Slippsy ​

Jak ušetřit Slippsy říjen 2023