Skibi

Ověřené slevové kódy Skibi pro říjen 2022​

100%
Skibi je prodejce dětského oblečení, obuvi, sportovní vybavení, kočárky nebo kola, například značek Aidas,  Alpina, Speedo, Reima… V nabídce najdete i hračky pro nejmenší, vzdělávací hračky, plyšáky, dřevěné hračky nebo knihy. Kamenné prodejny Skibi se nacházejí v Plzni, Praze a Radotíně. K dispozici je i doprava zdarma či osobní odběr na pobočce e-shopu. Slevy Skibi a sezónní výprodeje jsou neustále obměňovány a dostupný je i slevový kupón Skibi, na váš první nákup. Akce a slevové kupóny Skibi pro vás shromažďujeme na webu Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Skibi ​

Jak ušetřit Skibi říjen 2022

Internetový obchod Skibi poskytuje dětské značkové oblečení, obuv a doplňky značek Reima, Specialized, Alpina, Thule a další. Dále hračky, knihy, lyžařskou výbavu a půjčovnu lyží i jejich servis. Kamenné pobočky Skibi se nacházejí v Praze a Plzni. Skibi pořádá různé workshopy, celodenní sportovní akce a půjčovnu cyklovozíků.

Skibi nabízí množství způsobů, jak při nákupu ušetřit. Kromě tradičních výprodejů se vyplatí nákup během akce Skibi Black Friday nebo forma cashbacku. V nabídce najdete i bazarová kola a lyže za akční ceny.

Jak získat slevový kupón Skibi

Slevové kupóny Skibi jsou dostupné za registraci v zákaznickém klubu Skibi. Registrace v tomto klubu přinese členům slevy až 12 % na nákupy v eshopu, servis a další extra klubové akce.  Dále příjem na servis a expres servis bez příplatku a požadování zálohy. Členství v klubu je několikastupňové, každý nový dosažený stupeň umožňuje využití vyšší slevy ze slevových kupónů.

V průběhu roku zveřejňujeme i na stránkách Slevovékódy.cz další slevové kupóny Skibi na vybrané produkty zejména značky, které e-shop nabízí.

Jak uplatnit slevový kód Skibi

Skibi

Pro uplatnění kódu klikněte na “Máte slevový kupón” pod seznamem vybraných produktů. Poté se zobrazí modré okno s polem, do kterého vložíte kód. Pro odečtení dané výše slevy klikněte na “Použít“, poté se zobrazí konečná výše objednávky.

Vždy je dobré překontrolovat dobu platnosti kódu a další náležitosti. Každý slevový kód Skibi má dané podmínky pro užití.

Cashback Skibi

Cashback Plná peněženka1 % získat bonus 60 KčCashback Refundo1 % získat bonus 50 KčCashback Tipli1 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze1 % získat bonus 50 Kč

Peníze se vždy hodí. Využijte službu cashbacku od jednoho z možných portálů. Mezi nejznámější patří Tipli, Refundo, Plná peněženka a Vratné penízeCashback Skibi nabízí tyto portály v hodnotě 1 %.

Cashback je forma slevy, kdy za provedený on-line nákup získáte část peněz. Každý z portálů vypočítá danou výši cashbacku a ta bude vrácena z celkové ceny objednávky. Pro čerpání odměn si založte účet na zvoleném portálu, proklikem proveďte nákup v požadovaném obchodě a po zaplacení získáte odměnu na bankovní účet.

Skibi slevy – výprodeje, Black Friday…

V záložce “Výprodej” najdete všechny výrobky se sníženými cenami. V této části najdete dětské oblečení a obuv, doplňky, tašky a batohy, dále hračky a vybavení pro nejmenší. Slevy dosahují až 40 % z původní ceny.

Slevy Skibi nabízí i na dětskou sportovní výbavu jako jsou kola a odrážedla, lyže a lyžařské přilby.

Na podzim je pořádána tradiční slevová akce Skibi Black Friday. Akce je doprovázena výrazným snížením cen v jednom z listopadových týdnů až na polovinu z původní ceny.

