sLéky

Ověřené slevové kódy sLéky pro červen 2024​

sLéky je internetová lékárna, ve které můžete nakoupit volně prodejné léky, doplňky stravy od vitamínů a minerálů po výživné tyčinky a nápoje, dále pak kosmetiku, zdravotní prostředky, řadu superpotravin nebo veterinární přípravky. K dispozici je doprava zdarma při splnění obchodních podmínek. Využít můžete také slevové kódy nebo nepravidelné sezónní akce sLéky.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web sLéky ​

Jak ušetřit sLéky červen 2024

Internetová lékárna sLéky působí na internetové adrese sLéky.cz. Při nákupu se lze snadno orientovat, jednotlivé sekce jsou přehledně rozděleny. Lékárna nabízí  500 odběrových míst po celé ČR v drogeriích TETA, tudíž odpadají dlouhé fronty na poště. Nechybí možnost odborného poradenství po telefonu.

Pokud chcete ušetřit na internetu, Slevovékódy.cz vám poradí, jak ušetřit v sLéky. Najdete zde nižší ceny než v kamenné lékárně. Určitě si prohlédněte celý nabízený sortiment výrobků.

Před zakoupením zboží doporučujeme jeho cenu porovnat i ve srovnávači Heuréka a přečíst si i hodnocení obchodu. Jen tak budete mít jistotu, že opravdu nakoupíte nejvýhodněji.

Jak získat slevový kupón sLéky

Registrovaní uživatelé mají možnost využít Kombinovaný věrnostní program s Teta klub kartou. Pokud jste držitelem Teta klub karty, tak lze sbírat body při nákupu na sLéky. Vyplňte si ve svém profilu na sLéky číslo Vaší Teta karty a jako registrovanému zákazníkovi se Vám na ni budou přičítat body za každý nákup, který uskutečníte v e-shopu Sléky. Tyto body můžete uplatnit jako slevový kód sLéky.

Pokud se na stránkách sLéky zaregistrujete k odběru newsletteru a nepřijdete o soutěže a akce.

Jak uplatnit slevový kupón sLéky

Přečtěte si pozorně všechny podmínky využití slevových kuponů, zejména za jak dlouho slevový kupon sLéky vyprší. Každý slevový kupón sLéky nabízí totiž jinou slevovou akci a za odlišných podmínek. Použití slevového kódu sLéky je jednoduché. Slevový kupón sLéky uplatníte v posledním kroku objednávky. Do pole s nápisem “ Mám slevový poukaz” napište nebo zkopírujte Váš slevový kupón. Pokud je slevový kód v pořádku, tak sleva se Vám ihned odečte.

sLéky

sLéky cashback

Tipli.cz, Plná Peněženka.cz, Vratné Peníze.cz a Refundo.cz, to jsou některé z českých cashback portálů, které mužete využít při nákupu po internetu, a nechat s vrátit část objednávky. Žádný z těchto portálů však v současnosti cashback sLéky nenabízí.

Pokud chcete funkcionalitu využít, zaregistrujte se, vyberte si obchod, kde chcete nakupovat a nakupte, následně se na vašem kontě objeví peníze, které si budete moct nechat převést na svůj účet.

sLéky slevy – akce, výprodeje…

E-shop sLéky nabízí slevy a akční nabídky celoročně a pravidelně je obměňuje. K těmto výhodným nákupům žádný slevový kupón nepotřebujete. Tyto slevy sLéky ukazuje na proměnlivém banneru na hlavní stránce eshopu.

Ve výprodejích lze ušetřit hodně korun. Za zvýhodněnou cenu můžete nakoupit zboží, které už brzy v sortimentu e-shopu Sléky nenajdete nebo se jedná o zboží s kratší expirací.

Doporučujeme i sekci Výhodný nákup, zde najdete oblíbené akce 1 + 1 zdarma nebo 2 za cenu 1.  Je zde i nabídka sezónních dárkových balíčků, před Vánocemi  jsou oblíbené vánoční dárkové balíčky s kosmetikou či s různými  potravinovými doplňky.

Určitě sledujte kategorii Nabídka týdne, zde každý týden je  pro Vás připravena akční nabídka výrobků s atraktivní cenou.

sLéky doprava zdarma a cena poštovného

Na sLéky lze ušetřit i na dopravě. Doprava zdarma sLéky je vaše při nákupu nad 1 500 Kč a zasláním zboží na vybranou pobočku TETA drogerie. Pokud však chcete balíček zaslat Českou poštou nebo přepravní službou Geis, tak dopravnému zdarma se lze vyhnout při objednávce nad 1 499 Kč.

  • Česká pošta – Balík do ruky od 79 Kč
  • Česká pošta – Balík na poštu od 74 Kč
  • Geis – přepravní služba od 79 Kč
  • Osobní převzetí v drogerii TETA – při nákupu do 299 Kč – 49 Kč

Zaplatit lze na dobírku, kartou nebo převodem, případně můžete platit osobně na prodejnách.

sLéky vrácení zboží

Vrácení zboží sLéky bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů. Nutno vyplnit formulář “odstoupení od smlouvy” a odeslat jej na email: info@sleky.cz či spolu s vráceným zbožím na výdejní místo sLéky.

Zboží v uzavřeném obalu, které zákazník z obalu vyňal, z hygienických důvodů není možné vrátit. Pokud Vám byl se zásilkou zaslán dárek, budete jej muset poslat zpět, neboť vrácením zboží již nesplňujete podmínku pro jeho ponechání.
Zákazník nese náklady spojené s vrácením zboží. Vrácené zboží tedy nesmí být zasláno na dobírku.

sLéky reklamace 2024

Při reklamaci zboží na sLéky nutno vyplnit “reklamační formulář” a popsat obsah reklamace. Reklamace sLéky jsou přijímány standardně ve dvouleté záruční lhůtě, pokud se nejedná o zboží s dřívějším datem expirace.
Vyplněný formulář spolu s kopií dokladu o koupi /faktury/ a zboží zašle na adresu: Lékárna Apotek, Slánská 79, 273 41 Brandýsek

Kupující může reklamované zboží doručit prodávajícímu i osobně či na odběrové místo drogerie Teta, kam si nechal balíček zaslat.

sLéky kontakt – email, telefon, infolinka

Zákaznická linka sLéky je dostupná na telefonním čísle +420 311 249 211  (Po – Pá: 9:00 – 15:00).

Adresa pro vrácení a výměnu zboží:
Lékárna Apotek
Slánská 79
273 41 Brandýsek

Email sLéky: info@sleky.cz

Pokud potřebujete poradit, tak lze použít i „kontaktní formulář“ na stránkách internetové lékárny sLéky. Tuto stránku doporučujeme využít před možným kontaktováním e-mailem či telefonem.