SlevaDne

3× slevový kód SlevaDne pro červen 2024​

100%
Na SlevaDne seženete nevšední zážitky prostřednictvím nabídek restaurací, wellness pobytů, výletů a turistiky po Česku, Slovensku i zahraničí. Za každý nákup získáte odměny, které poté proměníte za kredity a ušetříte. Zakoupené vouchery můžete stornovat nejpozději do 14 dnů od nákupu a bude vám vrácena plná částka. Slevy SlevaDne platí nejen na domácí pobyty, ale i na pobyty v zahraničí. Výhodné nabídky pobytů, které SlevaDne nabízí, najdete na webu Slevovékódy.cz.

Nejlepší slevové kódy SlevaDne 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě SlevaDne

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu SlevaDne.
Chci 300 Kč
2,5%
cashback

2,5% cashback SlevaDne od Tipli

Nakupte výhodné pobyty přes SlevaDne. Můžete získat wellness pobyt ve vybraných českých lokalitách nebo dokonce výlet do zahraničí. Nyní navíc můžete díky Tipli získat ještě navíc SlevaDne cashback ve výši 2,5 %. Díky registraci na Tipli můžete získat cashback v desítkách obchodů, k dispozici je i opakovaně.
14
3
Chci slevu
akční
slevy

Sleva na wellness služby → SlevaDne

Udělejte něco pro sebe a ještě ušetřete! Na slevovém portálu najdete velké množství wellness a dalších služeb s akční slevou od SlevaDne, díky čemuž se můžete nechat hýčkat za velmi příznivou cenu. Zvýhodněná cena je dostupná všem – i bez speciálního slevového kódu SlevaDne. Slevu uvidíte u každého pobytu.
22
1
Chci slevu
výhodná
sleva

SlevaDne.cz → zahraniční dovolená se slevou

Poznávejte nová místa v zahraničí levně! V kategorii “Zahraniční dovolená” najdete mnoho ubytování, v zahraničí, s výhodnou slevou od SlevaDne. V nabídce jsou rozmanité oblíbené destinace, takže si jistě vybere každý. K nákupu nepotřebujete slevový kupon SlevaDne.
11
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web SlevaDne ​

Jak ušetřit SlevaDne červen 2024