Skibi provozuje nákup i prodej bazarových dětských kol se zárukou 1 rok.  Na výběr jsou především značky Specialized, Trek a Cannondale. Všechna nabízená kola procházejí odborným posouzením stavu a základním seřízením.

Skibi doprava zdarma a cena poštovného

Pro zásilky v rámci ČR platí na Skibi doprava zdarma nad 1 990 Kč při platbě bankovním převodem nebo online kartou. Na Slovensko je doprava zdarma při nákupu zboží nad 6 000 Kč. Obchod Skibi se účastní i akce Den dopravy zdarma, během které jsou všechny objednávky doručeny zadarmo. Akce trvá zpravidla tři dny a je dána minimální hodnota nákupu.

Zdarma si můžete vyzvednout i osobně v kamenných prodejnách Skibi:

 • SKIBI RADOTÍN Prodejna Ski a Bike Centrum Radotín
 • SKIBI KOTVA OD Kotva
 • SKIBI DBK Obchodní centrum DBK
 • SKIBI PLZEŇ Galerie Slovany

Každá pobočka je vybavena platebním terminálem.

Způsoby doručení:

 • Přepravní služba PPL – dobírka 135 Kč, platba kartou nebo převodem 90 Kč, dobírka 45 Kč nad 1 990 Kč
 • Česká pošta – dobírka 150 Kč, platba kartou nebo převodem 105 Kč , dobírka 45 Kč nad 1 990 Kč
 • Slovensko – doprava 170 Kč, pouze platba předem
 • Expresní přeprava zásilek SPEEDY Kurýr – dobírka 225 Kč, platba kartou 180 Kč

Skibi vrácení zboží

Vrácení zboží Skibi umožňuje v prodloužené lhůtě 60 dní od doručení balíčků. Vrátit lze pouze nepoužité zboží v originálním obalu. Ke zboží obdržíte vratkový formulář, který vyplníte a přiložíte k vráceným produktům nebo je dostupný ke stažení zde. Dále přiložte i kopii faktury a vše můžete přinést na kteroukoli kamennou prodejnou Skibi. Částka vám bude převedena na bankovní účet.

Pokud se kamenná pobočka nenachází ve vašem okolí, vše pečlivě zabalte a odešlete na adresu:

Ski a Bike Centrum Radotín, s. r. o. ,
Na Betonce 114/2,
Praha Radotín, 15300.

V tomto případě  uveďte na vratkový formulář číslo bankovního účtu. Číslo účtu uveďte i v případě výměny, pokud by požadované zboží nebylo skladem. Při výměně zboží je účtováno poštovné 70 Kč.

Skibi reklamace 2022

Záruční doba je zákonem stanovena na  24 měsíců od převzetí. Dojde-li k výměně zboží, začne běžet záruční doba znovu od převzetí nové věci. Reklamace Skibi lze uplatnit osobně nebo zaslat na adresu :

Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o.,
Na Betonce 114/2,
Praha Radotín, 15300

Pro vyřízení reklamace je nutné doložit faktury nebo doklad o koupi, přesný popis závady a dodat vaši kontaktní adresu s telefonním číslem. Reklamace Skibi se považuje za uplatněnou, jestliže je zboží doručeno vhodně zabalené, čisté, kompletní a s potřebnými dokumenty. Zásilku označte nápisem “REKLAMACE – e-shop”.

Reklamace musím být dle zákona vyřízena do 30 dnů ode dne uplatnění. Pokud nebylo možné vadu odstranit, můžete požadovat výměnu zboží za nové nebo vrácení celkové částky.

Skibi kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů ohledně nákupu přes e-shop využijte Skibi e-mail: eshop@skiservis.cz. Pro telefonickou komunikace Skibi telefon: 222 367 702.

Každá z poboček má svůj vlastní Skibi kontakt, v případě dotazu na některou z prodejen využijte následující kontakty:

 • Skibi DBK – e-mail: skibi.dbk@skibi.cz, telefon: 222 367 720
 • Skibi Kotva – e-mail: skibi.kotva@skibi.cz, telefon: 222 367 721
 • Skibi Praha Radotín – e-mail: info@skibi.cz, telefon 222 367 700
 • Skibi Plzeň – e-mail:  skibi.plzen@skibi.cz, telefon: 374 802 821